Ainm Táirge: brosnóir 3300 XL 8 mm
Ainm Branda: Bently Nevada
Cód Samhail: 330101-37-57-10-02-05
Áit Tionscnaimh: Na Stáit Aontaithe
Barántas: 12 Mís
Whatsapp: +86 18020776782
Ríomhphost: [email protected]
Faoistin Tráchtála
Gluais uafásach ordú |
1 píosa |
Prís |
Teagmháil le Winnie |
Sonraí an phacáiste |
Nua ón bhfocail, sealadóireacht fhabhráin bunaithe |
Am soláthar |
3–7 lá |
Téarmaí Íocaíochta |
T/T |
Modh Postála |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
Cumas Soláthair |
Ar stoc |
|
Díolacháin |
Ríomhphost |
|
|
Jim Pei |
| Ainm an táirge | Bently Nevada 330101-37-57-10-02-05 3300 XL 8 mm Scannáin |
| Déantóir | Bently Nevada |
| Cineál Ionlais | brosnóir 3300 XL 8 mm |
| Uimhir an Chuid | 330101-37-57-10-02-05 |
| Meáchan | 0.08 kg |
| Tionscnaimh tarchurra thart ar | 1.5x1.3x109 cm |
| Cónaí um shioladh | Xiamen, An tSín |
| Dúnad | SAM |
| Rogha Fad gan Bhéimeanna | 3.7 in |
| Rogha Fad Iomlán an Chás | 5.7 in |
| Rogha Fad Iomlán | 1.0 méadar (3.3 troigh) |
| Rogha Ceanglóir agus Cineál Cábail | Ceanglóir co-axial bheag ClickLoc, cabhlach chaighdeánach |
| Rogha Cheadúnais Oifigiúil | Ceadúnais CSA, ATEX, IECEx |
| An tAchoimre DC Nominal an Phroib | 7.45 ± 0.50 Ω |
| Materail an tsiopa báis | Polifinilin sulfid (PPS) |
| Materail an Chásca Taispeána | Stáinléanra AISI 303 nó 304 (SST) |
| Cablach an phroib | triaxial 75Ω, insiléadta le fluoroethylene propylene (FEP) |
| Cuiris (roghnach ar an dá thaobh) | Cábla sainiúil AISI 302 nó 304 SST le cás FEP amuigh |
| Neart Tarrthach (Uasluach) | 330 N (75 lbf) an cás scannáin go dtí an tsiolrach scannáin. 270 N (60 lbf) ag an tsiolrach scannáin go dtí na nascanna cábla leathnaithe. |
| Ábhar an naiscitheora | Crua-ghalvánaithe as brass nó cruabhaillí as beriliam-cuairt óir |
Scannáin Gaoithe Eadrom Gan Teagmháil
Probe Aistriú Meabhairshuiche
Scannáin Mionscrúdaithe Agus Suíomh
Tiontaitheoir Indiachta Tionsclaíoch
Sensar monatóireachta meicníochta rothartha
Brosnachán Cosanta Míre
Sainseanóir Fáilteachta
Brosnachán Cothromú Réamhchórasach
Brosnachán Reachtachta Eadra-ghluaiseachta Ard-Chruinneas
Gnéithe Tioncharacha a Mheasann an tInneall
Brosnachán Monatóireachta Sreang Turbín
Sensóir Criochnaithe Comhphrósair
Sainseor Suíomh Sreang an Phuimpe
Brosnachán Monatóireachta Inneall
Sainseor Indiúil Cárdaithe de chuid CSA/ATEX/IECEx
Brosnachán Gairdínachta a bhfuil cárdaithe air in aghaidh leathanaigh
Brosnach Tionsclaíoch Crómchrua
Sainseor Gairdínachta le Ceangal ClickLoc
Córas Súdáin Leagtha / Gan Léigheas
Sainseor Bently Nevada 3300 XL
Súdán Cabhlach Tionsclaíoch le Insilteáil FEP
Súdán Inneallach In-ard-Teochta
An Bently Nevada 330101-37-57-10-02-05 3300 XL 8 mm Scannáin is é seo súdán cothrom-ghaile, gan teagmháil, bunaithe ar ghréineach na heilictearachta, a dheanann tomhas leanúnach ar shiúl an aisimh, ar choscadh agus ar shuíomh an aisimh i miasanna rotharacha. Tá sé mar chuid den tsraith 3300 XL, a úsáidtear go forleathan i gcórais cosaint mhiasanna tionsclaíocha ina bhfuil tomhas cruinn agus staibleacht thábhachtach do mhiotail chriticiúla.
