Magaca Alaabta: 3300 Qorsho 5mm
Magaca Brand: Bently Nevada
Lambarka Modelka: 330173-00-03-10-02-00
Meesha Asalka: Maraykanka
Damaanad: boqortooyada 12 Bulsho
Whatsapp: +86 18020776782
Iimaylka: [email protected]
faahfaahin
| Magaca alaabta | 3300 Qorsho 5mm |
| Magaca Caruurta | Bently Nevada |
| Lambarka Model | 330173-00-03-10-02-00 |
| Gaalka Xarunta | Dhalinyarada Amerikanka |
| Warantii | boqortooyada 12 Bulsho |
| Wadajirka Lacagta | T/T |
| Gaadiidka | DHL/UPS/EMS/Fedex... |
Waxaa Bently Nevada 330173-00-03-10-02-00 3300 5mm Probe waa ilaalaya aad u fiican oo la sameeyay si loo isticmaalo xisaabta xiddig-gaarka iyo xisaabta qaybaha ka dhexeeya ee qaybaha industriyada. Waa qayb ka mid ah 3300 ee Bently Nevada, oo la isticmaaliyaa badan oo kaliya ee la isticmaaliyaa si loo ilaaliyo qaybaha la jiray oo la jiray, sida turbaan, kompreesaar, iyo pump. Ilaalaya wuxuuna leeyahay qayb ka yimid in stainless steel oo ku jira qaybka PPS (Polyphenylene sulfide), taasoo si guul darro u muuqataa qaybaha la jiray iyo xisaabta aad u fiican ee qaybaha la jiray. Marka laga eego qaybka 1.0-meter ee cable iyo ClickLoc connector oo weyn, wuxuu si guul darro u muuqataa xisaabta aad u fiican ee qaybaha la jiray.
Waxaa Bently Nevada 330173-00-03-10-02-00 3300 5mm Probe wuxuu ujeedaa inuu qiyaaso dhaqanka qurxinta (vibration) ee qurxinta ku jira waxyaabaha la isticmaala oo la isticmaalo, iyo inuu heesoo dhaqanka qurxinta (radial shaft displacement) si loo xaqiijiyo inay la fahmo xaaladda waxyaabaha. Wuxuu siiyaa isku daynta (input signals) oo ku saabsan oo ku saabsan oo ku saabsan oo ku saabsan oo ku saabsan oo ku saabsan oo ku saabsan oo ku saabsan oo ku saabsan oo ku saabsan oo ku saabsan oo ku saabsan oo ku saabsan oo ku saabsan oo ku saabsan oo ku saabsan oo ku saabsan oo ku saabsan oo ku saabsan oo ku saabsan oo ku saabsan oo ku saabsan oo ku saabsan oo ku saabsan oo ku saabsan oo ku saabsan oo ku saabsan oo ku saabsan oo ku saabsan oo ku saabsan oo ku saabsan oo ku saabsan oo ku saabsan oo ku saabsan oo ku saabsan oo ku saabsan oo ku saabsan oo ku saabsan oo ku saabsan oo ku saabsan oo ku saabsan oo ku saabsan oo ku saabsan oo ku saabsan oo ku saabsan oo ku saabsan oo ku saabsan oo ku saabsan oo ku saabsan oo ku saabsan oo ku saabsan oo ku saabsan oo ku saabsan oo ku saabsan oo ku saabsan oo ku saabsan oo ku saabsan oo ku saabsan oo ku saabsan oo ku saabsan oo ku saabsan oo ku saabsan oo ku saabsan oo ku saabsan oo ku saabsan oo ku saabsan oo ku saabsan oo ku saabsan oo ku saabsan oo ku saabsan oo ku saabsan oo ku saabsan oo ku saabsan oo ku saabsan oo ku saabsan oo ku saabsan oo ku saabsan oo ku saabsan oo ku saabsan oo ku saabsan oo ku saabsan oo ku saabsan oo ku saabsan oo ku saabsan oo ku saabsan oo ku saabsan oo ku saabsan oo ku saabsan oo ku saabsan oo ku saabsan oo ku saabsan oo ku saabsan oo ku saabsan oo ku saabsan oo ku saabsan oo ku saabsan oo ku saabsan oo ku saabsan oo ku saabsan oo ku saabsan oo ku saabsan......
