Magaca Alaabta: 3300 XL 8 mm Qorshooyinka Qorsho
Magaca Brand: Bently Nevada
Lambarka Modelka: 330104-08-15-10-02-CN
Meesha Asalka: Maraykanka
Damaanad: boqortooyada 12 Bulsho
Whatsapp: +86 18020776782
Iimaylka: [email protected]
Magaca Kala duwan
Bently Nevada 3300 XL 8 mm Proximity Transducer System
3300 XL Eddy Current Vibration & Position Monitoring System
Sistema ee Proximity Probe ee la xiriira API 670 (330104 Series)
Sistema ee Monitoring ee Vibration ee Fluid-Film Bearing
8 mm 3300 XL Proximity Measurement System
Waxaa 330104-08-15-10-02-CN waa sistema kasta ah ee Bently Nevada 3300 XL 8 mm proximity transducer ee la sameeyay si loo hubiyo shaft vibration, radial position, iyo motion ee dhaqameed ee machinery ee fluid-film bearing.
Sistimku waxa uu leeyahay saddex qoraal la xidhiidha: 3300 XL 8 mm proximity probe, 3300 XL extension cable, iyo 3300 XL Proximitor sensor. Wuxu badalaa jirka barta probe-ka iyo qorshaha conductive ee ku jira siin ka wadaa isku dhafan voltage signal, taas oo kaga caawinaa in la xisaabin karo hab aad u wanaagsan jirka shaft-ka ee dhexe iyo taliyada vibration-ka ee ku jira.
La sameeyay si loo yaqaano standardada API 670, sistimku wuxuu kaga caawinaa in la helo hab aad u wanaagsan, dhaqameed iyo isku dhafan. Wuxu yahay mid la xidhiidhaa si loo yaqaano xaaladaha quruumaha ah ee industriyada, oo kaga caawinaa in la hortiisaayo hab aad u wanaagsan jirka humidiyada, beddelka jirka berri iyo jirka mekhanikaal. Marka la isticmaalo isku dhafan kasta oo ka mid ah qoraalka 3300 series ee horay, wuxuu fududaysaa suuqda iyo badalka ilaa markii la doonayo in la calaamado.
|
Boos |
|
|
|
Jim Pei |
|
Kan yihiin shirkaanka ugu yarreeynta |
1 Laga soo guuray |
|
Qeyb |
Ku xiriir Winnie |
|
Faahfaahinta baakadaha |
Cusub oo ah orijinaalka, oo ku dhaqmayn khasabta ah |
|
Waqtiga gaarsiinta |
3–7 maalmood |
|
Shuruudaha lacag bixinta |
T/T |
|
Habka dhoofinta |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Awoodda sahayda |
Waxaa lagaa sameeyo |
| Magaca alaabta | Bently Nevada 330104-08-15-10-02-CN 3300 XL Sisilka Proximity ee 8 mm |
| Sameynta | Bently Nevada |
| Nooca Alaabta | 3300 XL 8 mm Qorshooyinka Qorsho |
| ISIMKA QOOR | 330104-08-15-10-02-CN |
| Cabbirrada | 1.8x1.6x113cm |
| Miisaanka | 0.14KG |
| Goobta la soo diray | Xiamen, Siin |
| Dalka guurka | Dhalinyarada Amerikanka |
| Xagga aan korka lahayn | 80 mm |
| Xagga guud ee qorshooyinka | 150 mm |
| Xagga guud ee qorshooyinka | 1.0 mitir (3.3 fuut) |
| Kaarinta iyo Qaybta Kabelka | Kaarinta koaksyaal yar ee ClickLoc, kabelka caadi ah |
| Jiirka DC ee Probe ee La Ilaaliyey | 7.59 ± 0.50 Ω |
| Probe Humaadka Jirka | Kii ugu yar 3% beddelka Average Scale Factor (ASF) marka la tijaabo 93% humidiyada sida la xusuuso IEC standard 68 2 3 iyo 56 maalmood. |
| Jiha Ee Shaqaynka iyo Jiha Ee Ku Dheer | -52°C ilaa +177°C (-62°F ilaa +350°F) |
Su’aal 1: Waa maxay isticmaalka ugu sarreeya ee 330104-08-15-10-02-CN?
Jawaab 1: 330104-08-15-10-02-CN laa isticmaalo qiyaasada dhaqso iyo goobta turbiinada, kompreesarada, iyo jineeradaha oo la isticmaalo qorshaha dhulka.
Su’aal 2: Maxay sababta uu xisbiyadka ugu sarreeya ee ASF (Average Scale Factor) uu muhiim ah?
A2: Dhaqaaqda ASF wuxuu siinayaa qiyaas kasta oo sax ah iyo mid ka duwan kuwa lagu qiyaaso marka ay jirto xoolo dheer.
S3: Ma 330104-08-15-10-02-CN waxa uu la xiriira API 670?
Jawaab 3: Haa, 330104-08-15-10-02-CN wuxuu la xiriira guud ahaan qaybta qiyaaska dhaqaaqka API 670.
S4: Ma 330104-08-15-10-02-CN wuxuu la xiriira qaybta hore?
A4: Haa, 330104-08-15-10-02-CN wuxuu la xiriira guud ahaan qaybta 3300 ee ka hor (non-XL) ee 5 mm iyo 8 mm.
S5: Sidee wuxuu dhaqaaqda 330104-08-15-10-02-CN ku jira marka ay jirto xoolo dheer?
A5: Waa 330104-08-15-10-02-CN wuxuu ku jira in ay ugu yar tahay 3% ka badan in Scale Factor Dhan kuwa lagu qiyaaso marka ay jirto xoolo 93% iyo 56 maalmood.
S6: Maxaad 330104-08-15-10-02-CN ku isticmaala connector?
A6: 330104-08-15-10-02-CN wuxuu isticmaala connector Coaxial ClickLoc oo yaryar si loo sameeyo dhaqaaqda sida caadi ah iyo mid ka duwan.