Aonad Soláthair Cumhachta Honeywell FC-PSU-240516 24/5 V DC, bunaitheoir, nua
Ainm an Táirge: Soláthar Cumhachta
Ainm an Bhrainde: HONEYWELL
Uimhir an Mhóilíne: FC-PSU-240516
Tír Táirge: SAM
Barántas: 12 mhí
WhatsApp +86 18159889985
Ríomhphost [email protected]
Appurtenance:
  • Achoimre
  • Teagmháil le haghaidh rátaí
  • Sonraíochtaí
  • Cur síos
  • Feidhmeanna
  • Gnéithe
  • Funtions
  • Ceisteanna Coitianta
  • Cuidí
  • Táirgí Molta
Achoimre
Ainm Branda:
Honeywell
Cód Samhail:
FC-PSU-240516
Doras chuí:
SAM
Sonraí um phacáistiú:
Nua ón bhfocail, sealadóireacht fhabhráin bunaithe
Am múchta:
ar stoc
Téarmaí íocaíochta:
T/T
Teagmháil le haghaidh rátaí
Bainisteoir Díol:
Stella
Seol ríomhphost:
[email protected]
Teagmháil trí WhatsApp:
Sonraíochtaí
Earra
Sonraí teicniúla
Sampla
FC-PSU-240516
Cineál
Modúl Soláthair Cumhachta DC/DC
Voltas Ionchuir
24 V DC (-15% go +30%)
Voltas Aschur
5 V DC (5Vx / 5VR)
Tromchúntas Is Airde Amach
16 A
Teocht Oibriúcháin
−5°C go dtí +70°C
Teocht Stórála
-40°C go +85°C
Taiseachas
10–95% gan condensation
Leithlis
≥2.5 kV DC (ionchur/ashlu)
Toisí
3.5x22.5x17.5 cm
Meáchan
0.94kg
Leagáil
Comhoiriúnach le cás an rialaitheora
TEISTIÚINTHE
CE, UL, CSA, TUV, FM
Cur síos
An FC-PSU-240516 is é modúl soláthair cumhachta DC/DC ar ard-shaoránacht a dhearadh do chumraí rialaitheoirchórais chun ionchur 24 V DC a thiontú go dtí aschuir 5 V DC staible do lucht áitiúil agus lucht athchóirithe. Úsáidtear é go forleathan laistigh de chásanna rialaitheoir Bhainisteoir Sábháilteachta mar shampla CPCHAS-0001, CPCHAS-0002, agus CPCHAS-0003, ag cinntiú poirceanna cumhachta cothrom ar fud na ndreamanna rialaithe agus I/O.
An FC-PSU-240516 tacaíonn sé le beirt rialacha 5 V (5Vx agus 5VR), ag ligean lucht a roinnt go cothrom idir fo-shreanganna próiseála agus I/O athchóirithe. Tá ciorcuití cosanta ina aghaidh an t-ionsáiteachta os cionn neamhspleách san ailtireacht, ag méadú sábháilteachta an chórais agus ag feabhsú stádha oibriúcháin i timpeallachtaí uathoibriúcháin criticiúla.
Feidhmeanna
  • Córais cumhachta: Úsáidtear chun stádas an ghnóthaitheoir a mhothú agus chun cosaint reilé.
  • Maoilte stáin: Cinntíonn sé rialú staible i timpeallachtaí ar ard-teocht agus ar ard-EMI.
Gnéithe
  • Dhá channal aschuir DC 5 V neamhspleách
  • Ciorcuití cosanta inbhéime inbhuilt
  • Ard shainroinn idir na céimeanna ionchuir agus aschuir
  • Dearadh modúil lughraite le haghaidh comhtháthú le cás an rialaitheora
  • Oibriú staible faoi athruithe teochta indiastriúla
Funtions
  • Tiontann sé 24 V DC go soláthar 5 V DC rialaithe
  • Soláthraíonn sé roinnt cumhachta athsholáthraithe le haghaidh oiriúnachta an chórais
  • Tacaíonn sé le díothaigh cumhachta an phróiseasóra agus an mhodúil I/O
  • Coimeáinonn sé an t-ionsaíocht shocair do chórais rialú a bhfuil slándáil chriticiúil acu
  • Achinneann sé oibriú leanúnach le loighic cosc míbhuanais
Ceisteanna Coitianta
C1: Ar a dtugtar FC-PSU-240516?
F1: Úsáidtear é chun 24 V DC a thiontú go 5 V DC socair do phróiseáirí rialaithe agus modúil I/O i gcórais uathoibriúcháin industriúla.
C2: An dtacaíonn FC-PSU-240516 le hathchúrsaíocht?
F2: Tá, soláthraíonn sé aschur 5 V athchúrsaithe (5VR) do bhoindseáil lucht a roinnt i gcomhshócmhainní le dhá rialaitheoir.
C3: Cad é an cumas reatha aschuir?
F3: Tacaíonn an modúl leis an iomlán reatha aschuir suas le 16 A do fheidhmeanna rialaithe industriúla.