Nomen producti: probula 3300 5 mm
Nomen marcae: Bently Nevada
Numerus exemplaris: 330173-00-03-10-02-00
Locus originis: Civitatum Foederatarum
Warranty: 12 menses
Whatsapp:+86 18020776782
Epistula electronica: [email protected]
conspectus
| Nomen Producti | probula 3300 5 mm |
| Nomen Marca | Bently Nevada |
| Numerus Exemplaris | 330173-00-03-10-02-00 |
| Locus originis | USA |
| Cautionis Tempus | 12 menses |
| Modi Solutionis | T/T |
| Shipment | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
The Bently Nevada 330173-00-03-10-02-00 3300 Probatio 5 mm est probatio proximitatis altissimae praecisionis ad usus industriales in mensura vibrationum et displacementum. Pars est seriei Bently Nevada 3300, quae late utitur in systematibus monitoriae machinarum rotantium, ut turbinum, compressorum et pumparum. Probatio corpus robustum ex accipitro inoxidabili habet et apicem ex PPS (sulfido polyphenyleno), quod durabilitatem et stabilem operationem in arduis condicionibus industrialibus praebet. Cum longitudine cavi unius metri et conectori minuto ClickLoc, transmissio signi firma et fidabilis pro applicationibus monitoriae diuturnis praebetur.
The Bently Nevada 330173-00-03-10-02-00 3300 Probatio 5 mm designed est ad mensurandam vibrationem axis in machinis rotantibus et ad detegendam displacementem radialem axis ad praecisam conditionis supervisionem. Fidem praebet signa ad systemata protectionis et supervisionis machinarum, adiuvans operatores ut tutelam et stabilitatem instrumentorum servent. Probatio etiam strategias maintenance praedictivae sublevat, identificans primo statu problemata mechanica ut imparitas, misalignatio, aut abrasio, dum accurate et stabiliter transmittit signa ad analysin exactam valetudinis machinarum.
|
Venditiones: |
Epistula Electronica: |
Whatsapp: |
|
Iimus Pei |
| Nomen Producti | Bently Nevada 330173-00-03-10-02-00 3300 Probatio 5 mm |
| Fabricator | Bently Nevada |
| Product Type | probula 3300 5 mm |
| Numerus partis | 330173-00-03-10-02-00 |
| Dimensiones | 115.5x1.5x1.5cm |
| Pondus | 0.04 KG |
| Locus navandi | Xiamen, Sinae |
| Patria Origin | USA |
| Statu | Nova et originalia in confectione fabricae |
| Resistentia Exitus | 50 W |
| Potentia | -17.5 Vdc ad -26 Vdc |
| Materies Tipulae Sondae | Sulfidum Polyphenyleni (PPS) |
| Materies Causae Probae | Ferrum inoxydabilis (SST) AISI 303 vel 304 |
| Cavea Probatoria | 75 Ω triaxiale, fluorothylenpropylenum (FEP) |
| Probatio et Armatura Cavi Extensionis | Flexibilis AISI 302 aut 304 SST cum externā veste FEP |
| Intervalum temperaturarum probae | 35°C ad +177°C (31°F ad +351°F) |
| Longitudo non filetata Option | 00 mm |
| Optio Longitudinis Non Filetatae 00 mm; Optio Longitudinis Totius Corporis | 30 mm |
| Optio Longitudinis Totalis | 1.0 metrum (3.3 pedes) |
| Optiō Coniunctōris | Coniunctor coaxialis parvus ClickLoc, cavum commune |
| Optionem Aprobationis Agentiae | Non opus est |
The Bently Nevada 330173-00-03-10-02-00 3300 Probatio 5 mm utitur apice ex PPS (sulfido polyphenyleno) ad fortem resistentiam ad abradendum et stabilitatem longae durationis, coniuncto corpore ex accipitro inox AISI 303/304 ad resistentiam ad corrosionem et robur mechanicum. Habet calefactorem triaxialem 75 Ω, isolatum FEP, ad transmissionem signali humi minime et altae qualitatis, una cum armatura ex accipitro inox flexibili et tegumento externo ex FEP ad protectionem additam.
Probator est munitus connexione ClickLoc coaxiali minuta ad installationem celerem et securam, operat ad tensionem -17,5 Vcc usque ad -26 Vcc, impeditantia output 50 Ω, et perficitur fiducialiter in intervallo temperaturarum a -35°C usque ad +177°C. Est longus totus 1,0 metrum (3,3 pedes), longitudo habitaculi 30 mm, et designatio compacta 115,5 × 1,5 × 1,5 cm, gravis 0,04 kg. Suppeditatur in novo pacheto fabricae et non requirit certificationem specialem ad usum.
The Bently Nevada 330173-00-03-10-02-00 3300 Probatio 5 mm praebet vibrationis et displacementis mensuram altissimae accuratae cum stabili performance transmissionis signali. Apicis probae eius PPS praebet excellentem fortitudinem mechanicam et resistentiam ad attritionem, dum habitaculum ex accipensro inoxidabili corrosionem resistere et stabilitatem structuralem augent.
Cavea triaxialis FEP 75 Ω praebet transmissionem signali humi rumoris et altam stabilitatem electricam. Proba operatur fiducialiter intra ambitum temperaturarum a −35°C usque ad +177°C, id quod eam aptam reddit ad varia genera ambientium industrialium. Cum coniunctione ClickLoc firma et emendato dispositive adhaerentiae probae ad corpus, fiduciam longae durationis et minuenda requisita pro manutenentia in systematibus monitoriae continuo asservat.
Q1: Qualem signum generat proba 330173-00-03-10-02-00 3300 5mm pro systematibus monitoriae?
The proba 330173-00-03-10-02-00 3300 5mm generat signa proximitatis fundata in currentibus vorticosis quae vibrationes axis et mutationes positionis repraesentant ad usus in systematibus monitoriae et protectionis machinarum.
Q2: Quomodo constructio probae 330173-00-03-10-02-00 3300 5 mm fidem diuturnam meliorat?
The proba 330173-00-03-10-02-00 3300 5mm fidem meliorat per apicem ex PPS, corpus ex accipitro inox, et armatum calefactum FEP, quae simul resistentiam ad attritionem, corrosionem, et tensionem mechanicam diuturnam augent.
Q3: Cur conector ClickLoc in Bently Nevada 330173-00-03-10-02-00 magni momenti est?
The 330173-00-03-10-02-00 utitur conectore ClickLoc ut connexiones electricas celeres, firmas et vibrationibus resistentes praebet, tempus installationis minuens et defectus connexionum minime faciens.
Q4: Quae est functio designis calefacti in operatione probae Bently Nevada 330173-00-03-10-02-00 3300 5 mm?
The 330173-00-03-10-02-00 utitur calefacto triaxiali 75 Ω, cuius insulatio ex FEP est, ut rumores electrici et amissio signi minuantur, transmissioque data accurata et stabilis servetur.
Q5: Num 330173-00-03-10-02-00 ad aptationem in machinis parvis idonea est?
Utique, 330173-00-03-10-02-00 habet compactum designum physicum et structuram leviorem, quare ad aptationem ubi spatium angustum est idonea est.