Nomen producti: sensor proximitor 3300 xl
Nomen marcae: Bently Nevada
Numerus exemplaris: 330180-X1-05 MOD: 143416-07
Locus originis: Civitatum Foederatarum
Warranty: 12 menses
Whatsapp:+86 18020776782
Epistula electronica: [email protected]
Nomen Alterum
330180-X1-05 MOD:143416-07 Proximitor Sensor
sensor Proximitor 3300 XL 8 mm
3300 XL Eddy Current Proximitatis Sensor
sensor Monitoris Vibratorii 3300 XL
Systema Industrialis Proximitatis Transductoris
sensor Monitoris Positionis 3300 XL
Sensor Displacementis Ā Currēntibus Vorticōsis
sensor Vibratorius Dynamicus 3300 XL
The Bently Nevada 330180-X1-05 MOD:143416-07 est praecisus 3300 XL Proximitor Sensor, qui ad usus industriales vibrationum et positionis observandarum confectus est. Quod pars systematis transductoris proximitatis 3300 XL 8 mm eddy current, accuratas mensuras positionis staticae et vibrationum dynamicarum pro machinis rotativis criticis praebet.
Systema includit 3300 XL 8 mm sondam proximitatis, calem extensionis, et sensorem Proximitor, generans voltam egredientem proportionalem distantiae inter apicem sondae et superficiem conductricem obiecti. Systema adiuvat varias longitudines systematum, ut 1,0 metrum, 5,0 metra, et 9,0 metra, cum optionibus montandi DIN pro flexibilibus postulationibus installationis.
Constructum est durabili corpore ex alluminio A308; 330180-X1-05 MOD:143416-07 operatur fiducialiter in asperis ambientibus industrialibus, cum intervallo temperaturarum operationis a −52°C usque ad +100°C. Sensor plene adquiescit normis API 670 et habet approbationes CSA, ATEX, et IECEx, quae certificant operationem tutam et stabilem in universalibus applicationibus industrialibus.
Eius designum modulare et intercambiabile tollit necessitatem singulae calibratio- nis et favet compatibilitatem retrogradam cum componentibus seriei 3300, 5 mm et 8 mm. Hoc facit systema 330180-X1-05 MOD:143416-07 idoneum ad praedictivam conservationem, machinarum protectionem, vibrationum observationem, Keyphasor-referentiam et systemata velocitatis mensurae.
|
Sales |
Epistula Electronica |
|
|
Iimus Pei |
|
Minimum quantitas ordinis |
1 piece |
|
Pretium |
Contactus pro Winnie |
|
Singula Packaging |
Originales nova Officina Sigillata |
|
Tempus Traditionis |
3–7 dies |
|
Condiciones solutionis |
T/T |
|
Shipping modum |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Capacitas Supplicandi |
In stirpe |
| Nomen Producti | Bently Nevada 330180-X1-05 MOD:143416-07 3300 XL Proximitor Sensor |
| Fabricator | Bently Nevada |
| Product Type | sensor proximitor 3300 xl |
| Numerus partis | 330180-X1-05 MOD: 143416-07 |
| Dimensiones | 8.6x3.4x7cm |
| Pondus | 0.24kg |
| Locus navandi | Xiamen, Sinae |
| Patria Origin | USA |
| Longitudo totalis et optio montandi | X1: 11 = longitudo systematis 1,0 m (3,3 pedes), montatio DIN; 51 = longitudo systematis 5,0 m (16,4 pedes), montatio DIN; 91 = longitudo systematis 9,0 m (29,5 pedes), montatio DIN. |
| Optionem Aprobationis Agentiae | CSA, ATEX, IECEx Approbationes |
| Ingressus Sensoris Proximitoris | Accipit unum sensorem non-contacting seriem 3300 5 mm, 3300 XL 8 mm Proximity Probe et Extension Cable |
| Materies Sensoris Proximitor | A308 aluminium |
| Temperatura operativa | -52°C ad +100°C (-62°F ad +212°F) |
| Temperatura recondita | -52°C ad +105°C (-62°F ad +221°F) |
1. Quae est principalis functio 330180-X1-05 MOD:143416-07?
The 330180-X1-05 MOD: 143416-07 designed est ad praebendam accuratam supervisionem vibrationis, displacementis, et positionis pro machinis rotantibus.
2. Quae est natura sensoris 330180-X1-05 MOD:143416-07?
The 330180-X1-05 MOD: 143416-07 est sensor 3300 XL Proximitor qui in systematibus transductorum eddy current proximitatis utitur.
3. Quae probae compatibiles sunt cum 330180-X1-05 MOD:143416-07?
The 330180-X1-05 MOD: 143416-07 accipit unum probe proximitatis non contactans seriei 3300, 5 mm, aut seriei 3300 XL, 8 mm, cum cavo extensionis.
4. Quae optiones montandi adhiberi possunt pro 330180-X1-05 MOD:143416-07?
The 330180-X1-05 MOD: 143416-07 admittit montationem DIN cum longitudinibus systematis 1,0 metro, 5,0 metris, et 9,0 metris.
5. Ex qua materia fabricatum est corpus 330180-X1-05 MOD:143416-07?
The 330180-X1-05 MOD: 143416-07 ex durabili alluminio A308 confectum est, ut resistentia ad condiciones ambientales et fiducia augerentur.
6. Quae est temperaturarum operativarum scala 330180-X1-05 MOD:143416-07?
The 330180-X1-05 MOD: 143416-07 operat intra scalas temperaturarum a −52°C usque ad +100°C (a −62°F usque ad +212°F).
7. Num 330180-X1-05 MOD:143416-07 normis industrialibus satisfacit?
Utique, 330180-X1-05 MOD: 143416-07 plene normis API 670 satisfacit et certificata est ab CSA, ATEX, et IECEx.