Бүтээгдэхүүний нэр: Холбогдлын датчик
Брэндийн нэр: Bently Nevada
Загварын дугаар: 330171-00-12-10-01-CN
Үндэсний газар: АНУ
Баталгаа: 12 сар
WhatsApp:+86 18020776782
И-мэйл: [email protected]
хойшоо тайлбар
| Бүтээдийн нэр | Холбогдлын датчик |
| Брэндийн нэр | Bently Nevada |
| Загварын дугаар | 330171-00-12-10-01-CN |
| Гарал үүсэл | АНУ |
| Гаранти | 12 сар |
| Төлбөрийн дундаж | T/T |
| Илгээмж | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
BENTLY NEVADA 330171-00-12-10-01-CN Ойрхан бүсийн сорилт хэрэгсэл нь Bently Nevada компани төвхөн 5 мм-ийн вихрүүдийн гүйдэлт вибраци ба ойрхан бүсийн сенсорыг бага хэмжээтний хувилбарт үйлдвэрлэж, чухал индустриал тоног төхөөрөмжүүдийн машиний аюулгүй бүсийн нарийн хяналтын зориулалтаар зохион бүтээж, хязгаарлагдмуйн орон зайт нөхцөлд, гэтэл вибраци ба шахтын хөдөлгөөний нарийн хэмжилт шаардагдмуйн үед ашигладаг.
Энэ сондуул нь хүчилтөрдүү материалуудаас, түүнд AISI 304 зэс-никель хайлмас гангаас хийсэн бүрхүүл ба PPS (полифенил сульфид) дэлгүүртэй, хатуу ажиллах нөхцөлд түүний бат бүтэцтүүнийг хангаж буй. Түүнд 1,0 метр урт кабель ба жижиг хэмжээтэй коаксиал ClickLoc холбогч бүхлэд оршит, нөхцөл хяналтын системүүдэд тогтвортой ба надёжны шинжүүдтүүнийг хангаж буй. Бага хэмжээтэй дизайн ба бат бүтэцтүүнийг харгалзан, сондуул нь үл тогтвортой ба нарийн хөдөлгөөний үзүүлэлтүүдийн тодорхой бүрдүүлэлт нь шаардлагатай үйлдвэрлэлийн төхөөрөмжүүдийн хамгаалах ба урьдчилан таамаглаж хийгдэх засвар үйлдлүүдийн хүрээнд өргөн ашиглагдаж буй.
BENTLY NEVADA 330171-00-12-10-01-CN Ойрхан бүсийн сорилт хэрэгсэл индустриал машинуудын нөхцөл хяналтын үүрд бүрэн хүртээмүүр бусаар нарийн хэмжилтүүдийг хүртүүлэх зүрхлүүрт төлөвлөгдсөн. Түүний үндсэн үүрдүүд нь эргэдэг машинуудын бодит цагт хэт дрилт хяналт, турбины, насосын, шахуурын гэх мэт чухал тоног төхөөрөмжүүдийн тэнхлэгийн хөдөлгөөн ба механик тогтворгүйдлийг нарийн тодорхойлохыг хангана. Мөн тэнхлэгийн байршил ба шилжилтийн хэмжилтүүдийн тулд найдвартай ойрхон бүрхүүл сенсорын үүрдүүдийг гүйцэтгэнэ, машины ажиллах нөхцөлүүдийн тасралтгүй үнэлгээд туслахын зүрхлүүрт.
