Nomen producti: 3300 XL 8 mm Proximitātis Sondae
Nomen marcae: Bently Nevada
Numerus exemplaris: 330104-00-05-05-02-05
Locus originis: Civitatum Foederatarum
Warranty: 12 menses
Whatsapp:+86 18020776782
Epistula electronica: [email protected]
conspectus
| Nomen Producti | 3300 XL 8 mm Proximitātis Sondae |
| Nomen Marca | Bently Nevada |
| Numerus Exemplaris | 330104-00-05-05-02-05 |
| Locus originis | USA |
| Cautionis Tempus | 12 menses |
| Modi Solutionis | T/T |
| Shipment | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
The Bently Nevada 330104-00-05-05-02-05 3300 XL 8 mm Proximitātis Proba est praecīsa sensor eddy current ad monitorandum vibrationēs ac positionēs axis sine contactū in machīnīs rotātōriīs industriālibus. A Bently Nevada fabricāta, ea fidēlem praestantiam praebet tam in conditiōnibus commūnibus quam in perīculōsis.
Constructus est cum apice probae ex sulfuro polyphenyleni (PPS) et solido corpore ex accipitro inox AISI 303/304, ut proba durabilitatem et resistentiam adversus asperas condiciones praebere possit. Utitur catena triaxiali 75 Ω, quae est FEP-insulata, et coniunctione coaxiali minuta ClickLoc ad transmissionem signorum stabilis et paucorum rumorum. Certificatus est ab CSA, ATEX, et IECEx; idcirco adhiberi potest in aedificiis industrialibus explosivis aut periculosis.
The Bently Nevada 330104-00-05-05-02-05 3300 XL 8 mm Proximitātis Proba designatus est ad accuratam et fidelem supervisionem machinarum rotantium. Mensurat vibrationes radiales axis, ut defectus mechanicos vulgares, ut inaequalitas, disiunctio, et laxitas structurales, detegere possit. Praeterea, supervisionem positionis axis praecisam iuvat, tam displacementem axialem quam radialem capiens, ut informationem criticam systematibus controlis et protectionis machinarum praebere possit.
Probula etiam praecipuum agit officium in observatione status, per continuam suppeditationem datorum in tempore reale ad systemata praedictivae custodiae, quae permittunt praecocem detectionem vitiorum et analysin longi temporis tendentiarum. Per suam technicam non-contactum eddy current sensus, probula proximitatis Bently Nevada 330104-00-05-05-02-05 3300 XL 8 mm eliminat attritionem mechanicam, stabilitatem operationalem longi temporis et fidem mensurationis assurans.
|
Venditiones: |
Epistula Electronica: |
Whatsapp: |
|
Iimus Pei |
| Nomen Producti | Bently Nevada 330104-00-05-05-02-05 3300 XL 8 mm Probae Proximitatis |
| Fabricator | Bently Nevada |
| Product Type | 3300 XL 8 mm Proximitātis Sondae |
| Numerus partis | 330104-00-05-05-02-05 |
| Dimensiones | 20,4 × 22 × 3,7 cm |
| Pondus | 0,1 kg |
| Locus navandi | Xiamen, Sinae |
| Patria Origin | USA |
| Statu | Nova et originalia in confectione fabricae |
| Longitudo non filetata Option | 00 mm |
| Optio Longitudinis Totius Cassae | 50 mm |
| Optio Longitudinis Totalis | 0.5 meter (1.6 pedes) |
| Connnector et Optiones Typi Cavi: | Coniunctor coaxialis parvus ClickLoc, cavum commune |
| Optionem Aprobationis Agentiae | CSA, ATEX, IECEx Approbationes |
| Potentia requiritur | -17.5 Vdc ad -26 Vdc |
| Sensibilitas Alimentationis | Minus quam 2 mV mutatio in voltagine exitu per volt mutationem in voltagine introitu |
| Resistentia Exitus | 50 Ω |
| Resistentia Directa Nominalis Sondae | 7,45 ± 0,50 Ω |
| Materies Tipulae Sondae | Sulfidum Polyphenyleni (PPS) |
| Materies Causae Probae | Ferrum inoxydabilis (SST) AISI 303 vel 304 |
| Cavea Probatoria | triaxiālis 75 Ω, isolāta fluorōethylenopropylēnō (FEP) |
| Armātūra (optiōnālis utrīusque) | Flexibilis AISI 302 aut 304 SST cum externā veste FEP |
| Material connexoris | Aurō obductum āes aut aurō obductum beryllium-cuprum |
| Torquēns in capsā probae | 33,9 N•m (300 in•lbf) (Maximum Valorisatum) |
The Bently Nevada 330104-00-05-05-02-05 3300 XL 8 mm Proximitātis Proba ex PPS apice probulae et corpore e ferro austenitico AISI 303/304 constructa est, quae stabilitatem thermicam firmam et resistentiam corrosioni praebet. Habet 75 Ω triaxialem FEP-isolatum cingulum et 50 Ω resistentiam exirentis ad transmissionem signi fidam et paucorum rumorum, quae ab exacta performance electrica sublevatur (resistentia directa 7,45 ± 0,50 Ω et sensibilitas <2 mV/V).
