Magaca Alaabta: 3300 XL 8 mm probe
Magaca Brand: Bently Nevada
Lambarka Modelka: 330101-37-57-10-02-05
Meesha Asalka: Maraykanka
Damaanad: boqortooyada 12 Bulsho
Whatsapp: +86 18020776782
Iimaylka: [email protected]
Shuruudaha Biyoolka
Kan yihiin shirkaanka ugu yarreeynta |
1 Laga soo guuray |
Qeyb |
Ku xiriir Winnie |
Faahfaahinta baakadaha |
Cusub oo ah orijinaalka, oo ku dhaqmayn khasabta ah |
Waqtiga gaarsiinta |
3–7 maalmood |
Shuruudaha lacag bixinta |
T/T |
Habka dhoofinta |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
Awoodda sahayda |
Waxaa lagaa sameeyo |
|
Boos |
|
|
|
Jim Pei |
| Magaca alaabta | Bently Nevada 330101-37-57-10-02-05 3300 XL 8 mm Probe |
| Sameynta | Bently Nevada |
| Nooca Alaabta | 3300 XL 8 mm probe |
| ISIMKA QOOR | 330101-37-57-10-02-05 |
| Miisaanka | 0.08 kg |
| Kuwa ugu yar ee ku saabsan dhaqanka | 1.5x1.3x109cm |
| Goobta la soo diray | Xiamen, Siin |
| Dalka guurka | Dhalinyarada Amerikanka |
| Xagga aan korka lahayn | 3.7 in |
| Xagga guud ee qorshooyinka | 5.7 in |
| Xagga guud ee qorshooyinka | 1.0 mitir (3.3 fuut) |
| Kaarinta iyo Qaybta Kabelka | Kaarinta koaksyaal yar ee ClickLoc, kabelka caadi ah |
| Koobka Caawinaadka Aghaasha | Qorshooyinka CSA, ATEX, IECEx |
| Jiirka DC ee Probe ee La Ilaaliyey | 7.45 ± 0.50 Ω |
| Abyooyinka Qalabka Qorshaha | Polyphenylene sulfide (PPS) |
| Abyooyinka Qalabka Qorshaha | AISI 303 ama 304 dhulka dhaqsood (SST) |
| Kabalka qorshaha | 75Ω triaxial, luuqadda fluoroethylene propylene (FEP) |
| Dhulka (si loo sameeyo waxaa la isticmaali karaa laba jir) | AISI 302 ama 304 SST oo la xiriira mararka qaar ee dhaqso ah oo ku jira luuqadda FEP |
| Xoojinta Dheerka (Ugu Yar ee La Tegaynayo) | 330 N (75 lbf) oo ka dhiganaya qorshaha probe iyo xariirka probe. 270 N (60 lbf) oo ka dhiganaya xariirka probe iyo qorshaha kabelka la isku dhexaadka. |
| Caadiga Kooniktoorka | Kassir oo la xiriira mararka qaar ee dhahab ama kassir oo la xiriira mararka qaar ee dhahab oo ku jira beryllium copper |
Qorsho Eddy Current Laga Helin Keliya
Ilaalayaasha Xirka Dheerka
Qorsho La Ilaaliyey Xoolaha iyo Wadaagga
Qorsho La Ilaaliyey Qoyska
Qorsho la xiriira mashinada la jiraa
Qorshaha Ilaalinta Maciinada
Qorshaha Raadinta Xaaladka
Qorshaha Ilaalinta Ugu Horreeya ee Dagaalka
Qofka La Iibsado ee Eddi Current ee Xagga Sare
Qorshaha Ilaalinta Qalabka Muhiimka ah
Qorshaha Ilaalinta Shaftka Turbiinka
Sensar Dheerka Compressor
Qorshaha Xiriirka Shaftka Pumpka
Qorshaha Ilaalinta Generatorka
Qorshaha Ilaalinta Buurta ah ee La Ilaaliyey CSA/ATEX/IECEx
Qorshaha Ilaalinta Proximity ee La Ilaaliyey Inuu Ku Jira Khaas
Qorshaha Istaanlis Sarroor oo Ka Tirsan Gacmaha
Qorshaha Ilaalinta Proximity ee ClickLoc Connector
Sistimka Qorshaynta / Laga Qorshayn Karo
Sensarka Bently Nevada 3300 XL
Qorshaynta Iddiyeedka Sare ee FEP
Qorshaynta La Xidhiidha Dheerka Joojinta
Waxaa Bently Nevada 330101-37-57-10-02-05 3300 XL 8 mm Probe waa qorshayn kuu dhawaaqay in la xidhiidho dhowrada, la xidhiidho dhowrada iyo goobta shaftiga, oo la isticmaalo si toos ah in la xidhiidho dhowrada shaftiga, dhowrada iyo goobta shaftiga kuwa la isticmaalo wixii la isticmaalo. Waa qoraal ka mid ah 3300 XL, oo la isticmaalo badan ee sistimada la xidhiidho dhowrada iyo goobta kuwa la isticmaalo, taasoo leh muhiimadda ugu weyn ee xidhiidhka saxda iyo dhowrada kuwa la isticmaalo.
