Název výrobku: 3300 XL 8 mm snímače vzdálenosti
Název značky: Bently Nevada
Typ modelu: 330104-00-05-05-02-05
Místo původu: Spojené státy
Záruka: 12 Měsíců
Whatsapp: +86 18020776782
E-mail:[email protected]
přehled
| Název produktu | 3300 XL 8 mm snímače vzdálenosti |
| Název značky | Bently Nevada |
| Číslo modelu | 330104-00-05-05-02-05 |
| Místo původu | USA |
| Záruka | 12 Měsíců |
| Způsoby platby | T/T |
| Zásilka | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
The Blízkostní sonda Bently Nevada 330104-00-05-05-02-05 3300 XL 8 mm je vysoce přesný vířivý proudový senzor určený pro bezkontaktní monitorování vibrací a polohy hřídele u průmyslových rotačních strojů. Vyrábí jej společnost Bently Nevada a zajišťuje spolehlivý provoz jak v běžných, tak v nebezpečných prostředích.
Sestaveno s hrotem sondy z polyfenylensulfidu (PPS) a odolným pouzdrem ze nerezové oceli AISI 303/304, čímž sonda zajišťuje trvanlivost a odolnost vůči náročným podmínkám. Využívá koaxiálního kabelu s trojvrstvou izolací z FEP o impedanci 75 Ω a miniaturizovaného koaxiálního konektoru ClickLoc pro stabilní přenos signálu s nízkou úrovní šumu. Certifikováno podle schválení CSA, ATEX a IECEx, je vhodné pro použití v explozivních nebo nebezpečných průmyslových prostředích.
The Blízkostní sonda Bently Nevada 330104-00-05-05-02-05 3300 XL 8 mm je navrženo tak, aby poskytovalo přesné a spolehlivé sledování rotujících strojů. Provádí měření radiálního kmitání hřídele, což umožňuje detekci běžných mechanických poruch, jako je nerovnováha, nesouosost a uvolnění konstrukce. Kromě toho podporuje přesné sledování polohy hřídele a zaznamenává jak axiální, tak radiální posun, čímž poskytuje klíčová zpětná vazba pro systémy řízení a ochrany strojů.
Sonда také hraje klíčovou roli při monitorování stavu, neboť nepřetržitě dodává data v reálném čase do systémů prediktivní údržby, což umožňuje včasnou detekci poruch a dlouhodobou analýzu trendů. Díky své bezkontaktní technologii snímání vířivými proudy eliminuje blízkostní sonda Bently Nevada 330104-00-05-05-02-05 3300 XL 8 mm mechanické opotřebení a zajišťuje tak dlouhodobou provozní stabilitu a spolehlivost měření.
|
Prodej: |
E-mail: |
WhatsApp: |
|
Jim Pei |
| Název produktu | Bently Nevada 330104-00-05-05-02-05 3300 XL 8 mm snímače přiblížení |
| Výrobce | Bently Nevada |
| Typ produktu | 3300 XL 8 mm snímače vzdálenosti |
| Část číslo | 330104-00-05-05-02-05 |
| Rozměry | 20,4 × 22 × 3,7 cm |
| Hmotnost | 0,1 kg |
| Místo expedice | Xiamen, Čína |
| Země původu | USA |
| Stavu | Nové a originální v továrním balení |
| Možnost délky nezatavené části | 00 mm |
| Možnost celkové délky pouzdra | 50 mm |
| Možnost celkové délky | 0,5 metru (1,6 stop) |
| Možnost konektoru a typu kabelu: | Miniaturní koaxiální konektor ClickLoc, standardní kabel |
| Možnost schválení orgánem | Schválení CSA, ATEX, IECEx |
| Požadované napájení | -17,5 Vdc až -26 Vdc |
| Citlivost napájení | Méně než 2 mV změny výstupního napětí na volt změny vstupního napětí |
| Výstupní odpor | 50 Ω |
| Jmenovitý stejnosměrný odpor sondy | 7,45 ± 0,50 Ω |
| Materiál hrotu sondy | Polyfenylensulfid (PPS) |
| Materiál pouzdra sondy | Nerezová ocel AISI 303 nebo 304 (SST) |
| Kabel pro sondy | 75 Ω triaxiální, izolovaná fluoretylpropylenem (FEP) |
| Ochranný plášť (volitelný na obou stranách) | Pružný materiál AISI 302 nebo 304 z nerezové oceli s vnějším pláštěm z FEP |
| Materiál spojovacího připojení | Mosaz nebo beryliová měď s pozlacením |
| Utažení těla sondy | 33,9 N·m (300 in·lbf) (maximální povolený moment) |
The Blízkostní sonda Bently Nevada 330104-00-05-05-02-05 3300 XL 8 mm je vybaveno sondovou špičkou z PPS a pouzdrem ze nerezové oceli AISI 303/304, čímž je zajištěna vysoká tepelná stabilita a odolnost proti korozi. Je vybaveno koaxiálním kabelem s trojnásobnou izolací z FEP o odporu 75 Ω a výstupním odporem 50 Ω pro spolehlivý přenos signálu s nízkou úrovní šumu; jeho přesné elektrické parametry jsou následující: stejnosměrný odpor 7,45 ± 0,50 Ω a citlivost <2 mV/V.
