ABB FS450R17KE3 AGDR-71C IGBT жиынтығы
Шығу орны: Швейцария
Бренд атауы: АББ
Модель нөмірі: FS450R17KE3
Бөлік нөмірі: AGDR-71C
Қабылдау түрі: IGBT күштік модулі / өнеркәсіптік қозғалтқыш компоненті
Шарты: Толығымен жаңа / Оригинал / Сынақтан өткен
Сертификаттау: CE / RoHS
Appurtenance:
  • Шолу
  • Қолданбалар
  • Сәйкестіктер
  • Бәсекелестік артықшылық
  • Байланыс Ақпараты
  • Ұсынылатын өнімдер
Сауда шарттары
Азімдік тапсырыс саны: 1 ДАНА
Баға: Ең соңғы бағаны білу үшін хабарласыңыз
Пакеттау мәліметтері: Статикалық электрден қорғалған орау + өнеркәсіптік қорғалған жәшік
Жеткізу уақыты: 3–7 Жұмыс күні
Төлем шарттары: Трансферт ақысы (T/T), PayPal, Western Union
Тамыр көбейтудің мүмкіндігі: 50 дана/ай
Жөнелту тәсілі: DHL / UPS / FedEx / TNT / Әуе жүк тасымалы
Өнімнің таныстырылымы
Ата-мәліметтер
Өнімнің атауы: ABB FS450R17KE3 IGBT қуат модулі
Басқа атаулары:
ABB өнеркәсіптік IGBT модулі FS450R17KE3
PLC/DCS электр қозғалтқышының қуат модулі AGDR-71C
Автоматтандыру жүйелері үшін қуат электроникасы бірлігі
Өнеркәсіптік жоғары қуатты ауыстыру модулі
Негізгі қызметі:
Негізгі параметрлер:
Модель: FS450R17KE3
Бөлшектің нөмірі: AGDR-71C
Қолданбалар
ABB FS450R17KE3 модулі келесі салаларда кеңінен қолданылады:
PLC және DCS өнеркәсіптік автоматтандыру жүйелерінде
Өнеркәсіптік электрқозғалтқыштардың жетегі мен инверторлары
Роботтектендірілген және автоматтандырылған жинау сызықтарында
Конвейерлер мен материалдарды тасымалдау жүйелері
Қайта қалыпқа келтірілетін энергия жүйелері (күн энергиясы, жел)
Өндіріс процесінің автоматтандырылуында
Мұнай, газ және химия өндірісінің автоматтандыруында
Сәйкестіктер
Компонент Параметр Сипаттамаларының егжей-тегжейі
Толық жиынтық Өнімнің идентификациялық нөмірі 68569591 (68444217 нұсқасын алмастырады)
Рамка өлшемдері R7i, R8i (ACS800 Multi-drive)
Таза салмақ 1,28 кг (2,82 фунт)
IGBT модулі Өндіруші Infineon (EconoPACK+ қорапшасы)
(FS450R17KE3) Кернеу ( ) 1700 V
Тұрақты ток 450 А ( )
Ең жоғары ток 900 А
Энергия дыбысы 2250 Вт