Ainm Táirge: súileann an t-ionsaí 3300 XL 8 mm
Ainm Branda: Bently Nevada
Cód Samhail: 330104-00-05-05-02-05
Áit Tionscnaimh: Na Stáit Aontaithe
Barántas: 12 Mís
Whatsapp: +86 18020776782
Ríomhphost: [email protected]
achoimre
| Ainm an táirge | súileann an t-ionsaí 3300 XL 8 mm |
| Ainm an Mharcála | Bently Nevada |
| Uimhir Modhún | 330104-00-05-05-02-05 |
| Áit Táirge | SAM |
| Garantí | 12 Mís |
| Modhanna Íocaíochta | T/T |
| Seachadadh | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
An Bently Nevada 330104-00-05-05-02-05 3300 XL 8 mm Proximity Probe is é sénsor uathchóras eddy de airde airde a dheantar chun stiúradh neamh-thagannach ar ghréasán agus ar shuíomh na haonad i meaisíní rotharacha tionsclaíocha. Tá sé déanta ag Bently Nevada agus cuireann sé feidhmíocht iontaofa ar fáil i dtimpeallachtaí caighdeánacha agus timpeallachtaí contúirteacha.
Tá an bhrúisil déanta as ceann scagaire de Polyphenylene sulfide (PPS) agus as cás cruach stáinléimh AISI 303/304, ag cinnti doimhneacht agus fiúntas i dtíortha dian. Úsáideann sé cábla triaxial 75 Ω le inslithe FEP agus nasc co-axial mionmhéid ClickLoc chun aistriú shínialta staible gan guthbhracha. Tá sé certaithe le CSA, ATEX, agus IECEx, agus is féidir é a úsáid i timpeallachtaí tionsclaíocha easpa agus easpa mara.
An Bently Nevada 330104-00-05-05-02-05 3300 XL 8 mm Proximity Probe is é an sprioc a dhéanann sé ná monatóireacht cruinn agus iontaofa ar mhaisíní rothartha. Déanann sé tomhas vibráide an sreangáin radaighéalach, ag ligean don duine brath faulta meicniúla coitianta cosúil le míchothrom, míshórtú, agus neamhghlúint struchtúrtha. In adition, tacaíonn sé le monatóireacht cruinn suíomh an sreangáin, ag gabháil aistriúcháin axiaile agus radaighéalacha chun feadhbhanna criticiúla a sholáthar do chórais smachta agus cosainte na maisíní.
Imíonn an súileán freisin ról tábhachtach i mionitoráil na stáide trí sholáthar leanúnach sonraí i rith an ama ar chóras coimeád réamhchúra, ag ligean le bualadh le faultanna go luath agus do chineálú fadtéarmach. Trí a theicneolaíocht ionannchuardaigh gan teagmháil, cuireann an súileán gairdiúil Bently Nevada 330104-00-05-05-02-05 3300 XL 8 mm an t-úsáid meicniúil as ocras, ag cinnti staballtacht oibre fadtéarmach agus cruinneas tomhaiste.
|
Sales: |
Ríomhphost: |
WhatsApp: |
|
Jim Pei |
| Ainm an táirge | Bently Nevada 330104-00-05-05-02-05 3300 XL 8 mm Proximity Probes |
| Déantóir | Bently Nevada |
| Cineál Ionlais | súileann an t-ionsaí 3300 XL 8 mm |
| Uimhir an Chuid | 330104-00-05-05-02-05 |
| Tomhas | 20.4x22x3.7cm |
| Meáchan | 0.1 kg |
| Cónaí um shioladh | Xiamen, An tSín |
| Dúnad | SAM |
| Stádas | Nua & Oiriúnach i bpacáiste an fhocail |
| Rogha Fad gan Bhéimeanna | 00 mm |
| Rogha Fad Iomlán an Chás | 50 mm |
| Rogha Fad Iomlán | 0.5 méadar (1.6 troigh) |
| Rogha Ceangalaithe agus Cabaile: | Ceanglóir co-axial bheag ClickLoc, cabhlach chaighdeánach |
| Rogha Cheadúnais Oifigiúil | Ceadúnais CSA, ATEX, IECEx |
| Teastóidh Cumhacht | -17,5 Vdc go dtí -26 Vdc |
| Íogairt ar an Soláthar | Níos lú ná 2 mV athrú sa théachta aschuir in aghaidh gach volt athrú sa théachta ionchuir |
| Féideraschur | 50 Ω |
| An tAchoimre DC Nominal an Phroib | 7.45 ± 0.50 Ω |
| Materail an tsiopa báis | Polifinilin sulfid (PPS) |
| Materail an Chásca Taispeána | Stáinléanra AISI 303 nó 304 (SST) |
| Cablach an phroib | triaxial 75Ω, insiléadta le fluoroethylene propylene (FEP) |
| Cuiris (roghnach ar an dá thaobh) | Cábla sainiúil AISI 302 nó 304 SST le cás FEP amuigh |
| Ábhar an naiscitheora | Crua-ghalvánaithe as brass nó cruabhaillí as beriliam-cuairt óir |
| Torc Cás an Scannáin | 33.9 N•m (300 in•lbf) (Uasmhéid Rátáilte) |
An Bently Nevada 330104-00-05-05-02-05 3300 XL 8 mm Proximity Probe tá sé déanta as barr PPS agus as crua-ghalvánaithe AISI 303/304, ag cinnti staibhliocht théirmheach láidir agus tuirseacht in aghaidh an chorróis. Tá cábla triaicsialta FEP le insiléadh 75 Ω agus frithsheasmhacht aschuir 50 Ω aige chun aistriú sinnaí oiriúnach, gan bárra, ag tacú le feidhm leictreach cruinn (frithsheasmhacht DC 7.45 ± 0.50 Ω agus íogairdeacht <2 mV/V).
