Κιτ ABB FS450R17KE3 AGDR-71C IGBT
Τόπος Προέλευσης: Ελβετία
Επωνυμία: ΑΒΒ
Αριθμός Μοντέλου: FS450R17KE3
Αριθμός τμήματος: AGDR-71C
Τύπος Προϊόντος: Μονάδα ισχύος IGBT / Βιομηχανικό στοιχείο κίνησης
Κατάσταση: Καινούργιο / Πρωτότυπο / Δοκιμασμένο
Πιστοποίηση: CE / ROHS
Appurtenance:
  • Επισκόπηση
  • Εφαρμογές
  • Προδιαγραφές
  • Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα
  • Πληροφορίες Επικοινωνίας
  • Συνιστώμενα Προϊόντα
Όροι Εμπορίου
Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: 1 ΤΕΜΑΧΙΟ
Τιμή: Επικοινωνήστε για την Τελευταία Τιμή
Λεπτομέρειες Πακέτων: Αντιστατική συσκευασία + βιομηχανικό προστατευτικό κιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: 3–7 εργάσιμες ημέρες
Όροι Πληρωμής: Τραπεζική Μεταφορά (T/T), PayPal, Western Union
Δυνατότητα Εφοδιασμού: 50 τεμάχια/μήνα
Μέθοδος αποστολής: DHL / UPS / FedEx / TNT / Αεροπορική Μεταφορά
Εισαγωγή προϊόντος
Γρήγορα Πληροφορίες
Όνομα προϊόντος: Μονάδα ισχύος IGBT ABB FS450R17KE3
Εναλλακτικές ονομασίες:
Μονάδα κινητήρα PLC/DCS AGDR-71C
Μονάδα ηλεκτρονικής ισχύος για συστήματα αυτοματισμού
Βιομηχανική μονάδα υψηλής ισχύος για διακοπή
Κύρια λειτουργία:
Κύριοι παράμετροι:
Μοντέλο: FS450R17KE3
Αριθμός Εξαρτήματος: AGDR-71C
Τομείς Εφαρμογής: Βιομηχανική αυτοματοποίηση, κινητήρες κίνησης και συστήματα ηλεκτρονικής ισχύος
Εφαρμογές
Το μοντέλο ABB FS450R17KE3 χρησιμοποιείται συνήθως σε:
Βιομηχανικά συστήματα αυτοματοποίησης PLC και DCS
Βιομηχανικούς κινητήρες και αντιστροφείς
Ρομποτική και Γραμμές Αυτόματης Συναρμολόγησης
Συστήματα Μεταφοράς και Μεταποίησης Υλικών
Συστήματα ανανεώσιμων πηγών ενέργειας (ηλιακή, αιολική)
Αυτοματοποίηση βιομηχανικών διαδικασιών παραγωγής
Αυτοματοποίηση εγκαταστάσεων πετρελαίου, αερίου και χημικών προϊόντων
Προδιαγραφές
CompoNent Παράμετρος Λεπτομέρειες Προδιαγραφών
Πλήρες Σύνολο Κωδικός προϊόντος 68569591 (Αντικαθιστά το 68444217)
Μεγέθη πλαισίου R7i, R8i (ACS800 Multi-drive)
Καθαρό βάρος 1,28 kg (2,82 lbs)
Μονάδα IGBT Κατασκευαστής Infineon (Πακέτο EconoPACK+)
(FS450R17KE3) Τάση ( ) 1700 V
Συνεχές Ρεύμα 450 A (σε )
Ρεύμα αιχμής 900 A
Δαπάνη ενέργειας 2250 W