Məhsulun adı: 3300 XL 8 mm Yaxınlıq Probaları
Marka adı: Bently Nevada
Model nömrəsi: 330104-00-05-05-02-05
Əsas Yer: Birləşmiş Ştatlar
Zəmanət: 12 ay
WhatsApp:+86 18020776782
E-poçt: [email protected]
ümumi baxış
| Məhsulun adı | 3300 XL 8 mm Yaxınlıq Probaları |
| Brend Adı | Bently Nevada |
| Model Nömrəsi | 330104-00-05-05-02-05 |
| Mənşə yeri | ABŞ |
| Zamanlı qəbul | 12 ay |
| Ödəmə üsulları | T/T |
| Nəqliyyat | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
The Bently Nevada 330104-00-05-05-02-05 3300 XL 8 mm Yaxınlıq Probası bu, sənaye döner maşınlarında millərin vibrasiyasının və mövqeyinin kontakt olmadan ölçülmesi üçün nəzərdə tutulmuş yüksək dəqiqlikli eddy cərəyan sensorudur. Bently Nevada tərəfindən istehsal olunur və standart və təhlükəli mühitlərdə etibarlı performans göstərir.
Polifenilen sulfid (PPS) prob ucundan və möhkəm AISI 303/304 paslanmayan polad qutudan ibarət olan bu prob möhkəmlik və çətin şəraitlərə davamlılıq təmin edir. Sabit, aşağı səs-küy səviyyəli siqnal ötürülməsi üçün 75 Ω- lı triaksial FEP izolyasiyalı kabel və ClickLoc mini koaksial konektorundan istifadə olunur. CSA, ATEX və IECEx sertifikatlarına malik olan bu cihaz partlayıcı və ya təhlükəli sənaye mühitlərində istifadə üçün uyğundur.
The Bently Nevada 330104-00-05-05-02-05 3300 XL 8 mm Yaxınlıq Probası dönen maşınların dəqiq və etibarlı nəzarətini təmin etmək üçün nəzərdə tutulub. O, radial millərin titrəşimini ölçür və beləliklə, balanssızlıq, qeyri-müstəvi yerləşmə və konstruktiv qeyri-sıkılıq kimi ümumi mexaniki nasazlıqların aşkar edilməsini mümkün edir. Bundan əlavə, bu cihaz millərin dəqiq mövqelərinin izlənməsini dəstəkləyir və maşınların idarəetmə və qoruma sistemləri üçün kritik geri əlaqə təmin etmək üçün həm axial, həm də radial yerdəyişməni qeyd edir.
Prob həmçinin proqnozlaşdırıcı texniki xidmət sistemlərinə davamlı olaraq real vaxt rejimində məlumat təmin edərək vəziyyətin monitorinqində əsas rol oynayır; bu da qüsurların erkən aşkar edilməsinə və uzunmüddətli tendensiyaların təhlilinə imkan verir. Bently Nevada 330104-00-05-05-02-05 3300 XL 8 mm Yaxınlıq Probunun kontakt olmayan vorteks cərəyanları ilə ölçmə texnologiyası mexaniki aşınmanı aradan qaldırır və beləliklə, uzunmüddətli iş stabilliyini və ölçü etibarlılığını təmin edir.
|
Satış: |
Elektron poçt: |
WhatsApp: |
|
Cim Pei |
| Məhsulun adı | Bently Nevada 330104-00-05-05-02-05 3300 XL 8 mm Yaxınlıq Probaları |
| İstehsalçı | Bently Nevada |
| Məhsul Növü | 3300 XL 8 mm Yaxınlıq Probaları |
| Hissə Nömrəsi | 330104-00-05-05-02-05 |
| Ölçülər | 20,4×22×3,7 sm |
| Çəki | 0,1 kq |
| Göndərmə yeri | Xiamen, Çin |
| Mənşə ölkəsi | ABŞ |
| Vəziyyət | Yeni və orijinal fabrik qablaşdırmasında |
| Yivsiz Uzunluq Seçimi | 00 mm |
| Ümumi Korpus Uzunluğu Seçimi | 50 mm |
| Ümumi uzunluq variantı | 0.5 metr (1.6 fut) |
| Konnektor və Kabel Növü Seçimi: | Kiçik koaksial ClickLoc konektoru, standart kabel |
| Təşkilatın Təsdiqi Seçimi | CSA, ATEX, IECEx Təsdiqləri |
| Təchizat tələbləri | -17,5 Vdc-dən -26 Vdc-yə |
| Təchizat Həssaslığı | Giriş gərginliyindəki hər bir voltda çıxış gərginliyində 2 mV-dən az dəyişiklik |
| Çıxış müqaviməti | 50 Ω |
| Nominal probun daimi cərəyan müqaviməti | 7,45 ± 0,50 Ω |
| Probucun Ucu Materialı | Polifenilen sulfid (PPS) |
| Probun Qutu Materialı | AISI 303 və ya 304 paslanmayan polad (SST) |
| Prob Kabelləri | 75Ω üçlü koaksial, flor-etilen-propilen (FEP) ilə izolyasiya edilmiş |
| Zırh (hər iki tərəfdə isteğe bağlı) | FEP xarici qabığı olan elastik AISI 302 və ya 304 SST |
| Birləşdirici material | Qızılla örtülmüş latun və ya qızıl örtülmüş berillium misi |
| Probka korpusunun burulma momenti | 33,9 N•m (300 in•lbf) (Maksimum Qiymətləndirilmiş) |
The Bently Nevada 330104-00-05-05-02-05 3300 XL 8 mm Yaxınlıq Probası pPS prob ucu və AISI 303/304 paslanmayan polad korpusdan hazırlanmışdır ki, bu da yüksək termal sabitlik və korroziyaya davamlılığı təmin edir. Etibarlı və aşağı səs-küy səviyyəli siqnal ötürülməsi üçün 75 Ω üçlü oxlu FEP izolyasiyalı kabellə və 50 Ω çıxış müqaviməti ilə təchiz olunub; elektrik xarakteristikaları isə dəqiqdir (7,45 ± 0,50 Ω daimi cərəyan müqaviməti və <2 mV/V həssaslıq).
