Ainm Táirge: súileann an t-ionsaí 3300 XL 8 mm
Ainm Branda: Bently Nevada
Cód Samhail: 330104-08-15-10-02-CN
Áit Tionscnaimh: Na Stáit Aontaithe
Barántas: 12 Mís
Whatsapp: +86 18020776782
Ríomhphost: [email protected]
Ainm Eile
Córas Bently Nevada 3300 XL 8 mm do Bhrathadóirí Gairdín
córas Lámhach Cothromaitheach 3300 XL le haghaidh Monatóireachta Criochnaithe agus Suíomh
Córas Proximity Probe Comhlána le haghaidh API 670 (Sraith 330104)
Córas Monatóireachta Criochnaithe do Bhearing Fluid-Film
córas Tomhas Proximity 8 mm 3300 XL
An 330104-08-15-10-02-CN is córas iomlán transduiser proximity Bently Nevada 3300 XL 8 mm a dheantar chun monatóireacht ard-shuntas a dhéanamh ar chriochnaithe na seilfe, ar an suíomh radaighiúil, agus ar an mbogadh dinimiciúil i bhfheidhmchláir le bearing fluid-film.
Tá an córas comhdhéanta de thrí chomhpháirt shinte: bualtóg thart ar 3300 XL 8 mm, cábla leathnaithe 3300 XL, agus teannán 3300 XL Proximitor. Tiontaíonn sé an fad idir bhualtóg an bhuailt agus sprioc chondúil go dtí sínal voltáiste coibhneasta, ag ligean tomhas cruinn ar shuíomh stiabhra staighre agus ar ghníomhaíocht choscainn dhinimiciúil.
Tá an córas déanta chun freastal ar chaighdeáin chomhlíonachta API 670, ag cinnti cruinneas ard, seasmhacht agus ionannais. Tá sé oiriúnach do thimpeallachta toirmiscthe tionsclaíocha, ag soláthar tuirseacht láidir i gcoinne fuarachta, athrú teochta agus brú meicniúil. Le comhoiriúnacht iomlán siar le comhpháirtí na sraithe 3300 a d’úsáidear cheana, simplíonn sé an t-ullmhú agus an mhalartú gan gá le athchóiriú.
|
Díolacháin |
Ríomhphost |
|
|
Jim Pei |
|
Gluais uafásach ordú |
1 píosa |
|
Prís |
Teagmháil le Winnie |
|
Sonraí an phacáiste |
Nua ón bhfocail, sealadóireacht fhabhráin bunaithe |
|
Am soláthar |
3–7 lá |
|
Téarmaí Íocaíochta |
T/T |
|
Modh Postála |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Cumas Soláthair |
Ar stoc |
| Ainm an táirge | Bently Nevada 330104-08-15-10-02-CN Brosnóirí Gairdineach 3300 XL 8 mm |
| Déantóir | Bently Nevada |
| Cineál Ionlais | súileann an t-ionsaí 3300 XL 8 mm |
| Uimhir an Chuid | 330104-08-15-10-02-CN |
| Tomhas | 1.8x1.6x113 cm |
| Meáchan | 0.14KG |
| Cónaí um shioladh | Xiamen, An tSín |
| Dúnad | SAM |
| Rogha Fad gan Bhéimeanna | 80 mm |
| Rogha Fad Iomlán an Chás | 150 mm |
| Rogha Fad Iomlán | 1.0 méadar (3.3 troigh) |
| Rogha Ceanglóir agus Cineál Cábail | Ceanglóir co-axial bheag ClickLoc, cabhlach chaighdeánach |
| An tAchoimre DC Nominal an Phroib | 7.59 ± 0.50 Ω |
| Cruinneas an scannáin maidir le coimhlint gásach | Níos lú ná 3% athrú ar Fachtóir Scála Meánach (ASF) nuair a bhíonn sé curtha trí 93% fuaracht i gcomhréir le caighdeán IEC 68 2 3 ar feadh 56 lá. |
| Teocht Oibríochta agus Stórála | -52°C go +177°C (-62°F go +350°F) |
Ceist 1: Cad é an príomhúsáid a bhaintear as an 330104-08-15-10-02-CN?
A1: Is oiriúnach do bholta PE, bolta glassa, cartóin, boscaí páipéir, agus cannaí ársa an 330104-08-15-10-02-CN úsáidtear é do mheas an chrochta agus an suíomh i maisíní le bearraí le scannán leithscála mar shampla turbiní, comhghluaiseoirí agus giniúnaí.
Ceist 2: Cén fáth a bhfuil an staidiúlacht ar an gCothromaithe Meán-Scail (ASF) tábhachtach?
A2: Cinntíonn stabhlacht ASF tomhas cothrománach agus cruinn faoi choinníollacha ard-umhdaíochta.
C3: An bhfuil 330104-08-15-10-02-CN i gcompliú le hAPI 670?
Freagra 3: Tá, an 330104-08-15-10-02-CN tá sé i gcompliú iomlán le caighdeáin API 670 do chórais monatóra a chuireann an t-aithne ar choscadh.
C4: An bhfuil 330104-08-15-10-02-CN comhoiriúnach le córais níos sine?
A4: Tá, an 330104-08-15-10-02-CN i gcompliú iomlán le comphóinéirí 5 mm agus 8 mm na sreinge 3300 (gan XL).
C5: Cé chomh stábla is atá 330104-08-15-10-02-CN i dtimpeallachtaí ard-umhdaíochta?
A5: An 330104-08-15-10-02-CN tá athrú lúide ná 3% ar Fachtóir Scála Meánach aige faoi umhdaíocht 93% ar feadh 56 lá.
C6: Cén cineál ceangailteora a úsáideann 330104-08-15-10-02-CN?
Freagra 6: An 330104-08-15-10-02-CN úsáideann sé ceangailteora Coaxial Bheag ClickLoc chun aistriú sinna slán agus stábla.