Honeywell FC-PSU-240516 ပါဝါဖောက်နီစီယူနစ် (၂၄/၅ ဗို့အား ဒီစီ) မူရင်းအသစ်
ထုတ်ကုန်အမည်: ပါဝါဖောက်နီရှင်
အမှတ်တံဆိပ်အမည်- HONEYWELL
မော်ဒယ်နံပါတ်: FC-PSU-240516
မူလနေရာနိုင်ငံ: အမေရိကန်ပြည်ထောင်စု
အာမခံချက် - ၁၂ လ
ဝှပ်စ်အက်ပ် +86 18159889985
အီးမေးလ် [email protected]
Appurtenance:
  • အကြ overview
  • စျေးနှုန်းအတိုင်ပင်မှုအတွက် ဆက်သွယ်ပါ
  • သတ်မှတ်ချက်များ
  • ဖော်ပြချက်
  • အသုံးပြုမှုများ
  • အင်္ဂါရပ်များ
  • လုပ်ဆောင်ချက်များ
  • မေးလေ့ရှိသောမေးခွန်းများ
  • အစိတ်အပိုင်းများ
  • အကြံပေးထားသော ထုတ်ကုန်များ
အကြ overview
ဘရုံဒ်နာမည်:
Honeywell
မိုဒယ်နံပါတ်:
FC-PSU-240516
မူရင်းနိုင်ငံ:
အမေရိကန်ပြည်ထောင်စု
ပို့ဆောင်ရေးအသေးစိတ်များ:
မူရင်းအသစ် စက်ရုံဖြင့်ပိတ်ပေးထားခြင်း
ပို့ဆောင်မှုကာလ
စတော့ရှိသည်
ငွေပေးချေရာသီးခြား:
T⁄T
စျေးနှုန်းအတိုင်ပင်မှုအတွက် ဆက်သွယ်ပါ
ရောင်းဝယ်ရေးမနေဂျာ -
Stella
အီးမေးလ်ပေးပို့ပါ။
[email protected]
ဝှေးပ်စ်အက်ပ်တွင် ဆက်သွယ်ပါ။
သတ်မှတ်ချက်များ
ပစ္စည်း
အသေးစိတ်ဖော်ပြချက်
မော်ဒယ်
FC-PSU-240516
အမျိုးအစား
ဒီစီ/ဒီစီ (DC/DC) ပါဝါစပေလီယူမော်ဂျူယ်
Input voltage ကို
24 V DC (-15% မှ +30%)
ထွက်ရိုးဗို့အား
၅ ဗို့အား ဒီစီ (DC) (၅Vx / ၅VR)
အများဆုံးထုတ်လုပ်မှုလျှပ်စစ်အား
16 A
လည်ပတ်မှုအပူချိန်
-၅°C မှ +၇၀°C
သိုလှောင်မှု အပူချိန်
-40°C မှ +85°C
Humidity
၁၀–၉၅% (ရေစီးမှုမရှိသော ပတ်ဝန်းကျင်)
ခြားထုတ်ခြင်း
≥၂.၅ kV DC (အင်ပုတ်/အော့ထ်ပုတ်)
အရွယ်အစား
3.5x22.5x17.5 စင်တီမီတာ
အလေးချိန်
0.94kg
တပ်ဆင်ခြင်း
ကွန်ထရိုလာ ခေဆ်နှင့် သင့်လျော်သည်
လက်မှတ်များ
စီအီး (CE), ယူအီးအယ်လ် (UL), စီအက်စ်အီး (CSA), တီယူဗီ (TUV), အက်ဖ်အမ် (FM)
ဖော်ပြချက်
၎င်း FC-PSU-240516 သည် အဆင့်မြင့် ထိန်းချုပ်မှုစနစ်များအတွက် အရည်အသွေးမြင့် DC/DC ပါဝါဖောက်နီစီမူလ်ဖြစ်ပြီး 24 V DC စွဲအားကို ဒေသခံနှင့် အပိုမူလ်များအတွက် စောင်းမှုမရှိသော 5 V DC အားထုတ်မှုသို့ ပေါင်းစပ်ပေးပါသည်။ ၎င်းကို CPCHAS-0001၊ CPCHAS-0002 နှင့် CPCHAS-0003 ကဲ့သို့သော Safety Manager ထိန်းချုပ်မှုမူလ်များတွင် အသုံးများပါသည်။ ထို့ကြောင့် ထိန်းချုပ်မှုနှင့် I/O အပိုင်းများတွင် စောင်းမှုမရှိသော ပါဝါဖြန့်ဖြူးမှုကို အာမခံပေးပါသည်။
၎င်း FC-PSU-240516 သည် 5 V နှစ်ခု (5Vx နှင့် 5VR) ကို အားပေးနိုင်ပါသည်။ ထို့ကြောင့် အပိုမူလ်များဖြစ်သော ပရိုဆက်ဆာနှင့် I/O စနစ်များအကြား အားသုံးမှုကို ညီမျှစေပါသည်။ ၎င်း၏ အဆောက်အအုံတွင် အလွန်အမင်း ဗို့အားမြင့်မှုကို ကာကွယ်ရေး စီးကရ်ကဴများကို အလွန်သီးသန့်ထည့်သွင်းထားပါသည်။ ထို့ကြောင့် အရေးကြီးသော အလိုအလျောက်စနစ်များတွင် စနစ်၏ ဘေးကင်းရေးနှင့် လုပ်ဆောင်မှု တည်ငြိမ်မှုကို မြင့်တက်စေပါသည်။
အသုံးပြုမှုများ
အင်္ဂါရပ်များ
  • အချောင်းနှစ်ချောင်းပါ အချောင်းခွဲ 5 V DC ထွက်ပေးမှုများ
  • အတိုးအလျော့ကာကွယ်ရေး စက်ပစ္စည်းများ အတွင်းပါဝင်သည်
  • စွဲထားသော အဆင့်နှစ်ချောင်းကြား အလွန်ကောင်းမွန်သော ကွဲပါးမှုရှိခြင်း
  • ထိန်းချုပ်မှုပေါင်းစည်းမှုအတွက် သေးငယ်ပြီး မော်ဂျူလာဒီဇိုင်း
  • စက်မှုအပူချိန် အပေါ်ယံပေါ်လွဲမှုများအောက်တွင် စုံလင်စွာ အလုပ်လုပ်နိုင်ခြင်း
လုပ်ဆောင်ချက်များ
  • 24 V DC ကို စုံလင်သော 5 V DC ပေးစွမ်းအားသို့ ပေးစွမ်းပေးခြင်း