Magaca Alaabta: Qorshooyinka Qorsho
Magaca Brand: Bently Nevada
Lambarka Modelka: 330171-00-12-10-01-CN
Dalka kaleyska: Dhalinyarada Amerikanka
Damaanad: boqortooyada 12 Bulsho
Whatsapp: +86 18020776782
Iimaylka: [email protected]
faahfaahin
| Magaca alaabta | Qorshooyinka Qorsho |
| Magaca Caruurta | Bently Nevada |
| Lambarka Model | 330171-00-12-10-01-CN |
| Gaalka Xarunta | Dhalinyarada Amerikanka |
| Warantii | boqortooyada 12 Bulsho |
| Wadajirka Lacagta | T/T |
| Gaadiidka | DHL/UPS/EMS/Fedex... |
Qorshooyinka Dhexdooda BENTLY NEVADA 330171-00-12-10-01-CN waa qorshooyinka dhexdooda ee 5 mm ee ku jira dhulka oo ka dhigan karaamaadka qarsoonka, oo la abuuray ee Bently Nevada, la sameeyay si loo hubiyo habkii qarsoonka guurka. Waa la sameeyay si loo isticmaalo wixii la isku dayo meelaha aan lahayn, laakiin waxyaabaha la isku dayo oo leh qiyaas ka badan oo ku saabsan karaamaadka qarsoonka iyo dhaqanka shaft.
Tani waxay ugu sameeyeen oo la isticmaalayo waxyaalaha la xidhi doonaa korro, kuwaas oo leh qoraxa AISI 304 ee ka mid ah farriirka iyo qoraxa PPS (Polyphenylene Sulfide) ee ka mid ah quruxa, si loo hubiyo inay noqdaan dhaqameed aad u cadcad ah. Wuxu leeyahay kabelka 1.0-meter ee leh joojinta coaxial ee yar ee ClickLoc, taas oo sida caadi ah u siiyaa guurka iyo guurka siinaya natiijooyinka heerka xisbiyada. Marka laga eego quruxa yar iyo quruxa qabowga ah, tani wuxu la isticmaalo badan oo ka mid ah alaabta iyo xisbiyada industriyada, iyo xisbiyada la isticmaalo si loo hubiyo habka xisbiyada ka hor taga, taas oo leh faa’iidada muhiimka ah ee data ee dhab ahaan ee ku saabsan qalbiga.
Qorshooyinka Dhexdooda BENTLY NEVADA 330171-00-12-10-01-CN wuxuu kula shaqeynayaa inuu si cad ugu xisaabin doono qiyaasada aan la jirin oo ka dhigan tahay kuwa qaaraha iyo dhaqanka maamulka mashinada. Waa xoogga uu leeyahay inuu qaadato qiyaasada farsamka mararka ah ee mashinada la isticmaala, taasoo kaga dhigan tahay inuu hubiyo si cad xidhidda quruxda iyo dhaqanka xun iyo xun ee qaaraha muhiimka ah ee turbinada, pumpada, iyo compressorada. Waxaana kaga dhigan tahay inuu si gaar ah ugu xisaabin doono xidhidda quruxda iyo qiyaasada xidhidda, taasoo kaga dhigan tahay inuu hubiyo si mararka ah hawlgalada mashinada.
Si kale, waxa uu noqonayaa qorsho muhiimka ah ee dhaqanka si loo xisaabin karo mashinada, taasoo kaga dhigan tahay inuu si gaar ah ugu xisaabin doono farsamka ee kala duwan ee ku saabsan xidhidda, xidhidda, ama xidhidda. Marka laga soo gudbiyey dhaqanka si loo xisaabin karo mashinada, wuxuu kaga dhigan tahay inuu si gaar ah ugu xisaabin doono xidhidda iyo xidhidda ee qaaraha marka la helo xidhidda aan la jirin, taasoo kaga dhigan tahay inuu hubiyo si gaar ah ammaanka iyo inuu ka saaray xidhidda ee qaaraha.