|
Biyoolka: |
Email: |
WhatsApp: |
|
Jim Pei |
| Magaca alaabta | Bently Nevada 330173-00-03-10-02-00 3300 5mm Probe |
| Sameynta | Bently Nevada |
| Nooca Alaabta | 3300 Qorsho 5mm |
| ISIMKA QOOR | 330173-00-03-10-02-00 |
| Cabbirrada | 115.5x1.5x1.5cm |
| Miisaanka | 0.04 kg |
| Goobta la soo diray | Xiamen, Siin |
| Dalka guurka | Dhalinyarada Amerikanka |
| Xaalad | Cusub & Asli ah ee ku jira qorshooyinka fabriga |
| Xasiloonka Khariijka | 50 W |
| Awood | -17.5 Vdc ilaa -26 Vdc |
| Abyooyinka Qalabka Qorshaha | Polyphenylene sulfide (PPS) |
| Abyooyinka Qalabka Qorshaha | AISI 303 ama 304 dhulka dhaqsood (SST) |
| Kabalka qorshaha | 75 Ω triaxial, fluoroethylene propylene (FEP) |
| Qurxinta iyo Kabelka Dheerka ah ee Qabowga | AISI 302 ama 304 SST oo la xiriira mararka qaar ee dhaqso ah oo ku jira luuqadda FEP |
| Gacanta qeybta caadiga ah ee shaafka | 35°C ilaa +177°C (31°F ilaa +351°F) |
| Xagga aan korka lahayn | 00 mm |
| Tirada qurxinta aan la qaybnaan (Unthreaded Length) 00 mm, Tirada guud ee qurxinta (Overall Case Length) oo la xaqiijiyo | 30 mm |
| Xagga guud ee qorshooyinka | 1.0 mitir (3.3 fuut) |
| Istaamka Qorshaha | Kaarinta koaksyaal yar ee ClickLoc, kabelka caadi ah |
| Koobka Caawinaadka Aghaasha | Lama talagal |
Waxaa Bently Nevada 330173-00-03-10-02-00 3300 5mm Probe waxay isticmaalaan qalabka PPS (Polyphenylene sulfide) si loo xoojiyo dhaqso dhafayn oo ku jira iyo dhaqso dheer ee ku jira, laakiin waxay leedahay qalabka ay steel stainless AISI 303/304 si loo xoojiyo dhaqso dhafayn oo ku jira iyo dhaqso mekhanikaal ah. Wuxu leeyahay kabelka triaxial ee 75 Ω ee la isu qoray FEP si loo xoojiyo dhaqso yar oo ku jira iyo ujeedka sida caadi ah ee si loo xoojiyo dhaqso weyn, laakiin waxay leedahay kabelka ay steel stainless oo ku jira iyo kabelka FEP ee ka baxa oo si loo xoojiyo dhaqso weyn.
Qalabka wuxu leeyahay koonikta coaxial ee yar ee ClickLoc si loo xoojiyo isku daynta mar dambe iyo dhaqso weyn, waxay shaqayn doonaan -17.5 Vdc ilaa -26 Vdc oo leedahay dhaqso 50 Ω, laakiin waxay shaqayn doonaan dhaqso weyn ee ku jira goobta joomo ee -35°C ilaa +177°C. Wuxu leeyahay dheer 1.0 meter (3.3 feet), dheer 30 mm ee qalabka, iyo qalabka yar ee 115.5 × 1.5 × 1.5 cm oo leedahay buurka 0.04 kg. Wuxu soo saaray marka la sameeyo qalabka iyo maayo xaqiijin la xiriiray in la isticmaalo.