Cum longitudine 0,5 m, carcasse 50 mm, et alta capacitate momenti torsionis, flexibilem installationem praebet, dum cablingum armatum facultativum durabilitatem in condicionibus asperis augent. Certificatum est ab CSA, ATEX, et IECEx, itaque idoneum est ad loca periculosa et explosiva in industria.
The Bently Nevada 330104-00-05-05-02-05 3300 XL 8 mm Proximitātis Proba praebet praestantem accuratiam et stabilitatem, ut mensurationes praecisae et repetibiles obtineantur etiam sub variabilibus condicionibus tensionis et ambientalibus. Eius humilis sensibilitas ad alimentationem (minus quam 2 mV variatio per voltum mutatum in ingressu) certam reddit constantiam in performance output. Designatio triaxialis cavi et conector ClickLoc minimizant amissionem signi et interfectionem electromagneticam, augens fidem datorum. Ex materiis durabilibus fabricatus et cum optione protectionis armatae, proba efficiens operatur in asperis ambibus industrialibus, inter quae alta temperatus, vibratio, et zonae periculosae. Hanc strategiam maintenance praedictivam sustentat, praebens data monitoris in tempore reali fida, quae denique efficientiam operationalem augent et tempus inoperationis ac impensas maintenance minuunt.
Q1: Num proba proximitatis Bently Nevada 330104-00-05-05-02-05 3300 XL 8 mm idonea est ad ambientes periculosos?
A: Ita, proba Proximitatis 330104-00-05-05-02-05 certificatus est apud CSA, ATEX, et IECEx ad usum in locis periculosis et explosivis.
Q2: Quae est intervallo tensionis operativae probae proximitatis 330104-00-05-05-02-05 3300 XL 8 mm?
A: proba Proximitatis 330104-00-05-05-02-05 3300 XL 8 mm operatur intra -17,5 Vdc ad -26 Vdc.
Q3: Quomodo proba proximitatis 330104-00-05-05-02-05 3300 XL 8 mm accuratam signi rationem servat?
A: Bently Nevada 330104-00-05-05-02-05 accuratiam servat per sensibilitatem minimam ad tensionem alimentariam, scutum triaxiale, et materia prima altae qualitatis quae rumorem et signi amissionem minuunt.
Q4: Quae sunt proprietates installationis probae 330104-00-05-05-02-05?
A: 330104-00-05-05-02-05offert installationem flexibilem cum longitudine cavi 0,5 m, longitudine corporis 50 mm, et coniunctione ClickLoc firma.
Q5: Quae probam proximitatis 330104-00-05-05-02-05 durabilitatem praebent?
A: 330104-00-05-05-02-05 utitur constructione ex acciaio inox, materia tipi PPS, et cablingo armato optionale ut diuturnam durabilitatem in ambientibus asperis spondeat.