Córas IGBT ABB FS450R17KE3 AGDR-71C
Áit Tionscnaimh: An Eilvéis
Ainm Branda: ABB
Cód Samhail: FS450R17KE3
Uimhir Bhunaidh: AGDR-71C
Cineál Táirge: Modúl Cumhachta IGBT / Comhpháirt Tiomána Tionsclaíoch
Staid: Branda Nua / Oiriúnach / Uillmheasaithe
Teastas: CE \/ ROHS
Appurtenance:
  • Achoimre
  • Feidhmeanna
  • Sonraíochtaí
  • Buntáiste Iomaíoch
  • Eolas Teagmhála
  • Táirgí Molta
Téarmaí trádála
Méid Ordú Íosta: 1 píosa
Praghas: Teagmháil le haghaidh an Praghas Is Déanaí
Sonraí um phacáistiú: Pacáil ina gcoinnítear an t-ionsú staiticiúil + cartún cosanta tionsclaíoch
Am múchta: 3–7 Lá Oibre
Téarmaí íocaíochta: T/T, PayPal, Western Union
Cumas Soláthair: 50 píce / mí
Modh loingseoireachta: DHL / UPS / FedEx / TNT / Iarnród Aer
Réamhrá Táirgí
Sonraí Tapa
Ainm an Táirge: Modúil Cumhachta IGBT ABB FS450R17KE3
Ainmneacha Eile:
Modúil IGBT Tionsclaíochta ABB FS450R17KE3
Modúil Cumhachta Tiomána Mótar PLC/DCS AGDR-71C
Aonad Leictreonaíochta Cumhachta do Chórais Uathamaitithe
Modúil Tógála Cumhachta Ard-Tionsclaíochta
An príomhfhoirceann:
Páramadair Mhóra:
Sampla: FS450R17KE3
Uimhir Pháirte: AGDR-71C
Fuinneamh: Scannán IGBT ard-fhuinneamh agus rialú tiomána an mhothair
Raonta Feidhmiúcháin: Uathoibriú tionsclaíoch, tiomáin mhothair, agus córais leictreonaice fuinneamh
Feidhmeanna
Úsáidtear an modúl ABB FS450R17KE3 go coitianta i:
Córais uathoibriúcháin tionscnaimh PLC agus DCS
Tiomáiní mhothóir indiastair agus inbhirtirí
Róbaitic agus línte aonuaireachta uathoibriúcháin
Córais Líontaíochta agus Seoladh Miotail
Córais fuinnimh in-athnuaite (grian, gaoth)
Uathoibriú próiseas tháirgeala
Uathoibriúchán plandaí ola, gáis, agus ceimiceála
Sonraíochtaí
Comhphánta Paramadar Mionmhéid Speisifeála
An Chomhad Iomlán Aitheantas Táirge 68569591 (Ionadaíonn 68444217)
Méid na gcrann R7i, R8i (ACS800 Multi-drive)
Meáchan glan 1.28 kg (2.82 lb)
Modúl IGBT Déantóir Infineon (Pacáiste EconoPACK+)
(FS450R17KE3) Voltas ( ) 1700 V
Tuirseachas Leanúnach 450 A (ag )
Buaic reatha 900 A
Comhrac fiosraí 2250 W