Bently Nevada 330101-XX-XX-10-02-CN 3300 XL 8 mm Proximitatis Probae In stock
Nomen Producti: 3300 XL 8 mm Proximitatis Probulae
Nomen Marcae: Bently Nevada
Numerus Modello: 330101-XX-XX-10-02-CN
Locus Originis: U.S.A.
Praestatio: 12 menses
  • Conspectus
  • Contactus pro citatione
  • FAQ
  • Sobria
  • Producta Commendata
Conspectus
Nomen marcae:
Bently Nevada
Numerus exemplaris:
330101-XX-XX-10-02-CN
Terra Originis:
USA
Particularia impaquetandi:
Originales nova Officina Sigillata
Tempus solutionis:
in stirpe
Conditiones solutionis:
T/T
Contactus pro citatione
Praepositus Venalium:
Stella
Mitte epistulam electronicam:
[email protected]
Contactus per Whatsapp:
Specificationes
Elementum
Valor
Formam
330101-XX-XX-10-02-CN
Genus systematis
Transductor proximitatis currentis vorticosae
Diametros probi
8 mm
Genus sequela
3/8-24 UNF
Mensuratio dolor
0,25–2,3 mm
Productio
Signum proportionale voltationi
Temperatura operationis
−52 °C usque ad +177 °C
Genus cable
triaxialis 75Ω
Longitudo Options
0,5–9 m
Pondus
0.06kg
Dimensio
115×1,5×4 cm
Descriptio
The 330101-XX-XX-10-02-CN pars est familiae transductorum proximitatis Bently Nevada 3300 XL 8 mm, ad praecisam vibrationem axis et positionem in machinis industrialibus observandam paratus. Est elementum sensus principale intra systema 3300 XL , stabilem, sine contactu mensuram praebens pro observatione condicionis instrumentorum rotantium.
Ad conformitatem cum API 670 fabricatum, systema fortissimam intercambilitatem, resistentiam adversus interferencem electromagneticam (EMI) et fidem diuturnam praebet. series 330101 in systematis protectionis adversus vibrationes et monitorii status ubi data mechanica de integritate exacta postulantur late adhibetur.
Usus
  • Centralia electrica: generatoris vibratio et conditionis supervisio
  • Substationes: protectio rellay et acquisitio signorum
  • Fabricae chymicae: Automatio processuum et monitorium salutis
  • Machinarum fabricatio: lineae productionis automatizatae supervisio
Eigenschaften
  • Mensura non contactilis altae praecisionis
  • Design conformis normae API 670
  • Structura resistens EMI/RFI
  • Componentes modulares intercambiles
  • Corpus probae ex accipitro inoxidabili robustum
Functiones
  • Monitorium vibrationis axis
  • Detectio Positionis Axialis
  • Referentia velocitatis (subsidium Keyphasor)
  • Diagnostics status machinae
FAQ
Q1: Quae est principalis functio 330101-XX-XX-10-02-CN?
Q2: Num proba 330101 cum aliis systematibus compatibilis est?
A2: Ita vero, cum sensoribus 3300 XL Proximitor et cum extensionis cavis plene compatibile est.
Q3: In quibus industrias iste sensor proximitatis utitur?
Q4: Quae est temperaturarum operativarum scala?
A4: Proba sub condicionibus industrialibus fideliter operatur a −52°C usque ad +177°C.
Q5: An applicationes monitoriae vibrationis sustinet?
Sobria
Numerus Describere
141078 manuale Systematis Transductorum Proximitatis 3300 XL 8 mm et 3300 5 mm
175751 3300 XL domus multiplex ex accipatro inoxidabili, 12”×12”×6”, usque ad 8 sensus Proximitor (montage DIN) vel 6 (montage in tabula) sustinet, certificata pro ATEX Zona 0/1
02120015 Copus filorum in loco, 1,0 mm² (18 AWG), tres conductores contorti et scutati cum filo drenante, in loco ad longitudinem desideratam recidendi
138492-01 Pars substituens ad montandum in tabula pro installationibus sensorum Proximitor 3300 XL
40113-02 Cibus protectorum connexorum pro probis 3300 XL 8 mm et cavis extensionis, cum instrumentis ad installandum
136536-01 Adaptator protectoris connectorum ad compatibilitatem cum instrumentis installationis ante annum 1998 pro connectoribus 75 Ω ClickLoc