Magaca Alaabta: 3300 XL Proximitor Sensor
Magaca Brand: Bently Nevada
Lambarka Modelka: 330180-X1-05 MOD:143416-07
Meesha Asalka: Maraykanka
Damaanad: boqortooyada 12 Bulsho
Whatsapp: +86 18020776782
Iimaylka: [email protected]
Magaca Kala duwan
330180-X1-05 MOD:143416-07 Proximitor Sensor
qorshaha Proximitor ee 3300 XL 8 mm
3300 XL Eddy Current Proximity Sensor
3300 XL Vibration Monitoring Sensor
Nidaamka Ilaalayaasha Industrial Proximity
3300 XL Position Monitoring Sensor
Ilaalaya Eddy Current Displacement
3300 XL Dynamic Vibration Sensor
Waxaa Bently Nevada 330180-X1-05 MOD:143416-07 waa meesha la xiriiray 3300 XL Proximitor ah oo ku qoran karaan 3300 XL 8 mm ee la xiriiray oo la isticmaalaa si ay ugu yar yahay in la xiriiray xoogga iyo wixii la xiriiray. Sida qayb ka mid ah ee 3300 XL 8 mm eddy current proximity transducer system, wuxu si cad u xiriiray wixii la xiriiray iyo xoogga la xiriiray ee dhaqameedka ah ee la xiriiray oo la isticmaalaa si ay ugu yar yahay in la xiriiray xoogga la xiriiray.
Nidaamku wuxu leeyahay 3300 XL 8 mm proximity probe, extension cable, iyo Proximitor Sensor, oo waxa uu ugu yar yahay inuu ugu yar yahay xoogga la xiriiray ee ku jira fahamka badeecada iyo dhinaca la xiriiray. Wuxu ku xidhiidhaya in la isticmaalo qaybaha badan ee nidaamka, taasoo leh 1.0 meter, 5.0 meters, iyo 9.0 meters, iyo DIN mounting options ee la isticmaalo si ay ugu yar yahay in la isticmaalo si ay ugu yar yahay.
Wuxu soo saaray A308 aluminum housing oo ku jira, 330180-X1-05 MOD:143416-07 wuxu shaqayaa si guul dar ah ee la xiriiray oo la isticmaalo si ay ugu yar yahay in la isticmaalo si ay ugu yar yahay, oo wuxu leeyahay xoogga la xiriiray ee -52°C ilaa +100°C. Meesha wuxu ku xidhiidhaya API 670 standards iyo CSA, ATEX, iyo IECEx approvals, oo waxa uu ku xidhiidhaya in la isticmaalo si guul dar ah iyo si guul dar ah ee la xiriiray.
Quruxa ku jira oo ku saabsan oo la isticmaali karo waxaa ka dhacaya in la doono qorsho kasta oo kala duwan iyo in la xaqiijiyo in ay la isticmaalo qaybaha 3300 ee 5 mm iyo 8 mm. Tani waxay sameysaa in 330180-X1-05 MOD:143416-07 uu yahay taliyaha ah ee ugu yar ee ku saabsan in la isticmaalo si loo hubiyo hal mar hore, in la daryeelo maqashada carruurti, in la hubiyo dhaqanka carruurti, in la isticmaalo Keyphasor ee caadiga ah, iyo nidaamka in la tixgeliso xisbiga.
|
Boos |
|
|
|
Jim Pei |
|
Kan yihiin shirkaanka ugu yarreeynta |
1 Laga soo guuray |
|
Qeyb |
Ku xiriir Winnie |
|
Faahfaahinta baakadaha |
Cusub oo ah orijinaalka, oo ku dhaqmayn khasabta ah |
|
Waqtiga gaarsiinta |
3–7 maalmood |
|
Shuruudaha lacag bixinta |
T/T |
|
Habka dhoofinta |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Awoodda sahayda |
Waxaa lagaa sameeyo |
| Magaca alaabta | Bently Nevada 330180-X1-05 MOD:143416-07 3300 XL Qorsho La xiriira |
| Sameynta | Bently Nevada |
| Nooca Alaabta | 3300 XL Proximitor Sensor |
| ISIMKA QOOR | 330180-X1-05 MOD:143416-07 |
| Cabbirrada | 8.6x3.4x7cm |
| Miisaanka | 0.24kg |
| Goobta la soo diray | Xiamen, Siin |
| Dalka guurka | Dhalinyarada Amerikanka |
| Dheerirka Guud iyo Xagga La Siiyey | X1: 11 = 1.0 mitir (3.3 fuut) buurka nidaamka, DIN mount; 51 = 5.0 mitir (16.4 fuut) buurka nidaamka, DIN mount; 91 = 9.0 mitir (29.5 fuut) buurka nidaamka, DIN mount. |
| Koobka Caawinaadka Aghaasha | Qorshooyinka CSA, ATEX, IECEx |
| Gacanta la soo galiyey ee Proximitor | Ugaaraysaa mid ka mid ah 3300-series 5 mm, 3300 XL 8 mm Proximity Probe iyo Cable-ka La Isku Dhowaado |
| Materiilka Proximitor Sensor | A308 Aluminum |
| Caano Caano | -52°C ilaa +100°C (-62°F ilaa +212°F) |
| Dhammaadka ammarta | -52°C ilaa +105°C (-62°F ilaa +221°F) |
1. Waa maxay shuqullada muhiimka ah ee 330180-X1-05 MOD:143416-07?
Waxaa 330180-X1-05 MOD:143416-07 waxay la sameeyeen inay si sax ah ugu fogaado fogaadda, goobta, iyo goobta la yidhaahdo kuwa la yidhaahdo kuwa la yidhaahdo.
2. Waa maxay nooca sensor-ka ee 330180-X1-05 MOD:143416-07?
Waxaa 330180-X1-05 MOD:143416-07 waa sensor-ka 3300 XL Proximitor ee la isticmaali karaa kuwa la yidhaahdo eddy current proximity transducer.
3. Xagga qaybaha ku saabsan 330180-X1-05 MOD:143416-07 waa ku saabsan?
Waxaa 330180-X1-05 MOD:143416-07 u qabtaa qayb ka mid ah ee leh 3300-series 5 mm ama 3300 XL 8 mm proximity probe la'anta leh, oo leh cable extension.
4. Xagga hababka la isticmaalo ku dhisirka 330180-X1-05 MOD:143416-07 waa ku saabsan?
Waxaa 330180-X1-05 MOD:143416-07 wuxuu ku dhisiraa DIN, oo leh fahmaha ugu yar 1.0 meter, 5.0 meters, iyo 9.0 meters.
5. Xagga waxyaalaha loo isticmaalo ku dhisirka 330180-X1-05 MOD:143416-07 waa ku saabsan?
Waxaa 330180-X1-05 MOD:143416-07 wuxuu dhisay A308 aluminum oo ku nool, si loo hagaajiyo xaaladaha ahaan iyo dhaqameed.
6. Xagga joomo la isticmaalo ku dhisirka 330180-X1-05 MOD:143416-07 waa ku saabsan?
Waxaa 330180-X1-05 MOD:143416-07 wuxuu shaqayaa joomo la isticmaalo -52°C ilaa +100°C (-62°F ilaa +212°F).
7. Ma 330180-X1-05 MOD:143416-07 wuxuu ku dhaqameyso xaaladaha industriyada?
Haa, 330180-X1-05 MOD:143416-07 wuxuu ku dhaqameyso guud ahaan xaaladaha API 670, iyo waxyaalaha CSA, ATEX, iyo IECEx.