Sada IGBT ABB FS450R17KE3 AGDR-71C
Místo původu: Švýcarsko
Název značky: ABB
Typ modelu: FS450R17KE3
Část č. AGDR-71C
Typ produktu: Modul IGBT pro výkon / komponent průmyslového pohonu
Stav: Zcela nový / originální / otestovaný
Certifikace: CE / ROHS
Kompatibilita systému: průmyslové pohony ABB, PLC, DCS a systémy automatizovaného řízení
  • Specifikace
  • Konkurenční výhodu
  • Kontaktní údaje
  • Doporučené produkty
Obchodní podmínky
Minimální objednávková velikost: 1 kus
Cena: Kontaktujte nás pro nejnovější cenu
Podrobnosti o obalu: Antistatické balení + průmyslová ochranná lepenková krabice
Dodací doba: 3–7 pracovních dnů
Podmínky platby: T/T, PayPal, Western Union
Dodací schopnost: 50 ks/měsíc
Způsob přepravy: DHL / UPS / FedEx / TNT / letecká přeprava
Úvod do produktu
Rychlé detaily
Název produktu: Výkonový modul IGBT ABB FS450R17KE3
Alternativní názvy:
Průmyslový modul IGBT ABB FS450R17KE3
Výkonový modul pro PLC/DCS řízení pohonů
Jednotka výkonové elektroniky pro automatizační systémy
Průmyslový výkonový spínací modul
Primární funkce:
Hlavní parametry:
Model: FS450R17KE3
Číslo dílu: AGDR-71C
Funkce: Spínání výkonných IGBT a řízení pohonu motoru
Oblasti použití: Průmyslová automatizace, pohony motorů a systémy výkonové elektroniky
Použití
Modul ABB FS450R17KE3 se běžně používá v:
Průmyslových automatizačních systémech PLC a DCS
Průmyslové pohonové motory a invertery
Robotika a automatické linky
Dopravní a manipulační systémy
Systémech obnovitelných zdrojů energie (sluneční, větrné)
Automatizaci výrobních procesů
Automatizaci ropných, plynárenských a chemických závodů
Specifikace
Komponent Parametr Detaily specifikace
Kompletní sada Identifikátor produktu 68569591 (nahrazuje 68444217)
Rozměry rámu R7i, R8i (ACS800 Multi-drive)
Hmotnost bez obalu 1,28 kg (2,82 lbs)
IGBT modul Výrobce Infineon (balení EconoPACK+)
(FS450R17KE3) Napětí ( ) 1700 V
Stálý proud 450 A (při )
Špičkový proud 900 A
Spotřeba energie 2250 W