ABB FS450R17KE3 AGDR-71C IGBT Дэд систем
Гарал үүсэл: Швейцарь
Брэндийн нэр: АББ
Загварын дугаар: FS450R17KE3
Бүтцийн дугаар: AGDR-71C
Бүтээгдэхүүний төрөл: IGBT чадал модуль / үйлдвэрлэлийн хөдөлгүүр компонент
Байдал: Шинэ / Оригинал / Тестированийн дараа
Гэрчилгээ: CE / RoHS
Appurtenance:
  • Хойшоо тайлбар
  • Хэрэглээ
  • Техникийн шаардлагууд
  • Өрсөлдөх давуу тал
  • Холбоо барих мэдээлэл
  • Санал болгож буй бүтээлүүд
Худалдааны нөхцөл
Хамгийн бага захиалгын тоо: 1 ШИРХЭГ
Үнэ: Сүүлд гаргасан үнийн тухайд холбогдож мэдээллүүл
Хүргэлтийн хугацаа: ажлын 3–7 өдөр
Төлбөрийн нөхцөл: Банкын шилжүүлэлт (T/T), PayPal, Western Union
Нийлүүлэлтийн чадвар: сард 50 ширхэг
Хүргэлтийн арга: DHL / UPS / FedEx / TNT / Агаарын төлөөлөл
Бүтээгдэхүүний танилцуулга
Шуурхай мэдээлэл
Бүтээдийн нэр: ABB FS450R17KE3 IGBT чадал модуль
Бүүрхүүл нэрс:
ABB үйлдвэрийн IGBT модуль FS450R17KE3
PLC/DCS хөдөлгүүр драйвер чадал модуль AGDR-71C
Автоматжуулалтын системүүдийн хүчлэл электроник нэгж
Үйлдвэрийн өндөр чадал түлхүүрлэх модуль
Үндсэн үүрэг:
Чухал параметрууд:
Загвар: FS450R17KE3
Нэмэгдэл: AGDR-71C
Хэрэглээний чиглэл: Үйлдвэрийн автоматжуулалт, хөдөлгүүр хөдөлгөөн, хүчлийн электроник систем
Хэрэглээ
ABB FS450R17KE3 модуль нь дараах салбаруудад үлдэшгүй ашиглагддад:
PLC ба DCS үйлдвэрийн автоматжуулалтын системүүд
Индустриалын хөдөлгүүр драйв ба инвертерүүд
Робототехник ба автоматжусан зугаалуур шугамууд
Дамжуулагч ба материал хөтлөх системүүд
Сүүлийн үеийн энергетик системүүд (нарны гэрэл, салхины)
Үйлдвэрлэлийн технологийн процессын автоматжуулалт
Дүүрэн, газрын тос ба химийн үйлдвэрийн автоматачлал
Техникийн шаардлагууд
Компонент Параметр Мэдээллийн дэлгэрэнгүй мэдээлэл
Бүрэн багц Бүтээгдэхүүний ID 68569591 (68444217-ийн оронд)
Хүрээний хэмжээс R7i, R8i (ACS800 Олон хүчдэлт хөдөлгүүр)
Цэвэр жин 1,28 кг (2,82 фунт)
IGBT модуль Үйлдвэрлэгч Infineon (EconoPACK+ саван)
(FS450R17KE3) Хүчдэл ( ) 1700 В
Тасралтгүй гүйдэл 450 А ( )-д
Оргил гүйдэл 900 А
Энерги уссын хэрэглээ 2250 Вт