Гадна түүн дээр, сондгой нь урьдчилан таамагласан засвар үйлчилгээний системүүдийн төлөвлөгдсөн оролт төхөөрөмж болой, үл зөрчигдөх хэт дрилт өгүлдүүдийг хүртүүлэн, хүртүүлэн, хүртүүлэн, хүртүүлэн, хүртүүлэн, хүртүүлэн, хүртүүлэн, хүртүүлэн, хүртүүлэн, хүртүүлэн, хүртүүлэн, хүртүүлэн, хүртүүлэн, хүртүүлэн, хүртүүлэн, хүртүүлэн, хүртүүлэн, хүртүүлэн, хүртүүлэн, хүртүүлэн, хүртүүлэн, хүртүүлэн, хүртүүлэн, хүртүүлэн, хүртүүлэн, хүртүүлэн, хүртүүлэн, хүртүүлэн, хүртүүлэн, хүртүүлэн, хүртүүлэн, хүртүүлэн, хүртүүлэн, хүртүүлэн, хүртүүлэн, хүртүүлэн, хүртүүлэн, хүртүүлэн, хүртүүлэн, хүртүүлэн, хүртүүлэн, хүртүүлэн, хүртүүлэн, хүртүүлэн, хүртүүлэн, хүртүүлэн, хүртүүлэн, хүртүүлэн, хүртүүлэн, хүртүүлэн, хүртүүлэн, хүртүүлэн, хүртүүлэн, хүртүүлэн, хүртүүлэн, хүртүүлэн, хүртүүл......
|
Борлуулалт: |
Имэйл: |
WhatsApp: |
|
Жим Пэй |
| Бүтээдийн нэр | BENTLY NEVADA 330171-00-12-10-01-CN ойрхан бүрхүүлт сорилт датчик |
| Үйлдвэрлэгч | Bently Nevada |
| Бүтээгдэхүүний төрөл | Холбогдлын датчик |
| Бүтээгдэхүүний дугаар | 330171-00-12-10-01-CN |
| Хэмжээсүүд | 119x1.3x1.2 см |
| Жин | 0.04Kg |
| Зарах газар | Хямэн, Хятад |
| Эх орны улс | АНУ |
| Нөхцөл | Шинэ & Оригинал үйлдвэрлэлд хайрцагт хийж үүрдүүлнэ |
| Пробийн диаметр | 5мм |
| Сумны төрөл | 1/4-28 UNF |
| Кабелийн урт | 1.0 м (3.3 фут) |
| Хавтсын материал | AISI 304 цэвэршүүлсэн ган |
| Цагаан түймийн материал | PPS (Полифенил сульфид) |
| Хамгийн их гүн нь оройн хөвөр | 0.375 дюйм |
| Холбогч | Бага хэмжээний коаксиал ClickLoc холбогч бүхий хамгаалах төхөөрөмж |
| Утасгүй уртын сонголт | 00 = 0 мм |
| Бүрхүүлийн ерөнхий уртын сонголт | 12 = 120 мм |
| зөвшөөрөл авах сонголт | CN = Баталгаажуулалт улс хамаарах (CN-ийн баталгаажуулалтын сонголт хурдан түүхийн гарын авчилгаа болон талбарт мэдээллийн захидал татах хэсгт байна) |
Наад захын хэт нарийн хөдөлгөөн ба ойрхон байхын хэмжилтүүдийн хүрдүүр 5 мм-ийн бүхлэдсэн гүйцэтгэлт сенсор
Антикоррозийн чанарын өндөр түвшинт AISI 304 зуурмуйн гангаас хийсэн бүрхүүл
Хүчтэрсэн нөхцөлд тогтвортой ажиллахын тулд PPS (полифенилен сульфид) материалтай сенсорын төрөл
сургуульд суулгахын тулд хөдөлгөөнт 1,0 м интеграцилан холбогч кабель
Итгэлтэй ба найдвартай сигнал дамжуулалтын хүрдүүр бага хэмжээний коаксиал ClickLoc холбогч
Бага диаметрт дизайн — хязгаарлагдмуйн буюу бүрхүүлдсэн суулгах газруудад тохиромжтой
стандартизацилан хийсэн, тогтвортой суулгахын тулд 1/4-28 UNF резьба бүхий бүтэц
Машиний нөхцөл хяналтын системүүдэд тогтвортой үзүүлэлт үзүүлэхүүн для оптимизацийн дагуу тохируулж үүрд
Асуулт 1: Энэ сондгойч ямар хэрэглээний салбарт тохиромжтой вэ?
