Загварын дугаар: FC-FANWR-24R
Улс-үүсгүүр: АНУ
Баталгаа: 12 сар
Вотсапп :+86 18159889985
Имэйл :[email protected]
Брэндийн нэр: |
Honeywell |
Загварын дугаар: |
FC-FANWR-24R |
Үндэсний газар: |
АНУ |
Пакетлэгийн дэлгэрэнгүй мэдээлэл: |
Шинэ, хайрцагт бүрэн баглаа |
Хүргэлтийн хугацаа: |
нөөцөд |
Төлбөрийн нөхцөл: |
T/T |
Борлуулалтын менежер: |
Stella |
Имэйл илгээх: |
WhatsApp-аар холбогдох: |
Зүйл |
Тодорхойлолт |
Бүтээгдэхүүний загвар |
FC-FANWR-24R |
Хэлбэр |
Хоёр сүүдэрлүүрт нэгж уншигдаж буй функцтэй |
Нэр бүхий даралт |
24 В DC |
Эрчим хүчний хэрэглээ |
9,5 Вт |
Хүчдэлийн хүрээ |
12–29 В ТХ |
Хөдөө |
Сүүдэрлүүрийн хурд |
Хамгийн бага хурдын хязгаар |
Шум урвал |
52 дБ |
Хамгааллын ангилал |
IP20 |
Ашиглалтын температур |
-30°C-с +75°C хүртэл |
Хэмжээсүүд |
Жин |
1.44кг |
Түүн FC-FANWR-24R 24 В тогтмол гүйдэлт салхинуур нь аюулгүй бүрхүүрт шкафуудын хэрэглээнд зориулж хиймэл ухааны хяналтын төхөөрөмжтэй, хоёр өндөр найдвартай салхинуурт суурилж, тусгай ПХБ-д цуглуулж бүтээсэн үйлдвэрийн хөхрүүлэх шийдэл юм. Тэр нь хяналтын бүрхүүрт шкафуудад тогтвортой салхины урсгалын үзүүлэлт ба тасралтгүй дулааны зохицуулалтыг хангана.
Асуулт 1: FC-FANWR-24R ямар зориулалттай?
Хариулт 1: Түүнийг Аюулгүй Бүрдүүлэлтийн Системд үйлдвэрийн хяналтын шүүдэрт хөхрүүлэлт үзүүрлэд.
Асуулт 2: FC-FANWR-24R нь сүүдэрлүүрний төлөвийн мэдээллийг илгээдүгүй?
Асуулт 3: Хэрэв сүүдэрлүүрний ажиллагаа алдагдвал юу болой?
Асуулт 4: FC-FANWR-24R-ийг босоо байдлаар суурьлуулж болой?
Хариулт 4: Тийнхүү, түүнд босоо ба хэвтөө байдлаар суурьлуулж болой.
Асуулт 5: Ажиллах хүчдлийн хязгаар хэд вэ?
Хариулт 5: Түүний ажиллах хүчдлийн хязгаар 12–29 В тогтмол гүйдэл, номиналь хүчдлийн утга — 24 В тогтмол гүйдэл.