Бүтээгдэхүүний нэр: 3300 xl проксимитор сенсор
Брэндийн нэр: Bently Nevada
Загварын дугаар: 330180-X1-05 ЗАГВАР: 143416-07
Гарал үүсэл: Америкийн Нэгдсэн Улс
Баталгаа: 12 сар
WhatsApp:+86 18020776782
И-мэйл: [email protected]
Альтернатив нэр
330180-X1-05 MOD:143416-07 Proximitor сенсор
3300 XL 8 мм ойрын далд мэдрэгч
3300 XL индукц тогтвортой ойрхан байршлын сенсор
3300 XL хөдөлгөөн хүчтнүүр хүчтнүүр сенсор
Түүнчлэн үйлдвэрлэлийн ойрхан байршлын хувиргагч систем
3300 XL байршил хүчтнүүр сенсор
Эдди эрчимийн зөөврийн санал харах сенсор
3300 XL динамик хөдөлгөөн хүчтнүүр сенсор
Түүн Bently Nevada 330180-X1-05 MOD:143416-07 нүүрсний хөдөлгүүр, бүрхүүл, турбина зэрэг чухал эргэдэг төхөөрөмжүүдийн хөдөлгөөн ба байршлын нарийн хяналтанд зориулан хиймэлдүүрлэсэн 3300 XL Proximitor сенсор юм. 3300 XL 8 мм-ийн индукц төрлийн ойрхон байршлын датчик системийн нэг хэсэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг бөлэг б......
Системд 3300 XL 8 мм-ийн ойрхон байршлын сүүл, уртасгагч кабель ба Proximitor сенсор орно. Сүүлийн төгсгөл ба дамжуулалт хиймэлдүүрлэсэн гадаргуу хоорондын зайгаас шалтгаалан гаралт хүчдэл үүсгэнэ. Систем нь 1,0 метр, 5,0 метр ба 9,0 метр урттай хувилбаруудыг дэмжинэ; DIN суурин хавчлагын сонголтууд нь сууринханыг хөнгөвчлөн, хэрэгцээнд нь тохируулж болохуйц хамрах чадвартай.
Бат бүтээмжтэй А308 алюминий хайрцагт хиймэлдүүрлэсэн 330180-X1-05 MOD:143416-07 сенсор нь -52°C-с +100°C хүртэлх ажиллах температурт хүнд промышленных нөхцөлд тогтвортой ажилладаг. Сенсор нь API 670 стандартын бүх шаардлажуудыг хангаж, CSA, ATEX ба IECEx хүлээн зөвшөөрлүүдтэй бөлгөөн, дэлхийн масштабт промышленных хэрэглээнд аюулгүй, тогтвортой ажиллахыг бүрдүүлнэ.
Түүний модульд ба солилцувчлан ашиглагдах дизайн нь тусдаа калибровка хийх шаардлагыг арилгаж, 3300 цувралын 5 мм ба 8 мм бүрдэл хэсгүүдтэй урвуу совместимостьг (backward compatibility) дэмжинэ. Энэ нь 330180-X1-05 MOD:143416-07-ийн урьдчилан таамаглаж болох засвар үйлчилгээ, төхөөрөмжийн хамгаалалт, хөдөлгөөн хяналт, Keyphasor тулгуур, хурдны хэмжилтийн системүүдтэй ашиглахад тохиромжтой гэдгийг хангаж өгнө.