|
Biyoolka: |
Email: |
WhatsApp: |
|
Jim Pei |
| Magaca alaabta | BENTLY NEVADA 330171-00-12-10-01-CN Proximity Probes |
| Sameynta | Bently Nevada |
| Nooca Alaabta | Qorshooyinka Qorsho |
| ISIMKA QOOR | 330171-00-12-10-01-CN |
| Cabbirrada | 119x1.3x1.2cm |
| Miisaanka | 0.04Kg |
| Goobta la soo diray | Xiamen, Siin |
| Dalka guurka | Dhalinyarada Amerikanka |
| Xaalad | Cusub & Asli ah ee ku jira qorshooyinka fabriga |
| Qaabka Qorshada | 5mm |
| Nooca Xadhigga | 1/4-28 UNF |
| Fadhiikada Kabelka | 1.0m (3.3 ft) |
| Cawishada cagaaraha | AISI 304 dharka ka yar |
| Jiha kii ugu dambeeyo | PPS (Polyphenylene Sulfide) |
| Xidhidda Ugu Yaraysa ee Xidhidda | 0.375 inches |
| Isku xidhka | Koaksyal yar ClickLoc oo leh qalabka xil |
| Xagga aan korka lahayn | 00 = 0 mm |
| Xagga guud ee qorshooyinka | 12 = 120mm |
| fursadka Imaanaha Gency | CN = Wax ka dhacay oo ku saabsan baloogga (Qaabka Caawin ee Balooqada CN iyo Qorshaha Xiriirka Gudaha ayaa ku jira qoraalka la soo galeen) |
Qalab yar ee 5 mm ee ku saabsan koronto ee ku dhuwan oo la sameeyay inuu fikrad karo xiriirka iyo jirka ka duwan
Qalabka dhinaca AISI 304 ee dhinac badan oo leh habeenka ugu weyn ee ku saabsan dhaqanka iyo ku saabsan kuwa dhaxxaysa
Qalabka dhinaca PPS (Polyphenylene Sulfide) ee qalabka oo leh habeenka ugu weyn ee ku saabsan dhinac badan oo leh xaalad xoog badan
kabalka 1.0 m ee ku dhuwan oo leh habeenka ugu weyn ee ku saabsan sida loo sameeyo guurka
Koaksyal yar ClickLoc oo leh qalabka xil ee ku saabsan xiriirka oo leh habeenka ugu weyn
Qalabka yar ee ku saabsan guurka oo leh xaalad xoog badan ama guurka oo leh xaalad xoog badan
qalabka dhinaca 1/4-28 UNF ee ku saabsan xaalad xoog badan iyo ku saabsan xaalad xoog badan
La guuraystay in la sameeyo xusno leh oo jirto ee dhaqameedka mashinada
Su’aal 1: Waa maxay waxyaabaha aanu qofkaas ugu yaraan?
Jawaab: Waa la isticmaalyaa sida ugu weyn ee ku saabsan xusuuska dharka, xiisinta quruxa shaftiga, iyo xusuuska haal-aha ee mashinada ee ku yaal qalabaha industriyada sida pumpada, compressorada, iyo turbineyda.
Su’aal 2: Ma aha karaa isticmaalka ee ku yaal goobta la xidhiidhaa?
Jawaab: Haa. Sida la isticmaalo 5 mm ee qorshaha, waa la dhisay si gaar ah in la isticmaalo goobta la xidhiidhaa ama goobta la xidhiidhaa.
Su’aal 3: Waa maxay noocaha connector-ka ee laga isticmaalo?
Jawaab: Waa la isticmaalo connector ka mid ah coaxial oo yar oo la xidhiidhay ClickLoc, oo leh dhaqameed la xidhiidhay in la helo xusno leh oo dhaqameedka ah.
Su’aal 4: Ma aha qorshaha ku xidhiidhaya halabka caafimaadka badan?
Jawaab: Haa. Waa la dhisay sida la isticmaalo qorshaha stainless steel iyo qorshaha PPS ee quruxa, oo leh dhaqameed leh oo ku saabsan korroosiyada iyo halabka industriyada.
Su’aal 5: Waa maxay dheerar kabelka qorshaha?
Jawaab: Xusno leh ee gaar ah waa kabelka 1.0 mitir (3.3 ft).
Su’aal 6: Ma wuxuu leeyahay caawinaad kala duwan oo ku saabsan xisaabta xirfadda?
Jawaab: Haa. Wuxuu la sameeyay inuu si cad ugu yeelo iyo ku dhaqmeysa xirfadda si loo isticmaalo waxdharada loo isticmaalo si loo xoojiyo maashinada iyo nidaamka si loo ogaado habkii ka hor ugu dhacaya.
Waxaa BENTLY NEVADA 330171-00-12-10-01-CN Proximity Probe wuxuu la sameeyay si loo xidhiidho qaar ka mid ah nidaamka Bently Nevada ee xisaabta xirfadda iyo xisaabta xirfadda, taasoo ku dhaqmeysa ku xidhiidhka caawinaadka eddy current ee caawinaadka caawinaadka. Wuxuu ku xidhiidhdaa moduulka Bently Nevada ee caawinaadka iyo nidaamka caawinaadka ee isticmaalka xisaabta maashinada iyo nidaamka xisaabta hawlaha, taasoo ku dhaqmeysa inuu la isticmaalo ganacsiga cusub iyo ganacsiga la isku dayo.
Qorshaha wuxu isticmaalaa qorshaha caadiga ah ee Coaxial ClickLoc, oo waxa uu ku xidhaanaya qorshaha caadiga ah ee Bently Nevada, si loo sameeyo dejiyada sinyal ka wanaagsan iyo kharashka qiyaasta la xiriiraan marka la isticmaalo qorshaha caadiga ah ee ku xidhaanaya iyo qorshaha loo isticmaalo si loo hubiyo. Xidhka 1/4-28 UNF ee qorshaha wuxuuna ku xidhaanaya xidhka meknaanka caadiga ah ee la isticmaalo badan ee qorshaha shaqo-gaarka ah.
Ku saabsan isku dhafan kii ujeedada, wuxuu ku dhex maraynayaa shabakadda qiyaasta dhaqsoodka ee qorshaha la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la isticmaalo kuwa la......