Бүтээгдэхүүний нэр: 3300 XL 8 мм-ийн ойролцоох зууралтын сензор
Брэндийн нэр: Bently Nevada
Загварын дугаар: 330104-08-15-10-02-CN
Гарал үүсэл: Америкийн Нэгдсэн Улс
Баталгаа: 12 сар
WhatsApp:+86 18020776782
И-мэйл: [email protected]
Альтернатив нэр
Bently Nevada 3300 XL 8 мм ойрхан бүсний датчик системд
3300 XL Эдди гүйдэл хөдөлгөөн ба байршил хяналтын систем
API 670 дагуу бүүрэлдүүр систем (330104 цуврал)
Шингэн-зурвасан дулгиун хяналтын систем
8 мм 3300 XL Ойрхон хэмжилтийн систем
Түүн 330104-08-15-10-02-CN bently Nevada 3300 XL 8 мм ойрхон хувиртагчийн бүтэн систем бөөрсгөн шахт хөдөлгөөн, радиал байршил ба шингэн-зурвасан дулгиун төхөөрөмжид динамик хөдөлгөөний өндөр нарийн хяналтад зориулж хийн төхөөрөмжүүд.
Систем нь гурван интеграцилсан бүрдэл хэсгээс тогтох ба түүнд 3300 XL 8 мм ойрхан бүрдэл хүрээлэнгүй датчик, 3300 XL сунгамуйн кабель, 3300 XL Proximitor сенсор орно. Түүн дээр датчикаас хүртэлх зайд бүрдэл хүрээлэнгүй зориулалтын хоорондын зайг пропорциональ хүчдэлийн сигналд хөрвүүлж, статик шафтны байршлыг ба динамик хөдөлгөөний хөдөлгөөнийг нарийн хэмжих боломжийг олгоно.
API 670 харгис шаардлагын стандартад нийцүүлж бүтээсэн систем нь өндөр нарийн чигт, тогтвортой бүтэц, солилцооны боломжийг гарантуйн үзүүрлүүлнэ. Систем нь хүнд индустриал орчинд ажиллахын тулд сонгож бүтээсэн бөөрсөг чийг, температурт өөрчлөлт, механик хүчдлүүдийн нөлөөнд түүн дээр төвөгтүүсгүүлнэ. Бүх өмнөх 3300 цувралын бүрдэл хэсгүүдтэй бүтэн урвуу нийцүүлж, дахин тохируулах шаардлагагүйгээр засвар үйлчилгээ ба солилцооны ажлыг хялбаршуулна.
|
Борлуулалт |
Имэйл |
Вотсапп |
|
Жим Пэй |
|
Бага хэмжээний захиалга |
1 ШИРХЭГ |
|
Үнэ |
Винни-н хаяг |
|
Баглаажилтын дэлгэрэнгүй мэдээлэл |
Шинэ, хайрцагт бүрэн баглаа |
|
Хүргэлтийн хугацаа |
3–7 хоног |
|
Төлбөрийн нөхцөл |
T/T |
|
Тээврийн арга |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Нийлүүлэлтийн чадвар |
Нөөцөд |
| Бүтээдийн нэр | Bently Nevada 330104-08-15-10-02-CN 3300 XL 8 мм Ойрхан бүсийн сонорууд |
| Үйлдвэрлэгч | Bently Nevada |
| Бүтээгдэхүүний төрөл | 3300 XL 8 мм-ийн ойролцоох зууралтын сензор |
| Бүтээгдэхүүний дугаар | 330104-08-15-10-02-CN |
| Хэмжээсүүд | 1.8x1.6x113см |
| Жин | 0.14KG |
| Зарах газар | Хямэн, Хятад |
| Эх орны улс | АНУ |
| Утасгүй уртын сонголт | 80 мм |
| Бүрхүүлийн ерөнхий уртын сонголт | 150 мм |
| Нийт уртын сонголт | 1.0 метр (3.3 фут) |
| Холбох ба кабелийн төрлийн сонголт | Миниатюр коаксиал ClickLoc холбогч, стандарт кабель |
| Номиналь сорилтын тогтмол гүйдлийн эсэргүүцэл | 7.59 ± 0.50 Ом |
| Датчик харьцангуй чийгшлэл | IEC стандарт 68-2-3-ын дагуу 93% чийгт 56 хоног хүртэл шалгаж, Дундаж масштабын коэффициент (ASF) 3%-аас бага өөрчлөлт үзүүрлүүлнэ. |
| Ажиллах болон хадгалалтын температур | -52°C–с +177°C хүртэл (-62°F–с +350°F хүртэл) |
А1: 330104-08-15-10-02-CN-ийн үндсэн хэрэглээ юу вэ?
Хариулт 1: 330104-08-15-10-02-CN турбин, компрессор ба генератор зэрэг шингэн-зөөлөн үүрдүүн машинуудын хөдөлгөөн ба байршлын хяналтанд ашигладаг.
А2: Дундаж масштабын коэффициент (ASF) тогтвортой байдал яагаад чухал вэ?
A2: ASF тогтвортой бүтэц нь өндөр чийглэгт нөхцөлд тогтмун, нарийн хэмжилт хангаж өгдөг.
А3: 330104-08-15-10-02-CN стандартын API 670 шаардлажуудын дагуу бүлгэмжлүүлсэн уу?
Хариулт 3: Тийм, 330104-08-15-10-02-CN хөдөлгөөний хяналтын системүүдийн хувьд API 670 стандартын бүх шаардлажуудын дагуу бүлгэмжлүүлсэн.
А4: 330104-08-15-10-02-CN хуучин системүүдтэй зовхимтгүй ажиллах уу?
А4: Тийнхүү, 330104-08-15-10-02-CN xL бус 3300 цувралын 5 мм ба 8 мм бүрдүүлэгч хэсгүүдтэй бүрмөсөн урдуур хамтран ажиллах чадвартай.
А5: 330104-08-15-10-02-CN өндөр чийглэгт нөхцөлд хэр тогтвортой вэ?
Х5: 330104-08-15-10-02-CN 93% чийглэгт нөхцөлд 56 хоног хүртэл дундаж масштабын коэффициентын өөрчлөлт 3%-аас бага үлдмүүн.
А6: 330104-08-15-10-02-CN ямар холбогч төрлийг ашигладаг вэ?
Хариулт 6: 330104-08-15-10-02-CN хүчтэр бекслүүн доорх сигналын дамжуулалт хангаж өгдөг жижиг хэмжээт коксиал ClickLoc холбогч ашигладаг.