Бүтээдийн нэр: 3300 XL 8 мм урвуу суурьт сорилтууд
Брэнд нэр: Bently Nevada
Загварын дугаар: 330106-05-30-15-02-CN
Улс-үүсгүүр: АНУ
Баталгаа: 12 сар
Вотсапп :+86 18159889985
Имэйл :[email protected]
Брэндийн нэр: |
Bently Nevada |
Загварын дугаар: |
330106-05-30-15-02-CN |
Үндэсний газар: |
АНУ |
Пакетлэгийн дэлгэрэнгүй мэдээлэл: |
Шинэ, хайрцагт бүрэн баглаа |
Хүргэлтийн хугацаа: |
нөөцөд |
Төлбөрийн нөхцөл: |
T/T |
|
Борлуулалтын менежер: |
Stella |
|
Имэйл илгээх: |
|
|
WhatsApp-аар холбогдох: |
| Параметр | Тодорхойлолт |
|---|---|
| Загварын дугаар | 330106-05-30-15-02-CN |
| Бүтээгдэхүүний төрөл | 3300 XL 8 мм урвуу суурьт ойрхан хэмжих сорилт |
| Сумны төрөл | M10 x 1 |
| Датчикын бүрдүүлэлт | Урвуу суурьт |
| Төмрөөр холбогдлын урт | 1,5 метр (4,9 фут) |
| Холбогчийн төрөл | Жижиг ClickLoc коаксиал холбох хэрэгсэл |
| Кабелийн төрөл | Стандарт кабель |
| Хэмжилтийн технологи | Вихревийн гүйдлийн ойролцоох мэдрэх |
| Шугаман хязгаар | 2 мм (80 mils) |
| Дуудлагын хариу | 0-оос 10 кГц |
| Сунгаж үзүүрлүүд үзүүрлүүд үзүүрлүүд үзүүрлүүд үзүүрлүүд үзүүрлүүд үзүүрлүүд үзүүрлүүд үзүүрлүүд үзүүрлүүд үзүүрлүүд үзүүрлүүд үзүүрлүүд үзүүрлүүд үзүүрлүүд үзүүрлүүд үзүүрлүүд үзүүрлүүд үзүүрлүүд үзүүрлүүд үзүүрлүүд үзүүрлүүд үзүүрлүүд үзүүрлүүд үзүүрлүүд үзүүрлүүд үзүүрлүүд үзүүрлүүд үзүүрлүүд үзүүрлүүд үзүүрлүүд үзүүрлүүд үзүүрлүүд үзүүрлүүд үзүүрлүүд үзүүрлүүд үзүүрлүүд үзүүрлүүд үзүүрлүүд үзүүрлүүд үзүүрлүүд үзүүрлүүд үзүүрлүүд үзүүрлүүд үзүүрлүүд үзүүрлүүд үзүүрлүүд үзүүрлүүд үзүүрлүүд үзүүрлүүд ү...... | -9 В тогтмол гүйдэл (1,27 мм / 50 мил) |
| Хэмжигчийн үзүүрний материал | Полифенилен сульфид (PPS) |
| Пробын хайрцгийн материал | AISI 303/304 хөнгөн цагаан ган |
| Холбогчийн материал | Алтан покрытийт цагаан төмөр / бериллийн хүхэртэй зэс |
| Растяжим хүч | 330 Н (75 lbf) |
| Ашиглалтын температур | –52°C-с +177°C хүртэлх температурт |
| Уртасгасан кабелийн температур | Хамгийн ихдээ +260°C (ETR сонголт) |
| Системийн урттун хамтран ажиллах чадвар | 5 м эсвэл 9 м системүүд |
| Хамгийн бага шахтын диаметр | 50,8 мм (2 дюйм) |
| Саналд урьдчилан өгсөн шахтын диаметр | 76,2 мм (3 дюйм) |
| Жин | Ойролцоогоор 323 г/м шүүрт кабель |
| Нийцүүлэлт | API 670, CE, RoHS, SIL 2 |
| Аюулаар дүүрэн бүсийн баталгаажуулалт | CSA, ATEX, IECEx |
Bently Nevada 330106-05-30-15-02-CN урвуу суурьт ойрхан хэмжих шүүрт нь эргэдэг төхөөрөмжийн шафт дээрх хөдөлгөөний хүчтралын ба байршлын нарийн хэмжилтийн зориулалттай. Түүн дотор 3300 XL 8 мм хувиргагч цуглуулалтын нэг хэсгийн хүрээнд бүтээдэг, турбины, компрессорын, насосын ба бусад чухал үйлдвэрлэлийн хөрөнгүүд дээр урт хугацааны тогтвортой вихрь-гүйдэлт хэмжилтийн үр дүн үзүүлдэг. Урвуу суурьт бүтэц нь M10 x 1 резьб хязгаарлагдмуйн механик зайнуудад найдвартай суурьтлах боломжийг үзүүлдэг.
