Magaca Alaabta: 3300 XL 8 mm Qorshooyinka Qorsho
Magaca Brand: Bently Nevada
Lambarka Modelka: 330104-00-05-05-02-05
Meesha Asalka: Maraykanka
Damaanad: boqortooyada 12 Bulsho
Whatsapp: +86 18020776782
Iimaylka: [email protected]
faahfaahin
| Magaca alaabta | 3300 XL 8 mm Qorshooyinka Qorsho |
| Magaca Caruurta | Bently Nevada |
| Lambarka Model | 330104-00-05-05-02-05 |
| Gaalka Xarunta | Dhalinyarada Amerikanka |
| Warantii | boqortooyada 12 Bulsho |
| Wadajirka Lacagta | T/T |
| Gaadiidka | DHL/UPS/EMS/Fedex... |
Waxaa Bently Nevada 330104-00-05-05-02-05 3300 XL 8 mm Proximity Probe waa sensor ka mid ah eddy current ee ku jira xaqiiqda sare ee loo isticmaalo si loo hubiyo dhaqanka iyo goobta shaft ee qaybta la isku dayo ma aha in ay ku jiraan qaabka la isticmaalo qaybta la isku dayo oo ka mid ah mashinada la isticmaalo qaybta la isku dayo. Waxa uu ugu yaray Bently Nevada, oo waxa uu ku siiyaa kharash aad u wanaagsan ee ku jira goobaha la isku dayo iyo goobaha la isku dayo oo ka mid ah xaaladaha la isku dayo.
La dhisayaa kuwa ka mid ah quruxa Polyphenylene sulfide (PPS) iyo qoraxa dhinaca aad ugu yar ee dhinaca AISI 303/304 ee dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dhinaca dh......
Waxaa Bently Nevada 330104-00-05-05-02-05 3300 XL 8 mm Proximity Probe waa la sameeyay inuu si sax ah iyo si dhaqan ugu dhawaaqo qaybaha la jiray. Wuxuu xisaabin doonaa xisaabta xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga xagga x......
Qorshaha waxaana leeyahay ugu sarreeya habka xaqiijinta haalada, ku siinaya warbixin la xiriira mararka qaar ee dhaqso ah iyo natiijooyin la xiriira mararka qaar ee dhaqso ah ee la eegayo in la helo fadhiyada ka horreysa iyo tijaabooyin la xiriira mararka qaar ee dheer. Kuwaas oo ku yimaada teknoolojiyada la xiriira mararka qaar ee dhulka (eddy current) ee la xiriira mararka qaar ee dhaqso ah, qorshaha Bently Nevada 330104-00-05-05-02-05 3300 XL 8 mm wuxuu ka saaray kala duwan ee ku jira qorshaha, si loo hubiyo in la helay dhaqso aad ugu sarreeya iyo in la helay tijaabooyin la xiriira mararka qaar ee dhaqso ah.