Qorshayntu waxay shaqeyn doonaan sida teknoolojiyada la xidhiidho dhowrada. Marka qorshayntu ku dhaqaaqay meel ka mid ah shaftiga la isticmaalo, dhowrada ayaa la xidhiidho shaftiga. Isku dhafka meelaha qorshaynta iyo shaftiga waa isku dhafka dhowrada, taasoo kala saaraya in la xidhiidho dhowrada radiaalka, dhowrada axiyaalka iyo goobta shaftiga la xidhiidho dhowrada.
Qaab dhismeedka, baaritaanka waxaa loo dhisay deegaanno adag oo warshadeed. Waxay leedahay heerkul-degdeg ah oo u adkaysta PPS (polyphenylene sulfide) iyo bir ah oo aan dufan lahayn (AISI 303/304) si loo helo cimri dheeri ah iyo iska caabin ah daxalka. 75Ω fiilooyinka FEP ee loo yaqaan 'FEP-insulated cable' waxay xaqiijinayaan gudbinta calaamadda deggan oo leh iska caabin xoog leh buuq, kala duwanaanshaha heerkulka, iyo culeyska farsamada. Isku xiraha 'ClickLoc' ee isku-dhafan ee 'Miniature' wuxuu bixiyaa isku xirnaan aamin ah oo u adkaysta gariirka wuxuuna fududeynayaa rakibidda iyo dayactirka.
Baadhitaanku wuxuu ku saleysan yahay heerarka CSA, ATEX, iyo IECEx, taas oo ka dhigaysa mid ku habboon deegaannada warshadaha ee halista ah sida saliidda & gaaska iyo ka baaraandegista kiimikada. Iyada oo leh xoog sare oo jiidashada ah (ilaa 330 N), waxaa loogu talagalay in lagu kalsoonaan karo daacadnimada farsamada inta lagu jiro rakibidda iyo hawlgalka muddada dheer.
Waxaa Bently Nevada 330101-37-57-10-02-05 3300 XL 8 mm Probe wuxuu la isticmaalaa badan kuwa xisaabta qalafka ah ee ka mid ah waxyaalaha la xiriira karaa, taasoo leh in la eegto si toos ah iyo si cad shaqada qalafka, dhaqanka iyo goobta, si loo hubiyo in shakhsiyaadu ay ugu yar tahay iyo kuwa la xiriira karaa. Wuxuu la isticmaalo badan kuwa xisaabta nolosha, sida turbaanka gas, turbaanka biyaha iyo turbaanka biyaha, taasoo leh in la eegto si cad dhaqanka qalafka iyo gaadhiga qaarka ah ee qalafka, si loo hubiyo in la ilaaliyo dhaqanka aan la xiriira karo, dhaqanka aan la xiriira karo ama dhaqanka aan la xiriira karo. Kuwa xisaabta nafta iyo biyaha, wuxuu la isticmaalo kuwa xisaabta, kuwa xisaabta iyo kuwa xisaabta si loo eegto dhaqanka qalafka kuwa xisaabta kuwa xisaabta oo ku jira xagga caadiyada iyo xagga ka badan ee xisaabta. Qalafku wuxuu la isticmaalo kuwa xisaabta iyo kuwa xisaabta si loo eegto kuwa xisaabta, kuwa xisaabta iyo kuwa xisaabta ee la isticmaalo kuwa xisaabta, kuwa xisaabta, kuwa xisaabta, kuwa xisaabta iyo kuwa xisaabta. Kuwa xisaabta ka baxa iyo kuwa xisaabta, wuxuu ku caawisaa eeginta si toos ah xisaabta kuwa xisaabta ee la xiriira karaa ee la xiriira karaa kuwa xisaabta oo ku jira xagga caadiyada iyo xagga aan la xiriira karo. Kuwa xisaabta oo dhan, wuxuu leeyahay qodob kala duwan ee eeginta ka horreysa iyo nidaamka ilmaha xisaabta, taasoo leh in la soo saariyo warbixin ka horreysa ee dhaqanka xisaabta, si loo caawiyo in la yar yar gacanta, la fahmo dhaqanka iyo la yar yar xisaabta.