Хуурцагт төмөр хөнгөн цагаан сплаваас хийгдсэн, алтан үлдэгдэлт ClickLoc холбогчтой бүтэцтэй бүтээдэг, 330106-05-30-15-02-CN найдвартай сигнал дамжуулалт, хөдөлгөөн, тосны боолдож, цахилгаан соронзон саадын төвөгтүүлэлтүүдийн төвөгтүүлэлтүүдийн төвөгтүүлэлтүүдийн төвөгтүүлэлтүүдийн төвөгтүүлэлтүүдийн төвөгтүүлэлтүүдийн төвөгтүүлэлтүүдийн төвөгтүүлэлтүүдийн төвөгтүүлэлтүүдийн төвөгтүүлэлтүүдийн төвөгтүүлэлтүүдийн төвөгтүүлэлтүүдийн төвөгтүүлэлтүүдийн төвөгтүүлэлтүүдийн төвөгтүүлэлтүүдийн төвөгтүүлэлтүүдийн төвөгтүүлэлтүүдийн төвөгтүүлэлтүүдийн төвөгтүүлэлтүүдийн төвөгтүүлэлтүүдийн төвөгтүүлэлтүүдийн төвөгтүүлэлтүүдийн төвөгтүүлэлтүүдийн төвөгтүүлэлтүүдийн төвөгтүүлэлтүүдийн төвөгтүүлэлтүүдийн төвөгтүүлэлтүүдийн төвөгтүүлэлтүүдийн төвөгтүүлэлтүүдийн төвөгтүүлэлтүүдийн төвөгтүүлэлт......
Үүнтэй нийцдэг 3300 XL Proximitor датчикууд , сүүлд нь холбогч кабель, сонгосон XL бус 3300 системүүд, 330106-05-30-15-02-CN aPI 670-той нийцүүлж, машин техник хамгаалах хэрэглээд тохиромжтой. Түүний бат бүтээмжит дизайн, нарийн шугаман хариу үйлдэл, амархан интеграци нь цахилгаан станц, түлш-газ, нефтехимийн, үйлдвэрлэлийн салбарт непрерыв нөхцөл хяналт ба урьдчилан таамаглаж хүртэлх засвар үйлдлийн системд тохиромжтой.
Q1: Үүний гол функция юу вэ? 330106-05-30-15-02-CN датчик?
Х1: Энэ нь эргэдэг индустриал тоног төхөөрөмжид хүртэлхүйц бүсгүй хөдөлгөөн ба шафтны байршлыг хянахад ашиглагддаг.
Q2: Is330106-05-30-15-02-CN aPI 670 системтүүдтэй нийцдүү?
А2: Тийм, 3300 XL 8 мм систем нь API 670-т нийцдүү үйлдлүүдийг дэмжихүүр зориулж бүтээдгүү.
Q3: Энэ сондгойн ямар холбогч төрөл ашигладдаг?
A3: Тэр нь бат бүтэн хаалттайн функцтэй жижиг ClickLoc коаксиал холбогч ашигладдаг.
Q4: Энэ датчик өндөр температурт орчинд ажиллах чадвартай юу?
А4: Тийм, стандарт ажиллах горим +177°C хүртэл дуусгаж, өргөтгөсөн температуртүүдийн сонголтууд бүүрдүү.
Асуулт 5: Аль салбарт үүнийг үндсэн хэрэглэдэг вэ? 330106-05-30-15-02-CN датчик?
А5: Энэ нь цахилгаан генерацийн, тос ба хийн, нефтехимийн, галт төмөр, далайн, үйлдвэрлэлийн салбарт өргөн ашиглагддаг.
| Дугаар | Тайлбар |
|---|---|
| 148722-01 | 3300 XL шалгах цорго: 3 өнгөт шалгах хатгуур ба Proximitor сенсорын сигналыг талбарт холболтыг таслахгүй шалгахын тулд 1 метр урт банана холбогч утас. |
| 04310310 | 3300 XL асран үзэх сенсорын панел-суурьт бүтээх 6-32 UNC болт; сенсорын суурьлалтад дөрвөн болт шаардлагатай. |
| 03200006 | Силликон холбогч хуудас (9.1 м), холбогчдын цахилгаан изоляци, орчинд хамгаалах зориулалттай; машин дотор ашиглах нь зөвлөхгүй. |
| 40113-02 | 3300 XL 8 мм сондортой холбогчдын хамгаалах цуглуулмаа, холбогчдын хамгаалагчид, суурьлалтын зүйлс включая. |
| 136536-01 | Холбогчдын хамгаалагч адаптер, 1998 он өмнөх суургах хэрэгсэлтүүр 75 Ом ClickLoc холбогчдод зориулж ховдойн хамгаалалтад зориулж. |
| 40180-02 | Холбогчдын хамгаалагчидын цуглуулмаа, 3300 XL 8 мм сондортой холбогчдын хамгаалах зориулалттай 10 хос холбогчдын хамгаалагчид. |
| 03839410 | 75 Ом триаксиал мужин холбогчдын хамгаалагч, удиртгалын кабелийн талд бүтээдгүй, сигналын холбогчдын орчинд хамгаалах зориулалттай. |
| 03839420 | 75 Ом триаксиал эмэгтүүний холбогчдын хамгаалагч, сондорын утас, асран үзэх сенсорын холбогчдын бохирдлоос, чийгнээс хамгаалах зориулалттай. |
| 04301007 | 3/8-24 хэмжээтэй зондны бүхэлдүүр гайтун, зондын суурьлуулалтыг хадгалахын тулд механик бүхэлдүүрийн хамгаалалтын утасны нүхтэй. |
| 04301008 | М10 х 1-ийн зонд холбогч гайка, аюулгүй бүрхүүлийн утасны нүхтэй, үйлдвэрлэлд зондыг тогтвортой бэхлэх зориулалтаар зохиомжилсон. |
| 330153-01 | 3300 XL холбогч цуглуулмаа, зонд системийн цуглуулманд зориулан хөврүүл/эмэгтүүл ClickLoc холбогчид, хавхай, хоолой, герметик лента орно. |