ABB FS450R17KE3 AGDR-71C IGBT készlet
Származási hely: Svájc
Márkanév: ABB
Modellszám: FS450R17KE3
Alapjegyzék szám: AGDR-71C
Termék típusa: IGBT teljesítménymodul / ipari hajtásalkotó elem
Állapot: Gyári új / eredeti / tesztelt
Tanúsítvány: CE / ROHS
Rendszerkompatibilitás: ABB ipari hajtások, PLC-k, DCS-k és automatizálási vezérlőrendszerek
Appurtenance:
  • Áttekintés
  • Alkalmazások
  • Specifikációk
  • Versenyképesség
  • Kapcsolati információ
  • Ajánlott termékek
Kereskedelmi feltételek
Minimális Megrendelési Mennyiség: 1 DARAB
Ár: Kérje árunkat legfrissebb információkért
A csomagolás részletei: Statikus feltöltés elleni csomagolás + ipari védőkarton
Szállítási idő: 3–7 munkanap
Kifizetési feltételek: Átutalás (T/T), PayPal, Western Union
Szállítási kapacitás: 50 darab / hónap
Szállítási mód: DHL / UPS / FedEx / TNT / légi fuvarozás
Termék bemutatása
Gyors részletek
Termék neve: ABB FS450R17KE3 IGBT teljesítménymodul
Másnév:
ABB ipari IGBT-modul FS450R17KE3
PLC/DCS motorvezérlő teljesítménymodul AGDR-71C
Teljesítményelektronikai egység automatizálási rendszerekhez
Ipari nagyteljesítményű kapcsolómodul
Fő funkció:
Fő paraméterek:
Modell: FS450R17KE3
Alkatrészszám: AGDR-71C
Funkció: Nagyteljesítményű IGBT-kapcsolás és motorvezérlés
Alkalmazási területek: Ipari automatizálás, motorvezérlők és teljesítményelektronikai rendszerek
Alkalmazások
Az ABB FS450R17KE3 modult általában a következő területeken használják:
PLC- és DCS-ipari automatizálási rendszerekben
Ipari motorvezérlők és inverterek
Robotika és automatizált összeszerelő sorok
Szalag és anyagmozgatási rendszerek
Megújuló energiaforrások rendszerei (napenergia, szélenergia)
Gyártási folyamatok automatizálásában
Olaj-, gáz- és vegyipari üzemek automatizálásában
Specifikációk
CompoNent Paraméter Specifikáció részletei
Teljes készlet Termékazonosító 68569591 (helyettesíti a 68444217-es típust)
Keretméretek R7i, R8i (ACS800 Multi-drive)
Nettó súly 1,28 kg (2,82 font)
IGBT modul Gyártó Infineon (EconoPACK+ csomag)
(FS450R17KE3) Feszültség ( ) 1700 V
Folyamatos áram 450 A (nál )
Csúcsáram 900 A
Tápegység kiesztetése 2250 W