0,5 m uzunluq, 50 mm korpus və yüksək burulma momenti tutumu ilə yanaşı, onun quraşdırılması çox yönlüdür; seçimlik zırhlı kabel isə çətin şəraitdə möhkəmliyini artırır. CSA, ATEX və IECEx sertifikatlarına malikdir və bu da onu təhlükəli və partlayıcı sənaye mühitləri üçün uyğun edir.
The Bently Nevada 330104-00-05-05-02-05 3300 XL 8 mm Yaxınlıq Probası fərqli gərginlik və mühit şəraitində belə dəqiq və təkrarlanan ölçümlər təmin edərək, istisnai dəqiqlik və sabitlik göstərir. Az təchizat həssaslığı (giriş gərginliyində bir voltdakı dəyişiklik üçün 2 mV-dən az dəyişiklik) sabit çıxış performansını təmin edir. Üç oxlu kabel dizaynı və ClickLoc konektoru siqnal itirməsini və elektromaqnit maneələrini minimuma endirir, nəticədə məlumatların etibarlılığı artır. Davamlı materiallardan hazırlanmış və isteğe görə zırhlanmış qorunma ilə təchiz olunmuş prob yüksək temperatur, titrəmə və təhlükəli sahələr daxil olmaqla sərt sənaye mühitlərində effektiv işləyir. Etibarlı real vaxt monitoring məlumatları təqdim edərək proqnozlaşdırıcı texniki xidmət strategiyalarını dəstəkləyir; nəticədə əməliyyat effektivliyi artır, dayanma vaxtları və texniki xidmət xərcləri azalır.
Sual 1: Bentley Nevada 330104-00-05-05-02-05 3300 XL 8 mm yaxınlıq probu təhlükəli mühitlər üçün uyğundurmu?
H: Bəli, 330104-00-05-05-02-05 Yaxınlıq Prob təhlükəli və partlayış təhlükəli mühitlərdə istifadə üçün CSA, ATEX və IECEx təsdiqləri ilə təsdiqlənmişdir.
S2: 330104-00-05-05-02-05 3300 XL 8 mm yaxınlıq zondunun işəgötürmə gərginliyi aralığı nədir?
A: The 330104-00-05-05-02-05 3300 XL 8 mm yaxınlıq zond -17,5 Vdc-dən -26 Vdc-ə qədər işləyir.
S3: 330104-00-05-05-02-05 3300 XL 8 mm yaxınlıq zondunun siqnal dəqiqliyini necə təmin edir?
A: The Bently Nevada 330104-00-05-05-02-05 aşağı təchizat həssaslığı, üç eksenli qoruma və yüksək keyfiyyətli materiallar vasitəsilə dəqiqliyi təmin edir.
S4: 330104-00-05-05-02-05 zondunun quraşdırma xüsusiyyətləri hansılardır?
A: The 330104-00-05-05-02-050,5 m kabel uzunluğu, 50 mm qutu uzunluğu və etibarlı ClickLoc konnektoru ilə çevik quraşdırma təklif edir.
S5: 330104-00-05-05-02-05 yaxınlıq zondunda dayanıqlılığı nə təmin edir?
A: The 330104-00-05-05-02-05 uzunmüddətli davamlılığı təmin etmək üçün korroziyaya davamlı polad konstruksiyadan, PPS uc materialından və isteğe bağlı zırhlı kabelləşmədən istifadə edir.