ထုတ်ကုန်အမည်: 3300 XL 8 mm probe
ဘရုံဒ်နာမည်: Bently Nevada
မိုဒယ်နံပါတ်: 330101-37-57-10-02-05
မူရင်းနေရာ: အမေရိကန်ပြည်ထောင်စု
အာမခံချက်- 12 လ
WhatsApp ကို ကြည့်ပါ။ +86 18020776782
အီးမေးလ်- [email protected]
ကုန်သွယ်ရေး အခြေအနေများ
အနည်းဆုံးရောင်းချမှတ်အရေအတွက် |
တစ်တုံး |
ဈေးနှုန်း |
ဝင်နီနှင့် ဆက်သွယ်ပါ |
ထုပ်ပိုးမှုအသေးစိတ် |
မူရင်းအသစ် စက်ရုံဖြင့်ပိတ်ပေးထားခြင်း |
ပို့ဆောင်မှုကာလ |
၃–၇ ရက် |
ငွေပေးချေမှု အစည်းအဝေး |
T⁄T |
ပို့ဆောင်မှုနည်းလမ်း |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
ပေး supply အစွမ်း |
စတော့ရှိသည် |
|
ရောင်းချမှု |
အီးမေးလ် |
ဝှပ်စ်အက်ပ် |
|
ဂျင်း ပေ |
| ထုတ်ကုန်အမည် | Bently Nevada 330101-37-57-10-02-05 3300 XL 8 mm ပရိုဘ် |
| ထုတ်လုပ်သူ | Bently Nevada |
| ထုတ်ကုန်အမျိုးအစား | 3300 XL 8 mm probe |
| အစိတ်အပိုင်းနံပါတ် | 330101-37-57-10-02-05 |
| အလေးချိန် | 0.08 ကီလိုဂရမ် |
| ခန့်မှန်းထားသော ပို့ဆောင်ရေး အရွယ်အစားများ | 1.5x1.3x109 စင်တီမီတာ |
| ပေးပို့ရမည့် နေရာ | ဆီယာမ်၊ တရုတ် |
| မူရင်းနိုင်ငံ | အမေရိကန်ပြည်ထောင်စု |
| ချိတ်ဆက်မှုမရှိသော အလျားရွေးချယ်မှု | 3.7 လက်မ |
| စုစုပေါင်းကိုယ်ထည်အရှည်ရွေးချယ်မှု | 5.7 လက်မ |
| စုစုပေါင်းအလျားရွေးချယ်မှု | ၁.၀ မီတာ (၃.၃ ပေ) |
| ကွန်နက်တာနှင့် ကြိုးအမျိုးအစားရွေးချယ်မှု | မိုက်ခရိုဆိုက်ဇီယမ် ClickLoc ကွန်နက်တာ၊ စံကေဘယ်လိုင်း |
| အေဂျင်စီခွင့်ပြုချက်ရွေးချယ်မှု | CSA, ATEX, IECEx အတည်ပြုချက်များ |
| ပရိုဘ်၏ အမည်မှုန်းသော DC ပါဝါခုခံမှု | 7.45 ± 0.50 Ω |
| ပရိုဘ် အဖျား၏ ပစ္စည်း | ပေါ်လီဖင်နီလင် ဆူเฟိုင် (PPS) |
| ပရိုဘ်ကိုယ်ထည်ပစ္စည်း | AISI 303 သို့မဟုတ် 304 စတိန်းလက်စ်သံမဏိ (SST) |
| ပရိုဘ်ကြိုး | 75Ω သုံးလုံးပေါင်း (triaxial), ဖလူရိုအီသီလီန် ပရိုပီလီန် (FEP) အုံအုံထုံထုံဖြင့် ကာကွယ်ထားသော |
