Nōmen prōductī: 3300 XL 8 mm prōbae inversae montāgae
Nomen Marcae: Bently Nevada
Nūmerus modēlis: 330106-05-30-15-02-CN
Locus Originis: U.S.A.
Praestatio: 12 menses
WhatsApp :+86 18159889985
Epistula Electronica :[email protected]
Nomen marcae: |
Bently Nevada |
Numerus exemplaris: |
330106-05-30-15-02-CN |
Terra Originis: |
USA |
Particularia impaquetandi: |
Originales nova Officina Sigillata |
Tempus solutionis: |
in stirpe |
Conditiones solutionis: |
T/T |
|
Praepositus Venalium: |
Stella |
|
Mitte epistulam electronicam: |
|
|
Contactus per Whatsapp: |
| Parameter | Specificatio |
|---|---|
| Numerus Exemplaris | 330106-05-30-15-02-CN |
| Product Type | 3300 XL 8 mm proba proximitatis inversa |
| Genus sequela | M10 x 1 |
| Configuratio Probae | Inversa Mons |
| Longitudo Totalis Funis | 1,5 metra (4,9 pedes) |
| Typus coniunctionis | Conector coaxialis ClickLoc miniatūrus |
| Genus cable | Cavus normatus |
| Ars Metiendi | Eddy current proximitas percipiendi |
| Campus Linearis | 2 mm (80 mils) |
| Frequency Responsio | 0 ad 10 kHz |
| Praescripta reglula interstitii | −9 Vdc (1,27 mm / 50 mils) |
| Materies Tipulae Sondae | Sulfidum Polyphenyleni (PPS) |
| Materies Causae Probae | AISI 303/304 ferrum crassum |
| Material connexoris | Aes auratum / cuprum beryllium |
| Robur Tensile | 330 N (75 lbf) |
| Temperatura operativa | −52 °C usque ad +177 °C |
| Temperatura Cavi Prolongati | Usque ad +260°C (optio ETR) |
| Compatibilitas Longitudinis Systematis | systemata 5 m aut 9 m |
| Minimum Diametri Axis | 50,8 mm (2 in) |
| Diameter recommendatus axis | 76,2 mm (3 in) |
| Pondus | Circa 323 g/m cum cavo probae |
| Conformitas | API 670, CE, RoHS, SIL 2 |
| Probatio Locorum Periculosis | CSA, ATEX, IECEx |
Bently Nevada 330106-05-30-15-02-CN probatio proximitatis inversa montis ad vibrationem axis et positionem praecisam in machinis rotativis observandam destinata est. Ut pars seriei 3300 XL 8 mm transductorum, stabilem praestationem sensus currentium vorticosorum praebet pro turbinibus, compressoribus, pompis, et aliis industrialibus bonis criticis. Configuratio inversa montis cum M10 x 1 fila fidam installationem in spatiis mechanicis restrictis praebet.
Exstructa est ex accipitro inoxidabili resistenti corrosioni et conectoribus ClickLoc aurum-platis, 330106-05-30-15-02-CN fidam transmissionem signi et fortem resistentiam adversus vibrationem, contaminationem olei, et interferences electromagneticas praebet. Longitudo cavi 1,5 metrorum et robusta structura probae fiabilitatem operationalem longioris temporis in exigentibus condicionibus industrialibus augent.
Compatible cum 3300 XL Proximitor Sensors , cavi extensionis, et selectis systematibus non-XL 3300, 330106-05-30-15-02-CN sustinet applicationes protectionis machinarum conformes normae API 670. Designatio robusta, responsum lineare accuratum, et integratio facilis eum idoneum reddunt ad systemata monitoriae continuae conditionis et maintenance praedictivae in industria generationis electricitatis, olei et gas, petrochemica, et fabricandi.
Q1: Quae est principalis functio 330106-05-30-15-02-CN proba?
A1; Ad vibrationes non contactas et ad positionem axis in machinis industrialibus rotantibus observandas utitur.
Q2: Is330106-05-30-15-02-CN compatibile est cum systematibus API 670?
A2: Ita, systema 3300 XL 8 mm ita designatum est, ut applicationes conformes normae API 670 subleget.
Q3: Quod genus connexivum istud sensorium utitur?
A3: Conexus coaxialis minimus ClickLoc cum functione firmissimae coniunctionis utitur.
Q4: Haec proba in ambientibus altis temperaturis operari potest?
A4: Ita, operatio normalis usque ad +177°C sufficit, optiones autem temperaturarum amplificatarum quoque habentur.
Q5: Quae industriae saepissime utuntur 330106-05-30-15-02-CN proba?
A5: In generatione electricitatis, oleo et gas, petrochemicis, ferro et accipitro, navali, atque industriae manufactoriarum late usurpatur.
| Numerus | Descriptio |
|---|---|
| 148722-01 | tessella experimentalis 3300 XL cum tribus aciculis coloribus distinctis et filis unius metri cum connexivis bananiformibus ad verificandam signa sensorum Proximitor sine remotione conexorum in loco. |
| 04310310 | vitus formans ad tabulam 6-32 UNC pro sensoribus 3300 XL Proximitor; quattuor viti necessarii sunt per singulam sensoris installationem. |
| 03200006 | Rota fasciae siliceae auto-cohaerentis (9,1 m) pro isolatione conectorum et protectione adversus condiciones ambientales; non recommendatur ad usum internum in machinis. |
| 40113-02 | Copa protectorum conectorum pro probis 3300 XL 8 mm et cavis extensionis, includens protectores et instrumenta installationis. |
| 136536-01 | Adaptator protectorum conectorum qui compatibilitatem permittit cum instrumentis installationis antequam annum 1998 pro conectoribus 75Ω ClickLoc. |
| 40180-02 | Paciscus protectorum conectorum continens decem pares pro probis 3300 XL 8 mm et sigillatura environmentalis cavorum extensionis. |
| 03839410 | protector masculinus conectoris triaxialis 75Ω pro parte cavī extensionis, qui protectionem environmentalēm connexionum signali sinit. |
| 03839420 | protector feminīnus conectoris triaxialis 75Ω pro capite probationis et protectione conectoris Proximitor adversus contaminationem et umorem. |
| 04301007 | nux retinens probationis 3/8-24 cum foraminibus ad filum tutelare pro firma fixatione mechanica probationis. |
| 04301008 | M10 × 1 nux retinens probae cum foraminibus ad filum tutelare, ad usum firmum probae in locis industrialibus designata. |
| 330153-01 | 3300 XL cyma connexiva, quae connectores masculinos/femininos ClickLoc, tubulos, tubos et fasciam obsidentem pro compositione systematis probae includit. |