Име на продукта: 3300 XL 8 mm близостни сонди
Търговска марка: Бентли Невада
Моделен номер: 330104-00-05-05-02-05
Място на произход: Съединените американски щати
Гаранция: 12 месеца
Whatsapp: +86 18020776782
Имейл: [email protected]
общ преглед
| Име на продукта | 3300 XL 8 mm близостни сонди |
| Име на марката | Бентли Невада |
| Номер на модел | 330104-00-05-05-02-05 |
| Място на произход | САЩ |
| Гаранция | 12 месеца |
| Методи на плащане | Т/T |
| Изпращане | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
Тръбите Bently Nevada 330104-00-05-05-02-05 3300 XL 8 mm датчик за близост е високоточен вихров токов сензор, предназначен за безконтактно измерване на вибрации и позиция на валове в промишлени въртящи се машини. Произведен от Bently Nevada, той осигурява надеждна работа както в стандартни, така и в опасни среди.
Изработен с връх на зонда от полифениленсулфид (PPS) и здрав корпус от неръждаема стомана AISI 303/304, зондът осигурява дълготрайност и устойчивост към тежки условия. Използва коаксиален кабел с триаксиална изолация от FEP с импеданс 75 Ω и миниатюрен коаксиален конектор ClickLoc за стабилна и малкошумна предаване на сигнала. Съответства на стандарти CSA, ATEX и IECEx и е подходящ за употреба в експлозивни или опасни промишлени среди.
Тръбите Bently Nevada 330104-00-05-05-02-05 3300 XL 8 mm датчик за близост е предназначен да осигурява точен и надежден мониторинг на въртящи се машини. Измерва радиалните вибрации на вала, което позволява откриването на чести механични повреди като неуравновесеност, несъосоставеност и конструктивна разхлабеност. Освен това поддържа прецизно наблюдение на положението на вала, като регистрира както осевото, така и радиалното му преместване, за да предостави критична обратна връзка за системите за управление и защита на машините.
Пробата също играе ключова роля при мониторинга на състоянието, като непрекъснато доставя данни в реално време на системите за предиктивно поддържане, което позволява ранно откриване на неизправности и дългосрочен анализ на тенденции. Благодарение на своята безконтактна технология за индукционно (вихровотокова) детекция пробата Bently Nevada 330104-00-05-05-02-05 3300 XL 8 mm елиминира механичното износване и осигурява дългосрочна експлоатационна стабилност и надеждност на измерванията.
|
Продажби: |
Имейл: |
Whatsapp: |
|
Джим Пей |
| Име на продукта | Bently Nevada 330104-00-05-05-02-05 3300 XL 8 mm индуктивни датчици |
| Производител | Бентли Невада |
| Вид продукт | 3300 XL 8 mm близостни сонди |
| Номер на част | 330104-00-05-05-02-05 |
| Измерения | 20,4×22×3,7 см |
| Тегло | 0.1 кг |
| Място за доставка | Xiamen, China |
| Страна на произход | САЩ |
| Състояние | Ново и оригинално в заводско опаковка |
| Опция за дължина без резба | 00 mm |
| Опция за обща дължина на корпуса | 50 мм |
| Опция за обща дължина | 0,5 метра (1,6 фута) |
| Опция за конектор и тип кабел: | Миниатюрен коаксиален конектор ClickLoc, стандартен кабел |
| Опция за одобрение от регулаторен орган | Одобрения CSA, ATEX, IECEx |
| Изисквано захранване | -17,5 Vdc до -26 Vdc |
| Чувствителност към захранването | Промяна в изходното напрежение по-малка от 2 mV при промяна на входното напрежение с 1 V |
| Изходно съпротивление | 50 Ω |
| Номинално постоянно токово съпротивление на сондажа | 7,45 ± 0,50 Ω |
| Материал на върха на зонда | Полифенилен сульфид (ППС) |
| Материал на корпуса на зонда | Неръждаема стомана AISI 303 или 304 (НЧС) |
| Кабел на сондата | триаксиален кабел с импеданс 75 Ω, изолиран с флуороетиленпропилен (FEP) |
| Броня (по желание и за двете страни) | Гъвкава неръждаема стомана AISI 302 или 304 с външна обвивка от FEP |
| Материал за връзката | Месинг с позлатено покритие или берилов мед с позлатено покритие |
| Въртящ момент за корпуса на зонда | 33,9 N•m (300 in•lbf) (максимално номинално) |
Тръбите Bently Nevada 330104-00-05-05-02-05 3300 XL 8 mm датчик за близост е изградена с връх от PPS и корпус от неръждаема стомана AISI 303/304, което осигурява висока термична стабилност и корозионна устойчивост. Тя разполага с триаксиален кабел с изолация от FEP и импеданс 75 Ω, както и изходно съпротивление 50 Ω за надеждно и малко шумно предаване на сигнала, подкрепено от прецизни електрически характеристики (постоянно токово съпротивление 7,45 ± 0,50 Ω и чувствителност <2 mV/V).