S délkou 0,5 m, průměrem pouzdra 50 mm a vysokou točivou kapacitou umožňuje flexibilní instalaci, zatímco volitelné pancéřované kabelování zvyšuje odolnost v náročných podmínkách. Certifikováno podle norem CSA, ATEX a IECEx, je vhodné pro nebezpečná a výbušná průmyslová prostředí.
The Blízkostní sonda Bently Nevada 330104-00-05-05-02-05 3300 XL 8 mm zajišťuje výjimečnou přesnost a stabilitu, což zaručuje přesná a opakovatelná měření i za kolísajícího napětí a měnících se podmínek prostředí. Nízká citlivost na napájecí napětí (změna méně než 2 mV na každou změnu vstupního napětí o 1 V) zaručuje konzistentní výstupní výkon. Trojosý kabelový design a konektor ClickLoc minimalizují ztrátu signálu a elektromagnetické rušení, čímž se zvyšuje spolehlivost dat. Sestava je vyrobena z odolných materiálů a volitelně je chráněna pancéřováním, takže sonde efektivně funguje v náročných průmyslových prostředích, včetně vysokých teplot, vibrací a nebezpečných zón. Podporuje strategie prediktivní údržby tím, že poskytuje spolehlivá data pro sledování v reálném čase, čímž nakonec zvyšuje provozní účinnost a snižuje výpadky a náklady na údržbu.
Otázka 1: Je blízkostní sonda Bently Nevada 330104-00-05-05-02-05 3300 XL 8 mm vhodná pro nebezpečná prostředí?
A: Ano, blízkostní sonda 330104-00-05-05-02-05 je certifikován podle schválení CSA, ATEX a IECEx pro použití v nebezpečných a výbušných prostředích.
Otázka 2: Jaký je rozsah provozního napětí snímače blízkosti 330104-00-05-05-02-05 3300 XL 8 mm?
A: snímač blízkosti 330104-00-05-05-02-05 3300 XL 8 mm provozuje se v rozsahu napětí -17,5 Vdc až -26 Vdc.
Otázka 3: Jak snímač blízkosti 330104-00-05-05-02-05 3300 XL 8 mm zajišťuje přesnost signálu?
A: Bently Nevada 330104-00-05-05-02-05 zajišťuje přesnost díky nízké citlivosti na napájecí napětí, trojosému stínění a vysoce kvalitním materiálům, které minimalizují šum a ztrátu signálu.
Otázka 4: Jaké jsou montážní vlastnosti snímače 330104-00-05-05-02-05?
A: 330104-00-05-05-02-05nabízí flexibilní montáž díky kabelu délky 0,5 m, délce pouzdra 50 mm a bezpečnému konektoru ClickLoc.
Otázka 5: Co zajišťuje odolnost snímače blízkosti 330104-00-05-05-02-05?
A: 330104-00-05-05-02-05 využívá konstrukci z nerezové oceli, špičku z materiálu PPS a volitelně pancéřované kabelování, aby zajistila dlouhodobou odolnost v náročných prostředích.