Model nömrəsi: FS450R17KE3
Model nömrəsi: AGDR-71C
Məhsul növü: IGBT Güc Modulu / Sənaye Sürücü Komponenti
Vəziyyət: Tamamilə Yeni / Orijinal / Test edilmiş
Sertifikasiya: CE / RoHS
Sistem Uyğunluğu: ABB Sənaye Sürücüləri, PLC-lər, DCS və Avtomatlaşdırma İdarəetmə Sistemləri
Ən Kiçik Sifariş Miqdarı: 1 Adə
Qiymət: Ən son qiymət üçün əlaqə saxlayın
Qablaşdırma Detalları: Statik elektrikə qarşı qablaşdırma + sənaye mühafizə kartonu
İstedak Vaxtı: 3–7 iş günü
Ödəmə şərtləri: T\/T, PayPal, Western Union
Təchizat qabiliyi: 50 ədəd / ay
Göndərmə üsulu: DHL / UPS / FedEx / TNT / Hava yolu ilə daşınma
Sürətli Detallar
Məhsulun adı: ABB FS450R17KE3 IGBT Güc Modulu
Digər adlar:
•ABB Sənaye IGBT Modulu FS450R17KE3
• PLC/DCS Motor Sürücüsü Güc Modulu AGDR-71C
•Avtomatlaşdırma Sistemləri üçün Güc Elektronikası Birimi
•Sənaye Yüksək Güclü Açarlanma Modulu
Əsas funksiya:
Əsas parametrlər:
•Model: FS450R17KE3
•Hissə nömrəsi: AGDR-71C
•Funksiya: Güclü IGBT açma-qapama və mühərrik idarəetməsi
•Tətbiq sahələri: Sənaye avtomatlaşdırması, mühərrik sürücüləri və enerji elektronikası sistemləri
ABB FS450R17KE3 modulu aşağıdakı sahələrdə geniş istifadə olunur:
•PLC və DCS sənaye avtomatlaşdırma sistemləri
•Sənaye mühərrik sürücüləri və çeviricilər
•Robototexnika və avtomatlaşdırılmış montaj xətləri
• Nəqliyyat konveyerləri və materialların idarə edilməsi sistemləri
•Bərpa olunan enerji sistemləri (günəş, külək)
•İstehsalat proseslərinin avtomatlaşdırılması
• Neft, qaz və kimya zavodlarının avtomatlaşdırılması
| Komponent | Parametr | Spesifikasiya detalları |
| Tam komplekt | Məhsulun identifikasiya nömrəsi | 68569591 (68444217 nömrəli detalı əvəz edir) |
| Çərçivə ölçüləri | R7i, R8i (ACS800 Çoxhədəfli sürücü) | |
| Xalis Çəki | 1,28 kq (2,82 funt) | |
| IGBT ماژول | İstehsalçı | Infineon (EconoPACK+ Paketi) |
| (FS450R17KE3) | Gərginlik ( ) | 1700 V |
| Davamlı cərəyan | 450 A ( ) | |
| Maksimal elektrik äyriliyi | 900 A | |