| အကာအကွယ်အလွှာ (အပေါ်နှင့် အောက်နှစ်ဖက်လုံးတွင် ရွေးချယ်နိုင်သည်) | FEP အပေါ်ယံအကာအကွယ်အလွှာဖြင့် ဖုံးအုပ်ထားသော ပေါ့ပေါ့ပါးပါးရှိသော AISI 302 သို့မဟုတ် 304 SST |
| ဆွဲခေါ်အား (အများဆုံး အဆင့်သတ်မှတ်ချက်) | ပရိုဘ် ကိုယ်ထည်မှ ပရိုဘ် လီဒ်အထိ ၃၃၀ N (၇၅ lbf)။ ပရိုဘ် လီဒ်မှ အဆက်အသွယ်ကြိုး ချိတ်ဆက်မှုများအထိ ၂၇၀ N (၆၀ lbf)။ |
| ဆက်သွယ်မှု ပစ္စည်း | ရွှေသုံး၍ အ покရ်ထုတ်လုပ်ထားသော ကြေးနီ သို့မဟုတ် ရွှေသုံး၍ အုပ်ထုတ်လုပ်ထားသော ဘေရီလီယမ် ကြေးနီ |
အီဒီ ကারেন့် မှုန်းမှုန်းမှု မရှိသော စောင်းကြည့်ကိရိယာ
ရှာဖ့် နေရာရွှေ့ပေးသည့် ပရိုဘ်
ကြွေလှုပ်မှုနှင့် နေရာသတ်မှတ်မှု ပရိုဘ်
စက်မှု အနီးကပ် ပြောင်းလဲမှု ကိရိယာ
လှည့်ပတ်နေသော စက်မှုပစ္စည်းများ စောင်းကြည့်ခြင်း စောင်းကြည့်ကိရိယာ
စက်ပစ္စည်း ကာကွယ်ရေး ပရိုဘ်
အခြေအနေစောင်းကြည့်ရေးစက်
ကြိုတင်ခန့်မှန်းပေးသည့် ထိန်းသိမ်းရေး ပရိုဘ်
အတွင်းပိုင်း လျှပ်စီးကြောင်း ပရိုဘ် (High-Precision Eddy Current Probe)
အရေးကြီးသည့် စက်ပစ္စည်းများ စောင်းကြည့်ခြင်း ကိရိယာ
တာဘိုင်းန် ဝိုင်ယာ စောင်းကြည့်ခြင်း ပရိုဘ်
ကွန်ပရက်ဆာ ကြွေလှုပ်မှု စီန်ဆာ
ပန့် ဝိုင်ယာ နေရာသတ်မှတ်မှု စီန်ဆာ
ဂျင်နေရေးတာ စောင်းကြည့်ခြင်း ပရိုဘ်
CSA/ATEX/IECEx အောက်မှော်ခံထားသည့် စက်မှု စီန်ဆာ
ပေါက်ကွဲမှုကာကွယ်ရေး အောက်မှော်ခံထားသည့် နီးစပ်မှု ပရိုဘ်
စတီန်လက်စ်သံမဏိ စက်မှုပရိုဘ်
ClickLoc ကော်နက်တာ နီးစပ်မှု စီန်ဆာ
အကာအကွယ်ပေးထားသည့်/အကာအကွယ်မပေးထားသည့် ပြောင်းလဲနိုင်သည့် ပရိုဘ် စနစ်
Bently Nevada 3300 XL Series အာရုံခံကိရိယာ
FEP အိုင်ဆောထုတ်လုပ်ရေး ကြိုးစစ်
အပူချိန်မြင့်ခံနိုင်စွမ်းရှိတဲ့ စူးစမ်းမှု