С дължина от 0,5 м, корпус с диаметър 50 мм и висока предавателна способност, той осигурява гъвкава инсталация, докато опционалните бронирани кабели повишават издръжливостта му в тежки условия. Сертифициран е според CSA, ATEX и IECEx и е подходящ за опасни и експлозивни промишлени среди.
Тръбите Bently Nevada 330104-00-05-05-02-05 3300 XL 8 mm датчик за близост осигурява изключителна точност и стабилност, гарантирайки прецизни и възпроизводими измервания дори при променящо се напрежение и променливи околните условия. Ниската чувствителност към захранването (по-малко от 2 мВ промяна на изхода при промяна на входното напрежение с 1 V) гарантира последователна изходна производителност. Триаксиалната кабелна конструкция и конекторът ClickLoc минимизират загубата на сигнал и електромагнитните смущения, подобрявайки надеждността на данните. Изработен от издръжливи материали и с възможна бронирана защита, зондът работи ефективно в тежки индустриални среди, включително при високи температури, вибрации и опасни зони. Той поддържа стратегии за предиктивно поддръжка, като предоставя надеждни данни за реално време, което в крайна сметка подобрява експлоатационната ефективност и намалява простоите и разходите за поддръжка.
В1: Подходящ ли е близостният зонд Bently Nevada 330104-00-05-05-02-05 3300 XL 8 mm за опасни среди?
О: Да, това близостен зонд 330104-00-05-05-02-05 е сертифициран с одобренията CSA, ATEX и IECEx за употреба в опасни и експлозивни среди.
Въпрос 2: Какъв е работният диапазон на напрежението за близостния сензор 330104-00-05-05-02-05 3300 XL 8 mm?
A: Това близостен сензор 330104-00-05-05-02-05 3300 XL 8 mm работи в диапазона от -17,5 Vdc до -26 Vdc.
Въпрос 3: Как близостният сензор 330104-00-05-05-02-05 3300 XL 8 mm осигурява точност на сигнала?
A: Това Bently Nevada 330104-00-05-05-02-05 осигурява точност чрез ниска чувствителност към захранващото напрежение, триаксиално екраниране и висококачествени материали, които минимизират шума и загубата на сигнал.
Въпрос 4: Какви са характеристиките за монтаж на сензора 330104-00-05-05-02-05?
A: Това 330104-00-05-05-02-05предлага гъвкав монтаж с кабелна дължина 0,5 m, дължина на корпуса 50 mm и сигурен конектор ClickLoc.
Въпрос 5: Какво осигурява издръжливостта на близостния сензор 330104-00-05-05-02-05?
A: Това 330104-00-05-05-02-05 използва конструкция от неръждаема стомана, връх от PPS и по желание брониран кабел, за да гарантира дълготрайна издръжливост в сурови среди.