ABB FS450R17KE3 AGDR-71C Kit IGBT
Locus originis: Helvetia
Nomen marcae: ABB
Numerus exemplaris: FS450R17KE3
Pars Number: AGDR-71C
Productum genus: Modulus Potentiae et Signali IGBT / Pars Agendi Industrialis
Conditio: Nuper Acquisitus / Originalis / Probatus
Certificatio: CE / RoHS
  • Specificationes
  • Aliquam commodo
  • Contactus Notitia
  • Producta Commendata
Trade Terms
Quantitas minima ordinis: 1 piece
Pretium: Contactus pro Novissimo Pretio
Particularia impaquetandi: Emballagium Anti-staticum + Cistella Industrialis Protectoria
Tempus solutionis: tres ad Septem Dies Laboris
Conditiones solutionis: Transferre per Telegraphicum (T/T), PayPal, Western Union
Vis Supplicandi: lIII Pecia/Mēnsis
Modus Mitte: DHL / UPS / FedEx / TNT / Translatio Aerea
Introductio producti
Celeres Detail
Nōmen Prōductī: ABB FS450R17KE3 IGBT Mōdulus Potentiālis
Alii Nominis:
ABB Industrialis IGBT Mōdulus FS450R17KE3
PLC/DCS Motoris Agitātoris Mōdulus Potentiālis AGDR-71C
Unitās Electrōnica Potentiālis pro Systēmātibus Automātiōnis
Industrialis Mōdulus Commūtātiōnis Altīus Potentiālis
Functio Principalis:
Claves Parametrarum:
Mōdēlus: FS450R17KE3
Numerus partis: AGDR-71C
Functio: commutatio IGBT altius potentiae et regula impulsum motoris
Aream applicationis: automatio industrialis, impulsum motorum, et systemata electronica potestatis
Usus
Modulus ABB FS450R17KE3 saepe adhibetur in:
Systemata automationis industrialis PLC et DCS
Motoribus industrialibus et inversoribus
Robotorum et lineae automaticae ad coniungendum
Systemata convectores et manuales tractationis materiae
Systematibus energiae renovabilis (solari, ventosa)
Automation processuum manufactoriorum
Automatio plantarum petrolei, gas, et chemicarum
Specificationes
Component Parameter Specification Details
Completus Kit Producti ID 68569591 (substituit 68444217)
Magnitudines cinguli R7i, R8i (ACS800 Multi-drive)
Ponderis netum 1.28 kg (2.82 librae)
Modulus IGBT Fabricator Infineon (Pars EconoPACK+)
(FS450R17KE3) Tensio ( ) 1700 V
Cursus Continuus 450 A (ad )
Apicem current 900 A
Dispergo Potentiam 2250 W