Bently Nevada 330101-XX-XX-10-02-CN 3300 XL 8 mm Proximity Probes ku jira magaalo
Ee-geedka: 3300 XL 8 mm Proximity Probes
Magac Kaabaha:Bently Nevada
Lambarka Mudelka: 330101-XX-XX-10-02-CN
Waddo ee La Abuuray: Maraykanka
Garanti: 12 Bilood
Whatsapp +86 18159889985
Email [email protected]
Appurtenance:
  • Faahfaahin
  • La xiriir ku saabsan qorshaha
  • Xoggaarka
  • Sharaxaad
  • Codsiyada
  • Saxda ah
  • Funkushenaha
  • Dhibaatooyinka soo galay
  • Qoraal
  • Bixiyo Oo La Sameeyo
Faahfaahin
Magaca Brand:
Bently Nevada
Lambarka Modelka:
330101-XX-XX-10-02-CN
Dalka kaleyska:
Dhalinyarada Amerikanka
Furaha Talaalada:
Cusub oo ah orijinaalka, oo ku dhaqmayn khasabta ah
Wakhtiga aad ugu yaraysid:
waxaa lagaa sameeyo
Shurtida Casirada:
T/T
La xiriir ku saabsan qorshaha
Mudirka Biyaha:
Stella
Ii email:
[email protected]
Xiriirka WhatsApp:
Xoggaarka
Farayn
Qiimo
Model
330101-XX-XX-10-02-CN
Nooc nidaamka
Qalabka eddy current proximity
Qaabka Qorshada
8 mm
Nooca Xadhigga
3/8-24 UNF
Sharciga Dheerka
0.25–2.3 mm
Xiriir
Isku dhafan oo leh joomo
Xaaladka Dhibaatooyinka
-52°C ilaa +177°C
Noqon lambar
75Ω triaxial
Koobada la isticmaalo
0.5–9 m
Miisaanka
0.06kg
Cabbirka
115x1.5x4cm
Sharaxaad
Waxaa 330101-XX-XX-10-02-CN waa qoraal ka mid ah qalabka Bently Nevada 3300 XL 8 mm proximity, lagu sameeyo si loo hubiyo dhaqanka iyo goobta shaft ee taliyada sare ee mashinada industriyaad, waxaana ku jira qoraalka muhiimka ah ee qalabka qalabka 3300 XL , oo soo saaraya qiyaasta dhaqanka iyo goobta la isku dayo, si loo hubiyo xaaladda mashinada la isku dayo.
Codsiyada
  • Macaamiilka nabad gelya: dhexdooda generator iyo qaybta xaaladaha la eegaya
  • Xarumaha hoose: Ilaalinta wareejinta iyo soo qaadashada calaamadaha
  • Mashinada kiimikada: Isku dhafan ee xagga shaqo iyo xaqiijinta halisnimada
  • Milaadka dhulka: Xasiloonka qaybta qalabka ee gaaban ee jinsiga iyo xakamirka EMI
  • Usoocinayaasha maashinada: raadinta xadgudubka otomaatikayaasha dhaqanka
Saxda ah
  • Qeexitaanka aan la jirin isku dhafan oo weyn
  • Qoobka la xiriira karaan API 670
  • Qaybta EMI/RFI ee leh xaaladaha isku dhafan
  • Qaybood isku dhafan oo ku yaal qaybood isku dhafan
  • Qalabka qaybta dhulka oo ka mid ah dhulka dhulka
Funkushenaha
  • Raadinta xaladaha shaft
  • Ku xiriira karaan ee goobta midig
  • Xasiloonka gudaha (taageerada Keyphasor)
  • Qiyaasta xaaladda maashinka
Dhibaatooyinka soo galay
Su’aal 1: Waa maxay shaqada ugu sarreeya ee 330101-XX-XX-10-02-CN?
Su’aal 2: Ma 330101-ka waa la xidhiidhaa siisamada kale?
Jawab 2: Haa, waa la xiriiraan 3300 XL Proximitor sensor iyo kabelada la isticmaalo.
Su’aal 3: Xagga kuwaas oo ay isticmaalaan tiro dheer ee qorshaha proximity?
Q4: Xagga joojinta ayaa ku yaal meelaha soo socda?
Q5: Ma wuxuu ku talagalin kara xisaabta qalabka qalabka?
Qoraal
Tirada Sharax
141078 3300 XL 8 mm iyo 3300 5 mm Proximity Transducer System Manual
175751 3300 XL qalafka caanaha oo leh dhinaca caanaha, 12”x12”x6”, waxay ku saabsataan in ay ku saabsataan 8 sensors Proximitor (DIN mount) ama 6 (panel mount), ATEX Zone 0/1 la isticmaalo.
176467 3300 XL Qaabka Dheerka Iyo Dheerka Ka Dhowa (Stainless Steel) ee Kuwa La Istaagoo, 12”x8”x6”, wuxu kaga caabi karaa inaad isticmaasho 4 Proximitor Sensors, DIN ama panel mount, ATEX Zone 0/1 certified
330181 3300 XL Qorshahaan Aan La Iihi Karin oo Ka Dhexeeya 13”x9.5”x7”, wuxuu ka caawinaa in lagu dhisaa ilaa 8 qorshahaan ee Proximitor ee la dhisaa DIN ama 6 qorshahaan ee la dhisaa panel, ayaa la isticmaalo ATEX Zone 0/1 iyo North American Division 1/2.
02120015 Xariirka guryaha, 1.0 mm² (18 AWG), xariirka 3-conductor oo la jiro oo la xidhiidhaa iyo xariirka la xidhiidhaa, xariirka guryaha loo qari doonaa si loo dhisaa
138492-01 Qaabka la xidhiidhaa oo la beddeli karo ee kuwa la istaagoo ee 3300 XL Proximitor Sensor
138493-01 Qaabka la xidhiidhaa oo la beddeli karo ee kuwa la istaagoo ee 3300 XL Proximitor Sensor
40113-02 Kabiska xidhka kooniktoor ee 3300 XL 8 mm probes iyo kabelka u dhexeeya oo leh wadajirka la isticmaalo si loo galiyo
136536-01 Qorshaha xiranta qorshaha si loo xiranto qalabka isku daynta ee horreeyey 1998 ee la isticmaalo qorshaha 75Ω ClickLoc