Waxaa Bently Nevada 330173-00-03-10-02-00 3300 5mm Probe u siiya qiyaas kasta oo leh xasiloon badan ee dhaqanka iyo dhaqanka ka saaraya in la sameeyo, kuwaasoo leh xasiloon badan ee siininta isku dhafay. Qalabka PPS ee qalabka guurka wuxuu leeyahay xasiloon badan ee awoodaha mekhanika iyo xasiloon badan ee ka soo horjeedinaya in la qabto, halkaasoo qalabka dhinaca steel ee leh xasiloon badan ee ka soo horjeedinaya in la qabto iyo xasiloon badan ee dhaqanka.
Kabalka FEP ee leh 75 Ω iyo saddex qayb oo leh xasiloon badan ee siininta isku dhafay iyo xasiloon badan ee dhaqanka elektrikada. Qalabka guurka waxa uu shaqaynayaa si fiican ee leh joomo dheerka goobta ee -35°C ilaa +177°C, taasoo u muuqataa in ay lahaan goobaha aan lahaan oo badan ee industriyada. Kuwaasoo leh qalabka ClickLoc ee leh xasiloon badan iyo qalabka guurka oo leh xasiloon badan ee ka soo horjeedinaya in la qabto, wuxuu u muuqataa in ay lahaan xasiloon badan ee shaqsiyada iyo ka saaraya in la qabto oo ka yaryarayaa in la qabto oo dhan ee la shaqaynayo.
Su’aal 1: Ma qalabka 330173-00-03-10-02-00 3300 5mm wuxuu noqonayaa nooca siininta ee la isticmaalo si loo hubiyo?
Waxaa qalabka 330173-00-03-10-02-00 3300 5mm wuxuu noqonayaa siinintii proximity ee leh eddy current ee la isticmaalo si loo hubiyo dhaqanka iyo hoos-ka dhaqanka ee shaft-ka, taasoo la isticmaalo si loo hubiyo iyo si loo gaaro mashinaha.
Su’aal 2: Sidee ay ugu yar yahay xisbiyadda 330173-00-03-10-02-00 3300 5mm ee qorshaha si loo abuuriyo dhaqameynta dheer?
Waxaa qalabka 330173-00-03-10-02-00 3300 5mm waxay ku dhaqemeynaysaa dhaqameynta dheer ee xisbiyadda 3300 5mm ee qorshaha iyadoo la isticmaalayo qorsho PPS, jidhka dhinacda stainless steel, iyo kabelka FEP ee la xiray, taasoo ka dhigaya dhaqameynta sare ee ka hor tagga xisbiyadda, korro, iyo xisbiyadda mekhanikaal ee ka dib marka laga bilaabo.
Su’aal 3: Maxaad leedahay in ClickLoc ee jidhka ah ay ugu muhiim ah yahay ee Bently Nevada 330173-00-03-10-02-00?
Waxaa 330173-00-03-10-02-00 waxay isticmaalaan jidhka ClickLoc si loo abuuriyo jidhka elektrikada oo caadi ah, oo la xiray, iyo oo la xiray, taasoo ka dhigaya sida la isku dayo oo ka saabsan waqtiga la isku dayo, iyo ka saabsan xisbiyadda jidhka.
Su’aal 4: Maxay ugu muhiim ah yahay xisbiyadda kabelka ee 330173-00-03-10-02-00 3300 5mm ee qorshaha Bently Nevada?
Waxaa 330173-00-03-10-02-00 waxay isticmaalaan kabelka triaxial ee 75 Ω ee la xiray FEP, taasoo ka dhigaya xisbiyadda sare ee noocelka elektrikada iyo dhaqameynta sare ee warbixinta, taasoo ka dhigaya warbixin dhaqameyn iyo dhaqameyn.
Su’aal 5: Ma 330173-00-03-10-02-00 wuxuu leeyahay in la isticmaalo xisbiyadda qofka quruxa ah?
Haa, 330173-00-03-10-02-00 waxay leeyihiin xisbiyadda qofka quruxa ah iyo xisbiyadda qofka quruxa ah, taasoo ka dhigaya inay leeyihiin in la isticmaalo xisbiyadda qofka quruxa ah.