ABB FS450R17KE3 AGDR-71C IGBT Kiti
Meesha Asalka: Switzerland
Magaca Brand: ABB
Lambarka Modelka: FS450R17KE3
PART NUMBER: AGDR-71C
Noocyada Bixinta: Mooduulka Energiyada IGBT / Qaybta Dhaqanka Tegnoolojiga
Sharaacad: Cusub ka dhexeeya / Asli / La tijaabiye
Tasdeeqigii: CE / RoHS
La xiriira karaama: Dhaqanka ABB, PLCs, DCS, iyo Nidaamka Kontrolka Xisbiyada
Appurtenance:
  • Faahfaahin
  • Codsiyada
  • Xoggaarka
  • Faa'iidada Tartanka
  • Macluumaadka xiriirka
  • Bixiyo Oo La Sameeyo
Shartada tijaabo
Sharciga Dhibaato ee Kugaduud Ah: 1 Laga soo guuray
Qiimaha: Ku xiriir kuwa ugu dambeeyo ee qaybta lacagta
Furaha Talaalada: Qaabka dhaqsoodka anti-static + qorshaha iyo qorshaha la isticmaalo si degdeg ah
Wakhtiga aad ugu yaraysid: 3–7 Maalmooda shaqo
Shurtida Casirada: T/T, PayPal, Western Union
Tixgelinta Sooshalka: 50 Qoraal / Bil
Codka kooraha: DHL / UPS / FedEx / TNT / Qorshaha gacan
Soo bandhigida alaabta
Fikradaha kala duwan
Magaca Tiro: ABB FS450R17KE3 IGBT Module Energeetika
Magaca kale:
Moduleka ABB IGBT ee Istaaraha FS450R17KE3
Moduleka PLC/DCS ee Xidhka Motor AGDR-71C
Wadajirka Elektronikada Energeetika ee Sistaymaha Isku daynta
Moduleka Istaaraha ee Energeetika Sare ee Istaaraha
Waa xoogga ugu sarreeya:
Tirooyinka Muhiimka ah:
Mudel: FS450R17KE3
Lambarka Qaybta: AGDR-71C
Waxyaabaha: Isku daynta IGBT ee jiritaanka sare iyo isku daynta xidhka motor
Codsiyada
Moduulkii ABB FS450R17KE3 waxa uu la isticmaalo mararka badan:
Nidaamada iyo DCS ee ugaar ah ee xisaabta iyo xisaabta qoyska
Dhismaha motorada industriyada iyo inverterada
Riyoobiitka iyo xariirka shaqooyinka la isticmaalo
Nidaamka conveyor iyo nidaamka soo saarita waxyaabaha
Nidaamka enerjiyada la isticmaalo (shamsiga, dalka)
Waxbarashada dhinaca ugu dambeysa ee isticmaalka
Xisaabta gacanta, gaaska, iyo nidaamada kimiyaal
Xoggaarka
Qoraalka Meesha Tafsiilka Qorshaha
Kitsii dhammayn ID-ka Bidhka 68569591 (wuxuu badalay 68444217)
Qaybaha meelaha R7i, R8i (ACS800 Multi-drive)
Miisaanka Saafi 1.28 kg (2.82 lbs)
Mooduulka IGBT Sameynta Infineon (EconoPACK+ Package)
(FS450R17KE3) Wattiga ( ) 1700 V
Carruurtii Dhexdhexaad 450 A (ka dib marka )
Carruurtii Ugu Sarreeya 900 A
Dhexdiisaanka carraadka 2250 W