Numer modelu: FC-FANWR-24R
Kraj pochodzenia: USA
Gwarancja: 12 miesięcy
WhatsApp :+86 18159889985
Adres e-mail :[email protected]
Nazwa marki: |
Honeywell |
Numer modelu: |
FC-FANWR-24R |
Kraj pochodzenia: |
USA |
Szczegóły opakowania: |
Oryginalny nowy, fabrycznie zapieczętowany |
Czas dostawy: |
w magazynie |
Warunki płatności: |
T/T |
Menadżer sprzedaży: |
Stella |
Wyślij e-mail: |
Skontaktuj się przez WhatsApp: |
Element |
Specyfikacja |
Model produktu |
FC-FANWR-24R |
Typ |
Podwójna jednostka wentylatora z funkcją odczytu zwrotnego |
Napięcie znamionowe |
24 V prądu stałego |
Zużycie energii |
9,5 W |
Zakres napięcia |
12–29 V DC |
Przepływ powietrza |
360 m³/godz. (211,8 CFM) |
Prędkość wentylatora |
3200 obr./min (wartość nominalna) |
Próg minimalnej prędkości |
1500 ± 100 obr./min |
Poziom hałasu |
52 dB |
Klasa ochrony |
IP20 |
Temperatura robocza |
−30 °C do +75 °C |
Wymiary |
39,1 × 14,1 × 6 cm |
Waga |
1,44 kg |
The FC-FANWR-24R jednostka wentylatora prądu stałego 24 V to przemysłowe rozwiązanie chłodzące przeznaczone do zastosowań w szafach Safety Manager; składa się z dwóch niezawodnych wentylatorów oraz obwodu elektronicznego do monitorowania pracy, zintegrowanego na dedykowanej płytce PCB. Zapewnia stabilną wydajność przepływu powietrza oraz ciągłą regulację temperatury w szafach sterowniczych.
Pytanie 1: Do czego służy model FC-FANWR-24R?
Odpowiedź 1: Służy do chłodzenia przemysłowych szaf sterowniczych w systemach Safety Manager.
Pytanie 2: Czy model FC-FANWR-24R zapewnia informacje zwrotne o stanie wentylatora?
A2: Tak, zawiera wskaźniki LED oraz kontakt zwrotny do monitorowania wentylatora.
P3: Co się dzieje w przypadku awarii wentylatora?
O3: Kontakt zwrotny otwiera się, a wskaźniki LED sygnalizują nieprawidłowy stan pracy.
P4: Czy urządzenie FC-FANWR-24R można montować pionowo?
O4: Tak, obsługuje zarówno montaż pionowy, jak i poziomy.
P5: Jaki jest zakres napięcia roboczego?
O5: Działa w zakresie napięć 12–29 V prądu stałego, przy znamionowym napięciu zasilania 24 V prądu stałego.