|
Biyoolka: |
Email: |
WhatsApp: |
|
Jim Pei |
| Magaca alaabta | Bently Nevada 330104-00-05-05-02-05 3300 XL 8 mm Qorsho Qorsho |
| Sameynta | Bently Nevada |
| Nooca Alaabta | 3300 XL 8 mm Qorshooyinka Qorsho |
| ISIMKA QOOR | 330104-00-05-05-02-05 |
| Cabbirrada | 20.4x22x3.7cm |
| Miisaanka | 0.1 kg |
| Goobta la soo diray | Xiamen, Siin |
| Dalka guurka | Dhalinyarada Amerikanka |
| Xaalad | Cusub & Asli ah ee ku jira qorshooyinka fabriga |
| Xagga aan korka lahayn | 00 mm |
| Xagga guud ee qorshooyinka | 50 mm |
| Xagga guud ee qorshooyinka | 0.5 mitir (1.6 fuut) |
| Kooniktoor iyo Nooc Kabel: | Kaarinta koaksyaal yar ee ClickLoc, kabelka caadi ah |
| Koobka Caawinaadka Aghaasha | Qorshooyinka CSA, ATEX, IECEx |
| Awoodda ayaa loo baahan yahay | -17.5 Vdc ilaa -26 Vdc |
| Xasaasiyadda sahayda | Kala duwanaanshaha ka yar ee jawaabta dhinaca ku jira 2 mV kasta oo jawaabta dhinaca ku jira volt ah |
| Xasiloonka Khariijka | 50 Ω |
| Jiirka DC ee Probe ee La Ilaaliyey | 7.45 ± 0.50 Ω |
| Abyooyinka Qalabka Qorshaha | Polyphenylene sulfide (PPS) |
| Abyooyinka Qalabka Qorshaha | AISI 303 ama 304 dhulka dhaqsood (SST) |
| Kabalka qorshaha | 75Ω triaxial, luuqadda fluoroethylene propylene (FEP) |
| Dhulka (si loo sameeyo waxaa la isticmaali karaa laba jir) | AISI 302 ama 304 SST oo la xiriira mararka qaar ee dhaqso ah oo ku jira luuqadda FEP |
| Caadiga Kooniktoorka | Kassir oo la xiriira mararka qaar ee dhahab ama kassir oo la xiriira mararka qaar ee dhahab oo ku jira beryllium copper |
| Jiilka Qorshaha | 33.9 N•m (300 in•lbf) (Ugu weyn ee la xiriira mararka qaar) |
Waxaa Bently Nevada 330104-00-05-05-02-05 3300 XL 8 mm Proximity Probe waa la dhisay oo leh qalabka PPS iyo qalabka dhinaca ka soo baxa ah ee dhinaca ka soo baxa ah ee dhinaca ka soo baxa ah ee AISI 303/304, taasoo si guul darro ugu yaraan kuwa xirfadda gacmaha iyo kuwa xirfadda korro. Wuxu leeyahay kabelka triaxial ee FEP-insulated ee 75 Ω iyo xirfadda soo baxa ah ee 50 Ω si loo helaynayo soo baxa ah oo ku saabsan, oo ku saabsan xirfadda elektirka ah (xirfadda DC ee 7.45 ± 0.50 Ω iyo xirfadda sensitiiv ee <2 mV/V).
Kuwa lagu sameeyo 0.5 m dheer, 50 mm qalab, iyo xirfadda torque ee weyn, wuxu siiyaa farsamada la isku dayo, halkaas oo kabelka la xidhiidhaa waxyaabaha la isku dayo ay ku saabsan doonaan xirfadda ku saabsan ee xaaladaha xun. Waxa laga sameeyo sertifikeedka CSA, ATEX, iyo IECEx, taasoo si guul darro ugu yaraan kuwa xaaladaha xun iyo kuwa xaaladaha la xidhiidhaa ee industriyada.
