Magaca Produkta:3300 XL 8 mm Qalabka La Wareegayaa Ku Xidhaya Qalabka La Wareegayaa
Magac Kaabaha:Bently Nevada
Lambarka Mudelka:330106-05-30-15-02-CN
Waddo ee La Abuuray: Maraykanka
Garanti: 12 Bilood
Whatsapp :+86 18159889985
Email :[email protected]
Magaca Brand: |
Bently Nevada |
Lambarka Modelka: |
330106-05-30-15-02-CN |
Dalka kaleyska: |
Dhalinyarada Amerikanka |
Furaha Talaalada: |
Cusub oo ah orijinaalka, oo ku dhaqmayn khasabta ah |
Wakhtiga aad ugu yaraysid: |
waxaa lagaa sameeyo |
Shurtida Casirada: |
T/T |
|
Mudirka Biyaha: |
Stella |
|
Ii email: |
|
|
Xiriirka WhatsApp: |
| Meesha | Faahfaahinta |
|---|---|
| Lambarka Model | 330106-05-30-15-02-CN |
| Nooca Alaabta | 3300 XL 8 mm reverse mount proximity probe |
| Nooca Xadhigga | M10 x 1 |
| Qaabka Qaabka | Qaabka La Wareegay Ka Mid Ah |
| Dheerirka Guud ee Kaabelka | 1.5 mitir (4.9 ft) |
| Nooc casriga | Qaabka Coaxial ee ClickLoc ka yaryar |
| Noqon lambar | Kabelka caadi ah |
| Taknoolojiyada Inaqaadka | Qiyaasida Eddy Current Proximity |
| Furaha Xagga Dhexe | 2 mm (80 mils) |
| Jawaabta Taarikhda | 0 ilaa 10 kHz |
| Goobta la isticmaalo la xusuusay | -9 Vdc (1.27 mm / 50 mils) |
| Abyooyinka Qalabka Qorshaha | Polyphenylene sulfide (PPS) |
| Abyooyinka Qalabka Qorshaha | AISI 303/304 stainless steel |
| Caadiga Kooniktoorka | Birishka oo la dhaariyey guldha / beryllium copper |
| Xoogga jiidashada | 330 N (75 lbf) |
| Caano Caano | -52°C ilaa +177°C |
| Jihaanka Kabelka La Dheeray | Ugu yar 260°C (Xagga ETR) |
| Ujeednimo ee Fasalka Sistimka | sistimyo 5 m ama 9 m |
| Qaabka Yeedhka Sare | 50.8 mm (2 in) |
| Qeybta ugu sarreeya ee caadiga ah ee shaafka | 76.2 mm (3 in) |
| Miisaanka | Tahsili 323 g/m kabelka qorshaha |
| Tixgelinta | API 670, CE, RoHS, SIL 2 |
| Qalabka Xukumka ee Ku Saabsan Kharashka | CSA, ATEX, IECEx |
Bently Nevada 330106-05-30-15-02-CN qorshaha la xidhiidhaa kuwa ka soo baxa waxa uu sameeyo siyaasadda saxda ah ee dhaqanka iyo wadaagga shaftiga ee meelaha la xidhiidhaa kuwa la xidhiidhaa. Sida qaybta ah ee 3300 XL 8 mm sirka transducer, wuxuu siinaya qalaf-gaarka ah ee ku saabsan eddy current ee turbaanada, compressorada, pumpada, iyo warshadaha kale ee muhiimka ah ee industriyada. Xidhiidhka la xidhiidhaa kuwa ka soo baxa ee leh M10 x 1 threads wuxuu siinaya xidhiidhka la xidhiidhaa kuwa ka soo baxa ee la xidhiidhaa kuwa la xidhiidhaa ee ku jira meelaha la xidhiidhaa kuwa la xidhiidhaa.
Dhismaynta ee ku jira karrada stainless steel ee la xidhiidha korroosiyada, iyo kooniktoorada ClickLoc ee la xidhiidha dhahabka, 330106-05-30-15-02-CN u siiya daryeelka siinida iskumaal iyo daryeelka aad u leh in la xidhiidho qalabka, qalabka oo ka mid ah nafas, qalabka oo ka mid ah silaaska, iyo qalabka oo ka mid ah xarashada elektromagnatiga. Tirada kabelka ee 1.5 mitir, iyo dhismaynta qalabka oo ku jira qalabka wanaagsan, waxay caawinaan ku dhisanaya daryeelka dhexe-jeedka oo la xidhiidha qalabka oo ku jira xaaladaha industriyada oo ku jira xaaladaha qurux badan.
Ku jirta ah qalabaha 3300 XL Proximitor , kabelka ugu dambeynta, iyo qalabka aan ku jiro XL 3300 ee la xidhiidha qalabka, 330106-05-30-15-02-CN waxay ku saabsataa isticmaalka qalabka oo la xidhiidha API 670 ee la xidhiidha qalabka. Dhismaynta qalabka oo ku jira qalabka, jawaabta daryeelka ee la xidhiidha xariirka, iyo fahamka yar ee la xidhiidha qalabka, waxay muujisaa inay ku jiraan daryeelka siinida xaaladaha iyo daryeelka siinida horumarinta ee la xidhiidha qalabka oo ku jira xaaladaha gacanta, nafta & gas, petrokemikaal, iyo qalabka oo ku jira xaaladaha iyo qalabka.
Su'aal 1: Waa maxay shakhsiyeedka muhiimka ah ee 330106-05-30-15-02-CN qaybta?
