Өнімнің атауы: 3300 xl proximitor датчиғы
Бренд атауы: Бентли Невада
Модель нөмірі: 330180-X1-05 МОД: 143416-07
Шығу орны: Америка Құрама Штаттары
Кепілдік: 12 ай
WhatsApp:+86 18020776782
Электрондық пошта: [email protected]
Басқа атауы
330180-X1-05 MOD:143416-07 Proximitor датчиғы
3300 XL 8 мм проксимиторлық сенсор
3300 XL Эдди токтық жақындық датчиғы
3300 XL Тербеліс бақылау датчиғы
Өнеркәсіптік жақындық трансдюсер жүйесі
3300 XL Орын бақылау датчиғы
Эдди токтары арқылы орын ауыстыру датчиғы
3300 XL Динамикалық тербеліс датчиғы
The Bently Nevada 330180-X1-05 MOD:143416-07 бұл – өнеркәсіптік тербеліс пен орын бақылау қолданыстары үшін арналған жоғары дәлдікті 3300 XL Proximitor датчиғы. 3300 XL 8 мм эдди токтық жақындық трансдюсер жүйесінің бір бөлігі болып табылады және маңызды айналмалы машиналар үшін дәл статикалық орын мен динамикалық тербеліс өлшеулерін қамтамасыз етеді.
Жүйе 3300 XL 8 мм жақындық сенсорын, кеңейткіш кабельді және Proximitor сенсорын қамтиды; ол сенсордың ұшы мен өткізгіш мақсатты бет арасындағы арақашықтыққа пропорционал шығыс кернеуін өндіреді. Ол 1,0 метр, 5,0 метр және 9,0 метр болатын әртүрлі жүйе ұзындықтарын қолдайды және икемді орнату талаптары үшін DIN орнату нұсқаларын ұсынады.
Тұрақты A308 алюминий корпусымен жасалған 330180-X1-05 MOD:143416-07 өндірістік ортаның қатал шарттарында -52°C-тен +100°C-қа дейінгі жұмыс температуралық ауқымында сенімді жұмыс істейді. Сенсор API 670 стандарттарына толық сай келеді және CSA, ATEX және IECEx рұқсаттарына ие, бұл оның әлемдегі өндірістік қолданыстарда қауіпсіз және тұрақты жұмыс істеуін қамтамасыз етеді.
Оның модульдік және ауыстырылатын дизайны жеке калибрлеудің қажеттілігін жояды және 3300 сериясының 5 мм және 8 мм компоненттерімен кері сүйектілікті қолдайды. Бұл 330180-X1-05 MOD:143416-07 болжамды техникалық қызмет көрсету, машиналарды қорғау, тербеліс бақылауы, Keyphasor сілтемесі және айналу жылдамдығын өлшеу жүйелері үшін идеалды болып табылады.
|
Сату |
Электрондық пошта |
|
|
Джим Пэй |
|
Аз есептік тапсырыс мөлшері |
1 ДАНА |
|
Баға |
Winnie мен байланысу |
|
Қаптама мәліметтері |
Таза жаңа Фабрикалық Жауапсыздандырылған |
|
Жеткізім уақыты |
3–7 күн |
|
Төлем шарттары |
T/T |
|
Тасымалдау әдісі |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Жеткізу мүмкіндігі |
Сапарда |
| Өнімнің атауы | Bently Nevada 330180-X1-05 МОД:143416-07 3300 XL Жақындық сенсоры |
| Өндіруші | Бентли Невада |
| Өнім түрі | 3300 xl proximitor датчиғы |
| Бөлек Нөмір | 330180-X1-05 МОД: 143416-07 |
| Өлшемдер | 8,6x3,4x7 см |
| Салмағы | 0.24KG |
| Жіберу орны | Шиэньмен, Қытай |
| Бастық елі | АҚШ |
| Жалпы ұзындығы және орнату нұсқасы | X1: 11 = 1,0 метр (3,3 фут) жүйе ұзындығы, DIN орнатуы; 51 = 5,0 метр (16,4 фут) жүйе ұзындығы, DIN орнатуы; 91 = 9,0 метр (29,5 фут) жүйе ұзындығы, DIN орнатуы. |
| Агенттік бекіту опциясы | CSA, ATEX, IECEx рұқсаттары |
| Proximitor сенсорының кірісі | Темаға тимейтін 3300-сериялы 5 мм, 3300 XL 8 мм жақындық зонді мен созылмалы кабельді қабылдайды |
| Proximitor датчиғының материалы | A308 алюминий |
| Жұмыс шамамен температура | -52°C ден +100°C дейін (-62°F дан +212°F дейін) |
| Сақтау температурасы | -52°C ден +105°C дейін (-62°F дан +221°F дейін) |
330180-X1-05 MOD:143416-07-тің негізгі қызметі қандай?
The 330180-X1-05 МОД: 143416-07 айналмалы машиналар үшін дәл тербеліс, ығысу және орын бақылауын қамтамасыз ету үшін әзірленген.
330180-X1-05 MOD:143416-07 қандай типтегі сенсор?
The 330180-X1-05 МОД: 143416-07 бұл эдди токтық жақындық трансдюсерлер жүйесінде қолданылатын 3300 XL Proximitor сенсоры.
3. 330180-X1-05 MOD:143416-07 үлгісімен қандай зондтар үйлесімді?
The 330180-X1-05 МОД: 143416-07 бір қонтактсыз 3300-сериялы 5 мм немесе 3300 XL 8 мм жақындық зондын, сондай-ақ кеңейту кабелін қабылдайды.
4. 330180-X1-05 MOD:143416-07 үлгісі үшін қандай орнату опциялары қолжетімді?
The 330180-X1-05 МОД: 143416-07 dIN орнатуын қолдайды, жүйе ұзындығы 1,0 метр, 5,0 метр және 9,0 метр болуы мүмкін.
5. 330180-X1-05 MOD:143416-07 корпусында қандай материал қолданылады?
The 330180-X1-05 МОД: 143416-07 экологиялық төзімділікті және сенімділікті арттыру үшін берік A308 алюминийден жасалған.
6. 330180-X1-05 MOD:143416-07 қандай температурада жұмыс істейді?
The 330180-X1-05 МОД: 143416-07 –52°C –ден +100°C-қа дейін (–62°F –ден +212°F-қа дейін) температуралық ауқымда жұмыс істейді.
7. 330180-X1-05 MOD:143416-07 өнеркәсіптік стандарттарға сай келе ме?
Иә, ол 330180-X1-05 МОД: 143416-07 aPI 670 стандарттарына толық сай келеді және CSA, ATEX және IECEx сертификаттарына ие.