Nomen producti: Probae proximitatis
Nomen marcae: Bently Nevada
Numerus exemplaris: 330171-00-12-10-01-CN
Terra Originis: USA
Warranty: 12 menses
Whatsapp:+86 18020776782
Epistula electronica: [email protected]
conspectus
| Nomen Producti | Probae proximitatis |
| Nomen Marca | Bently Nevada |
| Numerus Exemplaris | 330171-00-12-10-01-CN |
| Locus originis | USA |
| Cautionis Tempus | 12 menses |
| Modi Solutionis | T/T |
| Shipment | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
BENTLY NEVADA 330171-00-12-10-01-CN Proximitatis Proba est parva proba vibrationis et proximitatis ad effectum currentium vorticosorum diametro quinque millimetrorum, a Bently Nevada fabricata, ad exactam valetudinis machinarum custodiam in criticis instrumentis industrialibus destinata. Ea ad applicationes est aptata, ubi spatium angustum est, sed mensurae altissimae accuratio de vibratione et motu axis requiritur.
Hoc instrumentum ex materiis resistentibus corrosioni fabricatur, inter quas sunt custodia ex accipitro inoxidable AISI 304 et apex ex PPS (sulfuro polyphenyleno), quae durabilitatem in asperis condicionibus operativis garantit. Est ei cassis longa unius metri cum conectori coaxiali minuto ClickLoc, qui transmissionem signi stabilis et fidelis pro systematibus monitoriae status praebet. Propter structuram suam compactam et constructionem robustam, hoc instrumentum late in machinis industrialibus ad protectionem et ad applicationes manutentionis praedictivae utitur, ubi data vibrationis constans et accurata essentialia sunt.
BENTLY NEVADA 330171-00-12-10-01-CN Proximitatis Proba est ad exactas mensuras sine contactu pro industriae machinarum condicionis observatione conficiendam. Functiones eius principales includunt vibrationum in tempore reali observationem in machinis rotantibus, quae permittit accuratam detegionem motus axis et instabilitatis mechanicae in instrumentis criticis ut turbinibus, pompis, et compressoribus. Praebet etiam fidam sensum propinquitatis pro positione axis et mensura displacementis, quod sustentat continuam aestimationem condicionum operativarum machinae.
Praeterea, proba ut praecipuum instrumentum in systematibus maintenance praedictivae fungitur, dum data vibrationum stabilia suppeditat quae ad signa prima usurae, inaequalitatis, aut dislocationis detegendas iuvant. Cum in systemata protectionis machinarum integratur, ad generationem alarum et logicam cessationis instrumentorum contribuit, ubi niveles vibrationum anormales deteguntur, sic tutelam operationalem confirmans et periculum defectus mechanici minuens.
|
Venditiones: |
Epistula Electronica: |
Whatsapp: |
|
Iimus Pei |
| Nomen Producti | BENTLY NEVADA 330171-00-12-10-01-CN Probae Proximitatis |
| Fabricator | Bently Nevada |
| Product Type | Probae proximitatis |
| Numerus partis | 330171-00-12-10-01-CN |
| Dimensiones | 119×1,3×1,2 cm |
| Pondus | 0.04kg |
| Locus navandi | Xiamen, Sinae |
| Patria Origin | USA |
| Statu | Nova et originalia in confectione fabricae |
| Diametros probi | 5MM |
| Genus sequela | 1/4-28 UNF |
| Longitudo Cables | 1,0 m (3,3 pedes) |
| Material pars | Ferrum adamantinum AISI 304 |
| Materialis Apex | PPS (Sulfidum Polyphenylenicum) |
| Maxima Implicatio Filetii | 0,375 pollicis |
| Connector | ClickLoc coaxiale miniatum cum protectore |
| Longitudo non filetata Option | 00 = 0 mm |
| Optio Longitudinis Totius Cassae | 12 = 120 mm |
| optio approbationis auctoritatis | CN = Approbationes specificae ad singulos civitates (CN Approbationes Optionis Brevis Index et Epistula Notificatoria ad Locum sunt in sectione pro download) |
Sensor compactus ad currentes parasytos 5 mm, ad mensuram vibrationum et proximitatis praecisam destinatus
Custos ex accipitro inox AISI 304 pro alta durabilitate et resistentia ad corrosionem
Apex probae ex PPS (sulfido polyphenyleno) pro operatione stabili in ambientibus asperis
cavea integrata longa 1,0 m pro installatione flexibili
Conector ClickLoc coaxialis miniatum pro transmissione signi firma et fideli
Designium diametri exiguae, aptum ad spatia angusta vel clausa pro installatione
structura filetata 1/4-28 UNF pro fixatione normalizata et stabili
Optimum ad constantem praestantiam in systematibus monitoriae conditionis machinarum
Q1: Ad quae usus iste sensor idoneus est?
A: Praecipue ad monitoriam vibrationum, mensuram displacementis axis, et monitoriam conditionis machinarum in instrumentis industrialibus ut sunt machinae pumpantes, compressores, et turbinēs.
Q2: Utrum in angustis locis installationis uti possit?
A: Ita. Cum diametro sensoris 5 mm, speciatim ad loca installationis compacta vel restricta est fabricatus.
Q3: Qualem coniunctionem utitur?
A: Conector miniaturae coaxialis ClickLoc utitur, cum designo protectivo ad firmissimam connexionem signali.
Q4: An sensor resistens est adversus aspera ambientia?
A: Ita. Ex corpore ex accipitro inox et materia apicis ex PPS constat, quae bonam resistentiam contra corrosionem et conditiones industriales praebet.
Q5: Quae est longitudo cavi huius sensoris?
A: Configuratio communis includit cavum 1,0 metrum (3,3 pedes) longum.
Q6: Idne aptum est ad praecisam vibrationum observationem?
A: Ita vero. Ideo est fabricatum, ut data vibrationum accurata et stabilia praebet systematibus machinarum protegendarum et maintenance praedictivae.
The BENTLY NEVADA 330171-00-12-10-01-CN Proximity Probe est ita constructum, ut integratio eius in systemata Bently Nevada ad mensurandam proximitatem et observandam vibrationes sine ulla difficultate fiat, fidamque interoperabilitatem cum architecturis communibus ad observationem currentis vorticosi praebens. Cum modulis Bently Nevada ad signa condicionanda et cum platformis observationis compatibile est, quae in systematis machinarum protegendarum et status observandi utuntur, ita ut in novis installationibus et in applicationibus renovandis aeque deployri possit.
Probula utitur coniunctione coaxiali ClickLoc normali et electrica ad lineam ducitur cum systematibus probularum Bently Nevada conventionalibus, ut signum stabile transferatur et praestatio mensurae constans servetur, cum cavis extensionis compatibilibus et instrumentis monitoris coniuncta. Designatio eius filetata 1/4-28 UNF etiam compatibilitatem mechanicam confirmat cum configurationibus montandi normalibus, quae vulgo in machinis industrialibus utuntur.
Quod attinet ad interoperabilitatem systematis, ea efficaciter integratur in retia monitoris vibrationis pro equipamento rotante, ut sunt pompae, compressores, turbinæ et motores. In latioribus ambibus controlis industrialibus uti potest, inter quae systemata monitoris conditionis et systemata protectionis, ubi ad diagnosticam in tempore reali et ad aestimationem valetudinis machinarum confert.