Honeywell FC-PSU-240516 Unitas Alimentaria 24/5 V DC Originalis novus
Nomen Producti: Subministratio Electrica
Nomen Marcae: HONEYWELL
Numerus Modello: FC-PSU-240516
Locus Originis: U.S.A.
Praestatio: 12 menses
  • Conspectus
  • Contactus pro citatione
  • FAQ
  • Sobria
  • Producta Commendata
Conspectus
Nomen marcae:
Honeywell
Numerus exemplaris:
FC-PSU-240516
Terra Originis:
USA
Particularia impaquetandi:
Originales nova Officina Sigillata
Tempus solutionis:
in stirpe
Conditiones solutionis:
T/T
Contactus pro citatione
Praepositus Venalium:
Stella
Mitte epistulam electronicam:
[email protected]
Contactus per Whatsapp:
Specificationes
Elementum
Specificatio
Formam
FC-PSU-240516
Genus
Modulus Alimentarius DC/DC
Voltage input
24 V DC (−15 % ad +30 %)
Output Voltage
5 V DC (5Vx / 5VR)
Max output current
16 A
Temperatura operationis
−5°C usque ad +70°C
Repono Temp
-40°C ad +85°C
Humiditas
10–95% non condensans
Isolatio
≥2,5 kV DC (inter intritum et exitum)
Dimensio
3,5 × 22,5 × 17,5 cm
Pondus
0.94kg
Montatio
Compatibilis cum custode controlleris
Certificationes
CE, UL, CSA, TUV, FM
Descriptio
The FC-PSU-240516 est modulorum alimentationis directae ad altam fidem, quod ad architecturas praecipuas moderatorum confectum est, convertens ingressum directae tensionis 24 V in stabiles egresus directae tensionis 5 V tam pro oneribus localibus quam pro oneribus redundantibus. In chassibus moderatorum de Securitate (Safety Manager) ut CPCHAS-0001, CPCHAS-0002, et CPCHAS-0003 late adhibetur, ut distributio potestatis per sectiones moderationis et introitus/egressus constans maneat.
The FC-PSU-240516 duas vias 5 V (5Vx et 5VR) sustinet, quae aequilibratam distributionem oneris inter subsystema redundantia processorum et introitus/egressus permittunt. Architectura eius circuitus independentes protectionis contra supra-tensionem includit, quae securitatem systematis augent et stabilitatem operationis in ambientibus automationis criticis meliorant.
Usus
  • Centra electrica: ad supervisionem status generatorum et protectionem rellay utuntur.
Eigenschaften
  • Duae independens canales exirentis 5 V DC
  • Circuits protectionis contra supraensionem incorporati
  • Alta isolatio inter gradus introductus et exirentes
  • Compacta designatio modularis pro integratione in chassibus controllerum
  • Operatio stabilis sub variationibus temperaturarum industrialium
Functiones
  • Convertit 24 V DC in regulatam suppetitionem 5 V DC
  • Praebet divisionem redundantem potestatis ad fidem systematis augendam
  • Sustinet distributionem potestatis ad processorem et modulos I/O
  • Servat stabilem tensionem pro systematibus controlis, quae ad tutelam vitales sunt
  • Curat operationem continuam cum logica protectionis contra defectus
FAQ
Q1: Ad quid FC-PSU-240516 utitur?
A1: Ad conversionem 24 V CC in stabilem 5 V CC pro processibus controllerum et modulis I/O in systematibus automationis industrialibus.
Q2: An FC-PSU-240516 redundatiam suadet?
A2: Ita est; praebet redundantem 5 V exire (5VR) pro aequilibrio oneris in configurationibus duplicis controlleris.
Q3: Quae est capacitas currentis exirentis?
A3: Modulus usque ad 16 A totalem currentem exirentem ad applicationes controlis industrialis sustinet.
Q4: An FC-PSU-240516 tutus est ad usus in ambientibus industrialibus?
Quaestio 5: Quae temperaturarum varietas a FC-PSU-240516 adhibetur?
Respondet 5: Certum operatur ab −5°C usque ad +70°C, idoneum pro plurimis industriis ambientibus.