Хариулт: Түүній үндсэн хэрэглээ нь насос, шахуурга, турбина зэрэг үйлдвэрийн тоног төхөөрөмжид хөдөлгөөний хяналт, тэнхлэгийн байршлын хэмжилт, ажиллах нөхцлийн хяналт юм.
Асуулт 2: Түүнийг бүрхүүлд бага зайтай суурилуулалтад ашиглаж болой вэ?
Хариулт: Тийнхүү. 5 мм-ийн сондгойчийн диаметртэй бөөрөнхий, хязгаарлагдмуйн суурилуулалтад зориудан төхөөрөмжлөн бүтээж үүрд.
ДА3: Ямар төрлийн холбогч ашигладаг вэ?
Хариулт: Түүній холболт нь бага хэмжээтэй коаксиал ClickLoc холболт, итгэлтүүн дохионы холболтод хамгаалалттай дизайнтай.
Асуулт 4: Сондгойч хүнд нөхцөлд төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн......
Хариулт: Тийнхүү. Түүний бүрхүүл нь зөөлөн гуурцаг хөвөнгө, түүний төрөлхийн хэсэг нь PPS материалтай бөөрөнхий, коррозионд болой, үйлдвэрийн нөхцөлд төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төдийлүүн төд......
Асуулт 5: Энэ сондгойчийн кабелийн урт хэд вэ?
Хариулт: Стандарт тохиргоо нь 1,0 метр (3,3 фут) урт кабельтэй.
Асуулт 6: Түүн дээр нарийн хөдөлгөөний хяналт хийх боломжтой юу?
Хариулт: Тийм. Түүн дээр машин хамгаалах ба урьдчилан таамаглаж худалдах системүүдийн хувьд нарийн бөхөрхий, тогтвортой хөдөлгөөний өгөгдлүүдийг үзүүрлэх зориулалтаар төсөөлсөн.
Түүн BENTLY NEVADA 330171-00-12-10-01-CN Ойрхан бүүрхүүр түүн дээр Bently Nevada-ийн ойрхан хэмжилт ба хөдөлгөөний хяналт системүүдтэй гладко интеграцилах зориулалтаар төсөөлсөн бөхөрхий нийцүүрт бүүрхүүр, стандарт вихрүүдийн хяналт архитектурт найдвартай хамтын ажиллагаа хангана. Түүн дээр Bently Nevada-ийн сигналын нөхцөлдүүлэх модулиуд ба машин хамгаалах, нөхцөл хяналт системүүдтэй ашиглагддаг хяналт платформуудтайд нийцүүрт. Түүн дээр шинэ суулгах ба хуучин системүүдийг шинэчлэх хоёр төрлийн ажилд ашиглах боломжтой.
Зонд нь стандарт коаксиал ClickLoc холбогч ашигладаг бөгөөд электрикийн хувьд Bentley Nevada-н стандарт зонд системтэй нийцмүүр, түүнд нийцмүүр үргэлжлүүр кабелууд ба хяналтын төхөөрөмжүүдтэй хослуулж ашиглах үед тогтвортой сигнал дамжуулалт ба тогтвортой хэмжилтийн үр дүнг бүзүүрдүүр. Түүний 1/4-28 UNF оройн гайлан холбогч дизайн нь промышленных машинерийн түүнд нийцмүүр суурин конфигурациудтэй механик нийцмүүрт бүзүүрдүүр.
Системийн хоорондын нийцмүүрт хувьд түүнійг насос, шахуурга, турбина, хөдөлгүүр гэх мэт эргэдэг төхөөрөмжүүдийн хөдөлгөөний хяналтын сүлжээнд үр дүнтэй интеграцлах боломжтой. Түүнійг нөхцөл хяналтын системүүд, хамгаалалтын системүүд гэх мэт өргөн промышленных удирдлагын орчинд ашиглах боломжтой, үүнд бодит цагт диагностика ба машинийн аюулгүй байдлын үнэлэлт хийдүүр.