A1: Waxay la isticmaalaa in la raadiso dhaqanka iyo goobta shaft ee aan la isku xidhiin karin ee maabadiyadda industriyada la yidhi
Su'aal 2aad: Is330106-05-30-15-02-CN waxaa la xidhiidhaa qaybta API 670?
A2: Haa, qaybta 3300 XL 8 mm waa lagu dhisay inay taageerayaan isticmaalka API 670 la xidhiidha.
Q3: Qaybta kuwaas oo ay u isticmaalaan waa maxay?
A3: Waxa uu isticmaalaan qaybta coaxial ee ClickLoc ee yar ka mid ah oo leh faahfaahin la xidhiidhaa.
Q4: Maha qaybtaanu isticmaalka xagga la joogo ee xagga la joogo ee xagga la joogo ee xagga la joogo ee xagga la joogo ee xagga la joogo ee xagga la joogo ee xagga la joogo ee xagga la joogo ee xagga la joogo ee xagga la joogo ee xagga la joogo ee xagga la joogo ee xagga la joogo ee xagga la joogo ee xagga la joogo ee xagga la joogo ee xagga la joogo ee xagga la joogo ee xagga la joogo ee xagga la joogo ee xagga la joogo ee xagga la joogo ee xagga la joogo ee xagga la joogo ee xagga la joogo ee xagga la joogo ee xagga la joogo ee xagga la joogo ee xagga la joogo ee xagga la joogo ee xagga la joogo ee xagga la joogo ee xagga la joogo ee xagga la joogo ee xagga la joogo ee xagga la joogo ee xagga la joogo ee xagga la joogo ee xagga la joogo ee xagga la joogo ee xagga la joogo ee xagga la joogo ee xagga la joogo ee xagga la joogo ee xagga la joogo ee xagga la joogo ee xagga la joogo ee xagga la joogo ee xagga la joogo ee xagga la joogo ee xagga la joogo ee xagga la joogo ee xagga la joogo ee xagga la joogo ee xagga la joogo ee xagga la joogo ee xagga la joogo ee xagga la joogo ee xagga la joogo ee xagga la joogo ee xagga la joogo ee xagga la joogo ee xagga la joogo ee xagga la joogo ee xagga la joogo ee xagga la joogo ee xagga la joogo ee xagga la joogo ee xagga la joogo ee xagga la joogo ee xagga la joogo ee x......
A4: Haa, isticmaalka caadi ah wuxuu taageerayaa hada ugu yar 177°C, oo waxyaabaha ugu sarreeya ee joojinta ay la heli karaan.
Q5: Kuwa aan la isticmaali karo qaar ka mid ah waxyaalaha 330106-05-30-15-02-CN qaybta?
A5: Waxa uu badan isticmaalka kuwa eegta ammaanka, nafta & gas, kemiyaalada nafta, dhulka, baahida, iyo soo saarita maamulka.
| Tirada | Sharaxaad |
|---|---|
| 148722-01 | qaybta 3300 XL ee tijaabo oo leh pin-ka tijaabo ee la xidhiidhaa kolorood ee saddex iyo xariirka banana plug ee 1-meter ee lagu tijaabo siinayaan ishka Proximitor ee sinyal ka duwan kala qaadanayaan xariirka gudaha. |
| 04310310 | qaybta 6-32 UNC ee lagu dhisayaa panel-maant oo leh qaybta 3300 XL Proximitor Sensor; arbaa qaybo ay la reqireyaa per sensor installation. |
| 03200006 | Qaybta silikoon ee la xidhiidhaa (9.1 m) ee lagu xidhiidhaa qaybta iyo lagu hagaajinayo aagga; lama talin karin inay isticmaalo lahaan qaybta dhexe ee alaabta. |
| 40113-02 | Qaybta hagaajinta qaybta ee lagu xidhiidhaa 3300 XL 8 mm iyo xariirka ugu yar ee lagu xidhiidhaa qaybta iyo qaybta hagaajinta. |
| 136536-01 | Adaptaarka xidhka kooniktoor ee ku saabsanaya in la isticmaalo qalabka shaqo ee horreeyey 1998 ee loo isticmaalo kooniktoorada 75Ω ClickLoc. |
| 40180-02 | Bundel-ka protectors-ka connector-ka leh 10 paar ee loo isticmaalo si loo qabtirin probe-ka 3300 XL 8 mm iyo xariirka u dhexeeya ee loo hagaajin quruumka. |
| 03839410 | 75Ω qalabka ka saabsan ee triaxial oo la isticmaalo si loo xoojiyo qalabka u dhexeeya, si loo xoojiyo xagga ku saabsan ee isku dhafan. |
| 03839420 | 75Ω qalabka ka saabsan ee triaxial oo la isticmaalo si loo xoojiyo qalabka qaabka iyo xagga ku saabsan ee Proximitor, si loo xoojiyo kuwa ka dhacaya in ay kala duwan yihiin iyo dhiig. |
| 04301007 | qalabka ka saabsan ee 3/8-24 oo la isticmaalo si loo xoojiyo qaabka, oo leh buurta xagga aad ugu jecelaysa in ay ku saabsan yihiin meelaha la isticmaalo. |
| 04301008 | Qalabka ka saabsan ee M10 x 1 oo la isticmaalo si loo xoojiyo qaabka, oo leh buurta xagga aad ugu jecelaysa in ay ku saabsan yihiin meelaha la isticmaalo oo ka mid ah meelaha caalamiga ah. |
| 330153-01 | kitaabka qalabka 3300 XL oo leh qalabka ka saabsan ee ClickLoc (male/female), qalabka ka saabsan ee qalabka, qalabka ka saabsan ee tuba, iyo qalabka ka saabsan ee tape ee xoojinta, si loo sameeyo qaabka qaabka. |