Oibríonn an súdán trí theicneolaíocht shúdáin na ngréineach eléictreach. Nuair a gheineann barr an súdáin réimse leictreamaighnéadach gar don aisimh rotharach atá ina dhiaidh sin, cuirtear gréineacha leictreamaighnéadacha ar dhuine an aisimh. Tá athruithe sa réimse seo comhréireach leis an mbfad idir barr an súdáin agus an aisimh, ag ligean do thomhas cruinn ar choscadh radaighéalach, ar ghluaiseacht os cionn agus ar shuíomh iomlán an aisimh gan teagmháil fisiciúil.
Ó thaobh struchtúrtha de, tá an sreangán déanta do thimpeallachtaí tionsclaíocha dromaí. Tá a bharr déanta as PPS (polyphenylene sulfide) atá in ann teas ard a shealbhú, agus tá a chás déanta as stáin dhonach (AISI 303/304) chun é a chosaint in aghaidh caorradh agus le haghaidh feidhmíochta fadtéarmach. Cinntíonn a chabhlach triaistialach 75Ω le insilteáil FEP go mbíonn aistriú an shín-áis staible agus go bhfuil sé an-láidir i gcoinne báis, athruithe teochta, agus stres meicniúil. Soláthraíonn an nasc ClickLoc coisíníoch a bhfuil sé in ann a choinneáil go slán i gcoinne crochadh agus a chur i bhfeidhm go héasca.
Tá an sreangán dearbhaithe faoi chaighdeáin CSA, ATEX, agus IECEx, rud a chiallaíonn gur féidir é a úsáid i dtimpeallachtaí tionsclaíocha mianach mar shampla ola & gás agus próiseáil cheimiceach. Le rátaí láidreacht i dtreo na dtuairiscí (go dtí 330 N), tá sé deartha chun intinneacht mheicniúil a chinntiú le linn an leagan isteach agus feidhmíocht fhadtéarmach.
An Bently Nevada 330101-37-57-10-02-05 3300 XL 8 mm Scannáin úsáidtear é go forleathan i meaisíní rothar criticiúla áit a bhfuil rianú cruinn agus leanúnach riachtanach ar shiúl an sreang, ar choscadh agus ar shuíomh chun oibriú slán agus staible a chinntiú. I gcórasanna giniúna fuinnimh mar shampla turbsíní gáis, turbsíní steama agus turbsíní uisce, úsáidtear é go coitianta, áit a bhfuil tomhas cruinn ar choscadh an sreang agus ar ghluaiseacht an sreang ar an mbosca tábhachtach chun míchothrom, rubáil nó míshonrú a sheachaint. I bpleáraithe ola agus gáis, úsáidtear é ar chomhphrógraim, ar phumpaí agus ar scarthóirí chun siúl an sreang faoi choinníollacha oibriúcháin dochartha agus ar mhaith leis an risce. Úsáidtear an bhréighean freisin i bplandáin tionsclaíocha chun mótóirí, boscaí geareanna agus eochairchórais a rianú i dtionscail tháirgeala, i mbuailt, i dtionscail an chrainn agus i dtionscail an tsiamháin. Ar phlatfhoirmithe as chósta agus i gcórasanna reifineála, tacann sé le rianú leanúnach stádais na n-asmhailí rothar atá fágtha agus a bhfuil siad ag obair i gcomhthéacsanna corrúcháin agus neamhshonracha. Trí gach ceann de na tionscail seo, imíonn sé páirt lárnach i gcórasanna coimeád réamhchórasach agus cosanta meaisíní trí rabhadh luath a thabhairt ar díothú meicniúil, ag cabhrú le hoibríodóirí an t-am nach mbíonn an t-equipéim in oibriú a laghdú, an creidiúlacht a fheabhsú agus an saol úsáide an eochairchórais a fheabhsú.