ABB FS450R17KE3 AGDR-71C Комплект IGBT
Място на произход: Швейцария
Търговска марка: АББ
Моделен номер: FS450R17KE3
Номер на частта: AGDR-71C
Тип продукт: IGBT силов модул / компонент за промишлени приводи
Състояние: Ново / оригинално / тествано
Сертификация: CE / ROHS
Съвместимост с системи: промишлени приводи ABB, ПЛК, DCS и системи за автоматизация и управление
Appurtenance:
  • Общ преглед
  • Приложения
  • Спецификации
  • Конкурентни предимства
  • Информация за контакт
  • Препоръчани продукти
Търговски условия
Минимално количество за поръчка: 1 парче
Цена: Свържете се за най-новата цена
Подробности за опаковката: Антистатично опаковане + промишлен защитен картон
Срок за доставка: 3–7 работни дни
Условия за плащане: Банков превод (T/T), PayPal, Western Union
Капацитет за доставка: 50 бр. / месец
Метод на превоз: DHL / UPS / FedEx / TNT / Въздушни превози
Въведение в продукта
Бързи детайли
Име на продукта: ABB FS450R17KE3 IGBT силов модул
Алиаси:
Промишлен IGBT модул на ABB FS450R17KE3
PLC/DCS двигателен контролен силов модул AGDR-71C
Силова електроника за автоматизирани системи
Промишлен високомощен превключващ модул
Основна функция:
Ключови параметри:
Модел: FS450R17KE3
Номер на частта: AGDR-71C
Приложения
Модулът ABB FS450R17KE3 се използва често в:
PLC и DCS индустриални системи за автоматизация
Индустриални моторни приводи и инвертори
Роботизирани и автоматизирани сборъчни линии
Транспортни и системи за обработка на материали
Системи за възобновяема енергия (слънчева, вятърна)
Автоматизация на производствени процеси
Автоматизация на предприятия в нефтения, газовия и химическия сектор
Спецификации
Компонент Параметри Детайли на спецификацията
Пълен комплект Идентификационен номер на продукта 68569591 (замества 68444217)
Размери на рамката R7i, R8i (ACS800 Multi-drive)
Нетно тегло 1,28 кг (2,82 lbs)
IGBT модул Производител Infineon (пакет EconoPACK+)
(FS450R17KE3) Напрежение ( ) 1700 V
Постоянен ток 450 A (при )
Пиков ток 900 A
Разсейване на мощността 2250 W