Honeywell FC-PSU-240516 Qorsho la isticmaalayo 24/5 V DC, orijinaal iyo cusub
Magaca Qalabka: Qorsho la isticmaalo
Kii Marka: HONEYWELL
Lambarka Mudelka: FC-PSU-240516
Waddo ee La Abuuray: Maraykanka
Garanti: 12 Bilood
Whatsapp +86 18159889985
Email [email protected]
Appurtenance:
  • Faahfaahin
  • La xiriir ku saabsan qorshaha
  • Xoggaarka
  • Sharaxaad
  • Codsiyada
  • Saxda ah
  • Funkushenaha
  • Dhibaatooyinka soo galay
  • Qoraal
  • Bixiyo Oo La Sameeyo
Faahfaahin
Magaca Brand:
Honeywell
Lambarka Modelka:
FC-PSU-240516
Dalka kaleyska:
Dhalinyarada Amerikanka
Furaha Talaalada:
Cusub oo ah orijinaalka, oo ku dhaqmayn khasabta ah
Wakhtiga aad ugu yaraysid:
waxaa lagaa sameeyo
Shurtida Casirada:
T/T
La xiriir ku saabsan qorshaha
Mudirka Biyaha:
Stella
Ii email:
[email protected]
Xiriirka WhatsApp:
Xoggaarka
Farayn
Faahfaahinta
Model
FC-PSU-240516
Nooca
Moduulka Iskuulka Energiyaha DC/DC
Xaalada Soo Kiray
24 V DC (-15% ilaa +30%)
Xaalada Dibadda
5 V DC (5Vx / 5VR)
Max output current
16 A
Xaaladka Dhibaatooyinka
-5°C ilaa +70°C
Dhamaan Koor
-40°C to +85°C
Cuneeynta
10–95% aan ku jirin qorax
Kala joojin
≥2.5 kV DC (gudaha/galaha)
Cabbirka
3.5x22.5x17.5cm
Miisaanka
0.94kg
Socod
Kooban la xiriira kartaa iskuulkii
Sharcigelinayaasha
CE, UL, CSA, TUV, FM
Sharaxaad
Waxaa FC-PSU-240516 waa moduulka DC/DC ee xasiloonida sare ee lagu guurayay arkitekchurka kuwa ugu sarreeya, oo la isticmaala inuu badalo 24 V DC ku jirka ilaa 5 V DC ku jirka la xaqiijinayo, si loo sameeyo qaybaha kaalinta iyo qaybaha I/O. Wuxuu la isticmaala badan magaca kuwa kaalinta Safety Manager, sida CPCHAS-0001, CPCHAS-0002, iyo CPCHAS-0003, si loo xaqiijiyo dhammaan qaybaha kaalinta iyo qaybaha I/O.
Waxaa FC-PSU-240516 wuxuu ku saabsan doonaa laba qaybaha 5 V (5Vx iyo 5VR), si loo sameeyo kala baxaanshaha qaybaha kuwa ugu sarreeya iyo qaybaha I/O. Arkitekchurka wuxuu ku yaal doonaa qaybaha isku mid ah ee xadgudubka ka hor tagga, si loo xaqiijiyo amniga qaybaha iyo loo furo dhaqmeedka shaqsiyada qaybaha kuwa ugu sarreeya ee xisbiyada aasaasiga ah.
Codsiyada
  • Magaalooyinka dhaxalka: La isticmaala ama macluumaadka hawlgal-ka dhaxalka iyo ammaanka rilay.
Saxda ah
  • Labo kanaalka 5 V DC oo ka duwan iyo ka duwan
  • Xagga weyn ee ku jira xagga ka baxa iyo xagga ka baxa
  • Qorsho oo qurux badan oo ku saabsan xagga controller chassis
  • Shaqayn karaan si cad oo ku saabsan heerka ugu badan ee shaqada industriyada
Funkushenaha
  • Ugu yeedhaa 24 V DC ilaa 5 V DC oo la xidhiidha
  • Ugu yeedhaa xidhiidhka aagga oo la isku daynayo si loo hagaajiyo dhibaatada shaqada
  • Wuxuu ku saabsan aagga processor iyo xagga I/O module
  • Ku xidha jirka la xidhaa si loo hagaajiyo isku daynta nidaamka heerka caafimaadka ah
  • Wuxuu hubayaa shaqsiyada dhexdooda iyadoo la isticmaalo mantiqda ilaaliyaha xadgudubka
Dhibaatooyinka soo galay
Su’aal 1: Waa maxay FC-PSU-240516 loo isticmaalo?
Jawaab 1: Wuxuu isticmaalka la leeyahay inuu bedelo 24 V DC ilaa 5 V DC la xidhaa si loo isticmaalo processorrada controller iyo moduulka I/O ee nidaamka ugaar badan ee indhaha gacmeedka.
Su’aal 2: Ma FC-PSU-240516 ku xidhaa isku dayn kala duwan?
Jawaab 2: Haa, wuxuu bixiyaa 5 V la xidhaa (5VR) oo isku dayn kala duwan si loo qaybiyo korka la xidhaa ee ka dhacaya in la isticmaalo laba controller.
Su’aal 3: Waa maxay habka jirka la bixiyaa?
Jawaab 3: Moduulkii wuxuu ku xidhaa jirka la bixiyaa oo ka yar 16 A ee dhammaan jirka la bixiyaa ee la isticmaalo indhaha gacmeedka.