Le fad 0.5 m, cás 50 mm, agus cumas torc ard, soláthraíonn sé suiteáil shimplí, agus tá cabhlach armaithe roghnach ar fáil chun an t-iondúil a fheabhsú i dtíortha dromaí. Tá sé certaithe le CSA, ATEX, agus IECEx, agus is oiriúnach é do thimpeallachta tocsaíocha agus do thimpeallachta tine-tóiríocha i ngnóthaí.
An Bently Nevada 330104-00-05-05-02-05 3300 XL 8 mm Proximity Probe cuireann sé ar fáil cruinneas iontach agus staíreacht, a chinntíonn tomhais cruinn agus atá in ann a athdhéanamh go minic fiú faoi choinníollacha voltáiste agus timpeallachta a bhfuil athrú acu. Cinntíonn a íogairt íseal ar an soláthar (níos lú ná 2 mV athrú in aghaidh gach volt athraithe sa ionchur) feidhmíocht aschuir chothrom. Laghdaíonn dearadh an chábla triaisteach agus nasc ClickLoc caillteanais shínithe agus turgnamh leictreomhaighnéadach, ag fheabhsú creidiúlacht na sonraí. Tá an bhróib déanta as ábhair chrua agus tá cosaint armaithe roghnach ar fáil, agus mar sin féin, oibríonn sé go héifeachtach i dtimpeallachtaí tionsclaíocha dochartha, lena n-áirítear teochta ard, crochadh agus ciorcail báis. Tacaíonn sé le straitéisí coimeád réamhchóirithe trí shonraí monatóraíochta i rith an ama a sholáthraítear go reliútabhar, ag fheabhsú an éifeachtachais oibriúcháin i ndeireadh na dála agus ag laghdú an am nach mbíonn an t-ioncam ag obair agus costais an choiríodh.
Ceist 1: An oiriúnach an Bently Nevada 330104-00-05-05-02-05 3300 XL 8 mm Proximity Probe do thimpeallachtaí báis?
Freagra: Tá, úsáidtear an 330104-00-05-05-02-05 Proximity Probe tá cáilíochtaithe le CSA, ATEX, agus iadhbhanna IECEx maidir le úsáid i timpeallachtaí ina bhfuil báis nó meirge ann.
Ceist 2: Cad é raon an fheidhme voltage don 330104-00-05-05-02-05 3300 XL 8 mm Proximity Probe?
A: An 330104-00-05-05-02-05 3300 XL 8 mm Proximity Probe feidhmíonn sé laistigh de -17.5 Vdc go dtí -26 Vdc.
Ceist 3: Conas a chinntíonn an 330104-00-05-05-02-05 3300 XL 8 mm Proximity Probe cruinneas an shínial?
A: An Bently Nevada 330104-00-05-05-02-05 cinntíonn sé cruinneas trí íogairíocht íseal ar an soláthar, scáthú triaiceach, agus ábhair ardcháilíochta a laghdaíonn guth báis agus caillteanais shínial.
Ceist 4: Cad iad na gnéithe suiteála ar an 330104-00-05-05-02-05 Probe?
A: An 330104-00-05-05-02-05tairgeann sé suiteáil shléachtaithe le cábhlach 0.5 m, fad an chúlchás 50 mm, agus ceangalóir ClickLoc slán.
Ceist 5: Cad a chinntíonn feabhais sa 330104-00-05-05-02-05 Proximity Probe?
A: An 330104-00-05-05-02-05 úsáideann sé tógáil as stáinléan, táirgeadh as PPS agus cabhlach armaithe roghnach chun a chinntiú go mbeidh sé ina úsáid fadtéarmach i dtimpeallachtaí doiléirsí.