၎င်း Bently Nevada 330101-37-57-10-02-05 3300 XL 8 mm ပရိုဘ် ၎င်းသည် လည်ပတ်နေသော စက်များတွင် shaft displacement၊ တုန်ခါမှုနှင့် နေရာကို ဆက်တိုက် တိုင်းတာရန်အတွက် ပုံစံထုတ်ထားသော ထိတွေ့မှုမရှိသော eddy current proximity probe ဖြစ်သည်။ ၎င်းသည် အရေးပါသော စက်ပစ္စည်းများ၏ တိကျပြီး တည်ငြိမ်သော စောင့်ကြည့်မှု မရှိမဖြစ်လိုအပ်သည့် စက်မှုစက်ပစ္စည်းများ၏ ကာကွယ်ရေးစနစ်များတွင် ကျယ်ပြန့်စွာ အသုံးပြုသော 3300 XL စီးရီး၏ အစိတ်အပိုင်းဖြစ်သည်။
ဒီစမ်းသပ်ရေးယာဉ်ဟာ ဝက်ဝံစီးကြောင်း အာရုံခံနည်းပညာကို သုံးပါတယ်။ စူးစမ်းရေးခေါင်းက လျှပ်စစ်သံလိုက်စက်ကွင်းကို လိုင်းပတ်နေတဲ့ မောင်းနှင်တဲ့ အလှည့်အပြောင်းအလဲရှိရာ အနီးမှာ ထုတ်ပေးတဲ့အခါ အလှည့်အပြောင်းအလဲရှိနေတဲ့ လျှပ်စီးတွေဟာ အလှည့်အပြောင်းအလဲ မျက်နှာပြင်မှာ ဖြစ်ပေါ်လာပါတယ်။ ဒီကွင်းထဲက အပြောင်းအလဲတွေဟာ စူးစမ်းရေးခေါင်းနဲ့ အပေါက်ကြားက အကွာအဝေးနဲ့ အချိုးကျပြီး ရုပ်ပိုင်း ထိတွေ့မှုမရှိပဲ ရောင်ခြည်တုန်ခါမှု၊ အမာခံ လှုပ်ရှားမှုနဲ့ အပေါက်ရဲ့ စုစုပေါင်း တည်နေရာကို တိကျစွာ တိုင်းတာနိုင်တာပါ။
တည်ဆောက်မှုအရတော့ စက်မှုပတ်ဝန်းကျင်အတွက် ဆောက်လုပ်ထားတာပါ။ ၎င်းမှာ အပူချိန်မြင့်မားမှု ခံနိုင်ရည်ရှိတဲ့ PPS (polyphenylene sulfide) အစွန်းနဲ့ ခံနိုင်ရည်နဲ့ အပျက်အစီး ခံနိုင်ရည်အတွက် မော်လီကျူးအမွှား (AISI 303/304) အခန်းပါ။ ၎င်း၏ 75Ω triaxial FEP-insulated cable သည် ဆူညံသံ၊ အပူချိန်အပြောင်းအလဲနှင့် စက်မှုဖိအားများအား ပြင်းထန်သော ခုခံမှုရှိသည့် တည်ငြိမ်သော အချက်ပြလွှဲပြောင်းမှုကို အာမခံသည်။ Miniature coaxial ClickLoc ချိတ်ဆက်မှုသည် လုံခြုံပြီး တုန်ခါမှု ခံနိုင်ရည်ရှိသော ချိတ်ဆက်မှုတစ်ခုပေးပြီး တပ်ဆင်ခြင်းနှင့် ထိန်းသိမ်းမှုကို ရိုးရှင်းစေသည်။
အဆိုပါ စူးစမ်းရေးကိရိယာသည် CSA၊ ATEX နှင့် IECEx စံနှုန်းများအရ အသိအမှတ်ပြုထားပြီး ရေနံနှင့် ဓာတ်ငွေ့နှင့် ဓာတုလုပ်ငန်းများကဲ့သို့ အန္တရာယ်များသော စက်မှုပတ်ဝန်းကျင်များအတွက် သင့်တော်သည်။ မြင့်မားသော ဆွဲဆန့်မှုအား (N 330 အထိ) ရှိပြီး တပ်ဆင်မှုနှင့် ရေရှည်အသုံးပြုမှုအတွင်းတွင် ယုံကြည်စိတ်ချရသော စက်မှုဆိုင်ရာ တည်ကြည်မှုအတွက် ဒီဇိုင်းထုတ်ထားသည်။