|
Борлуулалт |
Имэйл |
Вотсапп |
|
Жим Пэй |
|
Бага хэмжээний захиалга |
1 ШИРХЭГ |
|
Үнэ |
Винни-н хаяг |
|
Баглаажилтын дэлгэрэнгүй мэдээлэл |
Шинэ, хайрцагт бүрэн баглаа |
|
Хүргэлтийн хугацаа |
3–7 хоног |
|
Төлбөрийн нөхцөл |
T/T |
|
Тээврийн арга |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Нийлүүлэлтийн чадвар |
Нөөцөд |
| Бүтээдийн нэр | Бентли Невада 330180-X1-05 МОД:143416-07 3300 XL Ойрхан бүсийн датчик |
| Үйлдвэрлэгч | Bently Nevada |
| Бүтээгдэхүүний төрөл | 3300 xl проксимитор сенсор |
| Бүтээгдэхүүний дугаар | 330180-X1-05 ЗАГВАР: 143416-07 |
| Хэмжээсүүд | 8.6x3.4x7см |
| Жин | 0.24KG |
| Зарах газар | Хямэн, Хятад |
| Эх орны улс | АНУ |
| Нийт урт ба суурилж буй сонголт | X1: 11 = 1,0 метр (3,3 фут) системийн урт, DIN суурин; 51 = 5,0 метр (16,4 фут) системийн урт, DIN суурин; 91 = 9,0 метр (29,5 фут) системийн урт, DIN суурин. |
| Байгууллагын баталгаажуулалтын сонголт | CSA, ATEX, IECEx баталгаажуулалт |
| Ойролцоох датчийн оролт | Хүрэхгүй 3300-ийн цуврал 5 мм, 3300 XL 8 мм ойролцоох зонд болон үргэлжлэх кабелийг хүлээн авна |
| Proximitor сенсорын материал | A308 алюмин |
| Ашиглалтын температур | -52°C-с +100°C (-62°F-с +212°F) |
| Хадгалах температур | -52°C-с +105°C (-62°F-с +221°F) |
1. 330180-X1-05 MOD:143416-07-ийн үндсэн үүрэг юу вэ?
Түүн 330180-X1-05 ЗАГВАР: 143416-07 энэхүү бүтээл нь эргэлдэх төхөөрөмжүүдийн хөдөлгүүр, зөрүү ба байршлын нарийн хяналтыг хангахын тулд зохион бүтээлгүй.
2. 330180-X1-05 MOD:143416-07 ямар төрлийн сенсор вэ?
Түүн 330180-X1-05 ЗАГВАР: 143416-07 энэхүү бүтээл нь индукцийн оронтой ойрхон бүтээлд ашиглагдмүүр 3300 XL Proximitor сенсор.
3. Аль сорилт хэрэгсэл 330180-X1-05 MOD:143416-07-той зовхимлолтой вэ?
Түүн 330180-X1-05 ЗАГВАР: 143416-07 нүүрсний хүртэлх бүх 3300-дугаарын 5 мм эсвэл 3300 XL 8 мм ойрхан бүх сорилт хэрэгсэлийг, уртасгагч кабельтэй хамт хүлээн авдаг.
4. 330180-X1-05 MOD:143416-07-той холбогдож болох суурьлуулах сонголтууд юу вэ?
Түүн 330180-X1-05 ЗАГВАР: 143416-07 dIN суурьлуулалтыг дэмжин, системийн урт 1,0 метр, 5,0 метр ба 9,0 метр бөлцгүүртэй.
5. 330180-X1-05 MOD:143416-07 корпусын хийгүүр ямар материалд хийгдсэн вэ?
Түүн 330180-X1-05 ЗАГВАР: 143416-07 орчинд төвөгтүшгүй ажиллах чадварыг нэмэгдүүлж, найдвартай байдлыг хангахын тулд бат бүтээмжит A308 хүчилтөрөгчийн хавтгайгаар хийгдсэн.
6. 330180-X1-05 MOD:143416-07-той холбогдож болох ажиллах температур диапазон юу вэ?
Түүн 330180-X1-05 ЗАГВАР: 143416-07 –52°C –с +100°C (–62°F –с +212°F) температур диапазонд ажилладаг.
7. 330180-X1-05 MOD:143416-07 индустриал стандартуудын шаардлаж хангаж вэ?
Тийм, тэгш 330180-X1-05 ЗАГВАР: 143416-07 aPI 670 стандартуудын бүрэн хангаж, CSA, ATEX ба IECEx сертификатуудыг эзэмшдэг.