Waxaa Bently Nevada 330104-00-05-05-02-05 3300 XL 8 mm Proximity Probe u siiya qiimaha sax ah iyo dhaqameed, oo kala saaraya qiimaha sax ah iyo isku mid ah ee mararka qaar ee ku jira xagga joojinta voltaaj iyo xagga hawada. Sida ugu yar ee xagga joojinta voltaaj (ka yar marka 2 mV ka jira 1 volt) wuxuu siinaya qiimaha isku mid ah ee dhowr. Xagga tiraaksyal ee cable-ka iyo ClickLoc connector-ka waxay ku dhaqaaqaysaa dhammaan dhowrka sinyal iyo dhammaan dhowrka elektromagnetik, taas oo ku dhaqaaqaysaa dhammaan dhowrka daaqadda. Wuxuu aasaas-dhismayaa waxyaalaha la xiriira, iyo waxyaalaha la xiriira oo la xiriira, oo wuxuu sameeyaa si guul darro ah ee xagga xadgudubka, taas oo leh xagga joojinta joojinta, xagga dhaqameedka, iyo xagga xadgudubka. Wuxuu ku saaraya hababka ugu dambeeya ee ku saaraya hababka ugu dambeeya ee ku saaraya hababka ugu dambeeya ee ku saaraya hababka ugu dambeeya ee ku saaraya hababka ugu dambeeya ee ku saaraya hababka ugu dambeeya ee ku saaraya hababka ugu dambeeya ee ku saaraya hababka ugu dambeeya ee ku saaraya hababka ugu dambeeya ee ku saaraya hababka ugu dambeeya ee ku saaraya hababka ugu dambeeya ee ku saaraya hababka ugu dambeeya ee ku saaraya hababka ugu dambeeya ee ku saaraya hababka ugu dambeeya ee ku saaraya hababka ugu dambeeya ee ku saaraya hababka ugu dambeeya ee ku saaraya hababka ugu dambeeya ee ku saaraya hababka ugu dambeeya ee ku saaraya hababka ugu dambeeya ee ku saaraya hababka ugu dambeeya ee ku saaraya hababka ugu dambeeya ee ku saaraya hababka ugu dambeeya ee ku saaraya hababka ugu dambeeya ee ku saaraya hababka ugu dambeeya ee ku saaraya hababka ugu dambeeya ee ku saaraya hababka ugu dambeeya ee ku saaraya hababka ugu dambeeya ee ku saaraya hababka ugu dambeeya ee ku saaraya hababka ugu dambeeya ee ku saaraya hababka ugu dambeeya ee ku saaraya hababka ugu dambeeya ee ku saaraya hababka ugu dambeeya ee ku saaraya hababka ugu dambeeya ee ku saaraya hababka ugu dambeeya ee ku saaraya hababka ugu dambeeya ee ku saaraya hababka ugu dambeeya ee ku saaraya hababka ugu dambeeya ee ku saaraya hababka ugu dambeeya ee ku saaraya hababka ugu dambeeya ee ku saaraya hababka ugu dambeeya ee ku......
Su’aal 1: Ma Bently Nevada 330104-00-05-05-02-05 3300 XL 8 mm Proximity Probe wuxuu leeyahay xagga xadgudubka?
A: Haa, 330104-00-05-05-02-05 Proximity Probe wuxuu la isticmaal karaa goobaha xun iyo kuwa la xidhiyey dhaqameed ee ku saabsan CSA, ATEX, iyo IECEx.
Su’aal 2: Xagga jirka dhinaca ka soo baxa ee 330104-00-05-05-02-05 3300 XL 8 mm Proximity Probe waa kuwa aad ugu yar?
A: 330104-00-05-05-02-05 3300 XL 8 mm Proximity Probe tixgelaa dhinaca ka soo baxa ee -17.5 Vdc ilaa -26 Vdc.
Su’aal 3: Sida 330104-00-05-05-02-05 3300 XL 8 mm Proximity Probe ugu sameeyaa heerka saxda siginaalka?
A: Bently Nevada 330104-00-05-05-02-05 u sameeyaa heerka saxda kuwa aad ugu yar oo ku saabsan jirka dhinaca, quruxa tiraaksyaal, iyo waxyaalaha caan ah ee ku saabsan qaabka qorsho iyo dhaqameedka siginaalka.
Su’aal 4: Faahfaahinta ku saabsan isku daynta ee 330104-00-05-05-02-05 Probe waa kuwa aad ugu yar?
A: 330104-00-05-05-02-05u siiyaa isku dayn caadiga ah leh 0.5 m qoraal, 50 mm in ka badan oo qoraalka, iyo qorsho ClickLoc oo ku saabsan.
Su’aal 5: Waa maxay ku saabsan dhaqameedka 330104-00-05-05-02-05 Proximity Probe?
A: 330104-00-05-05-02-05 waxay isticmaalaan dhinaca ka yimid stainless steel, waxyaalaha PPS ee u dhexeeya, iyo kableynta oo la isticmaalo si loo dhisaa xaqiiqda dheer ee ku jira xaaladaha quruumaha.