၎င်း Bently Nevada 330101-37-57-10-02-05 3300 XL 8 mm ပရိုဘ် ဘေးကင်းလုံခြုံပြီး တည်ငြိမ်တဲ့ လည်ပတ်မှုကို အာမခံဖို့ ရှက်ဖ် ရွေ့ရှားမှု၊ တုန်ခါမှုနဲ့ နေရာကို တိကျပြီး ဆက်တိုက် စောင့်ကြည့်ဖို့ လိုအပ်တဲ့ အရေးပါတဲ့ လည်ပတ်တဲ့ စက်ပစ္စည်းတွေမှာ ကျယ်ပြန့်စွာ အသုံးပြုပါတယ်။ ၎င်းကို ဓာတ်ငွေ့၊ အငွေ့နှင့် ရေအားသုံး တူဘိုင်းများကဲ့သို့သော စွမ်းအင်ထုတ်လုပ်ရေးစနစ်များတွင် အများအားဖြင့် အသုံးပြုကြပြီး မညီမျှမှု၊ ပွတ်တိုက်ခြင်း သို့မဟုတ် မညီမျှမှု ပျက်ကွက်မှုများကို ကာကွယ်ရန်အတွက် တိကျသော shaft vibration နှင့် axial movement တိုင်းတာမှုသည် မရှိမဖြစ်လိုအပ်သည်။ ရေနံနှင့် ဓာတ်ငွေ့ စက်ရုံများတွင် ၎င်းကို ဖိအားပေးစက်များ၊ ပန့်များနှင့် ခွဲခြားရေးစက်များတွင် အသုံးပြုပြီး ခက်ခဲပြီး အန္တရာယ်များသော လုပ်ငန်း အခြေအနေများတွင် လှုပ်ရှားမှုရှိသည့် shaft ပြုမူပုံကို စောင့်ကြည့်သည်။ စက်ရုံများတွင်လည်း စက်ရုံများတွင် အသုံးပြုပြီး စက်ရုံများ၊ ကျောက်စိမ်း၊ သံမဏိနှင့် ဘိလပ်မြေ ထုတ်လုပ်ရေး ပတ်ဝန်းကျင်များတွင် မော်တာများ၊ ဂီယာဘုတ်များနှင့် မောင်းနှင်သည့် စက်ပစ္စည်းများကို စောင့်ကြည့်ရန် အသုံးပြုသည်။ ပင်လယ်ပြင် ပလက်ဖောင်းများနှင့် ရေနံချက်စက်ရုံစနစ်များတွင် ၎င်းသည် အပျက်စီးမှုနှင့် မတည်ငြိမ်သော ပတ်ဝန်းကျင်များတွင် ထိတွေ့နေသော လုပ်ငန်းအလေးထားသော လည်ပတ်နေသော ပစ္စည်းများ၏ အခြေအနေကို ဆက်တိုက် စောင့်ကြည့်မှုကို ထောက်ပံ့သည်။ ဒီလုပ်ငန်းအားလုံးမှာ စက်ပစ္စည်းပျက်စီးမှုအတွက် ကြိုတင်သတိပေးခြင်း၊ အော်ပရေတာတွေကို အချိန်ရပ်နားမှု လျှော့ချဖို့၊ စိတ်ချရမှုကို တိုးမြှင့်ဖို့နဲ့ စက်ပစ္စည်းသက်တမ်းတိုးဖို့ ကူညီရင်း ကြိုတင်ခန့်မှန်းထိန်းသိမ်းရေးနဲ့ စက်ပစ္စည်း ကာကွယ်ရေးစနစ်တွေမှာ အဓိက ကဏ္ဍတစ်ခု ပါဝင်ပါတယ်။