Өнімнің атауы: 3300 XL 8 мм сенсор
Бренд атауы: Бентли Невада
Модель нөмірі: 330101-37-57-10-02-05
Шығу орны: Америка Құрама Штаттары
Кепілдік: 12 ай
WhatsApp:+86 18020776782
Электрондық пошта: [email protected]
Сауда шарттары
Аз есептік тапсырыс мөлшері |
1 ДАНА |
Баға |
Winnie мен байланысу |
Қаптама мәліметтері |
Таза жаңа Фабрикалық Жауапсыздандырылған |
Жеткізім уақыты |
3–7 күн |
Төлем шарттары |
T/T |
Тасымалдау әдісі |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
Жеткізу мүмкіндігі |
Сапарда |
|
Сату |
Электрондық пошта |
|
|
Джим Пэй |
| Өнімнің атауы | Bently Nevada 330101-37-57-10-02-05 3300 XL 8 мм зонды |
| Өндіруші | Бентли Невада |
| Өнім түрі | 3300 XL 8 мм сенсор |
| Бөлек Нөмір | 330101-37-57-10-02-05 |
| Салмағы | 0,08 кг |
| Болжамды жеткізу өлшемдері | 1,5x1,3x109 см |
| Жіберу орны | Шиэньмен, Қытай |
| Бастық елі | АҚШ |
| Тегіс бөліктің ұзындығының нұсқасы | 3,7 дюйм |
| Жалпы корпус ұзындығының опциясы | 5,7 дюйм |
| Жалпы ұзындық опциясы | 1,0 метр (3,3 фут) |
| Коннектор мен кабель түрі опциясы | Миниатюрлық коаксиалдық ClickLoc коннектор, стандартты кабель |
| Агенттік бекіту опциясы | CSA, ATEX, IECEx рұқсаттары |
| Номиналдық сенсордың тұрақты ток кедергісі | 7,45 ± 0,50 Ом |
| Зонд ұшының материалы | Полифенил сульфид (PPS) |
| Зонд қорапшасының материалы | AISI 303 немесе 304 болаты (SST) |
| Зондтық кабель | 75 Ом үшосылысты, фторэтиленпропилен (FEP) изоляцияланған |
| Қорғаныс қабаты (екеуінде де опциялық) | Иілгіш AISI 302 немесе 304 аустенитті болат, FEP сыртқы қаптамасымен |
| Созылу беріктігі (максималды реттелген) | зонд корпусы мен зонд сымы арасында – 330 Н (75 lbf). Зонд сымы мен ұзарту кабелінің қосылғыштары арасында – 270 Н (60 lbf). |
| Байланыс материалы | Алтынмен капталған латунь немесе алтынмен капталған бериллий мырышы |
Токтардың өзегінде пайда болатын токтар (эдди токтары) арқылы жұмыс істейтін контактсыз датчик
Осьтің орын ауысуын бақылау зондысы
Тербеліс пен орынды бақылауға арналған зонд
Өнеркәсіптік жақындық трансдюсері
Айналып тұрған машиналарды бақылау сенсоры
Машина қорғауына арналған зонд
Жағдайды бақылау сенсоры
Болжамды техникалық қызмет көрсетуге арналған зонд
Жоғары дәлдікті айналмалы токтық зонд
Сызықтық жабдықтарды бақылау құрылғысы
Турбиналық валды бақылау зондісі
Компрессордың тербелісін бақылайтын сенсор
Сораптың вальдық орнын анықтау сенсоры
Генераторды бақылау зондісі
CSA/ATEX/IECEx сертификатталған өнеркәсіптік сенсор
Жарылысқа төзімді сертификатталған жақындық зондісі
Темірбетондық ағаш өндірістік зонд
ClickLoc коннекторымен жабдықталған жақындық сенсоры
Брондалған/брондалмаған конфигурацияланатын зонд жүйесі
Bently Nevada 3300 XL сериялы сенсор
FEP-пен изоляцияланған өнеркәсіптік кабельді зонд
Жоғары температураға төзімді зонд
The Bently Nevada 330101-37-57-10-02-05 3300 XL 8 мм зонды бұл жоғары дәлдікті, контактсіз айналмалы машинадағы валдың орын ауысуын, тербелісін және орнын үздіксіз өлшеуге арналған айналымдық токтың жақындық зонды. Ол 3300 XL сериясының бір бөлігі болып табылады және нақты және тұрақты бақылау маңызды жабдықтар үшін өнеркәсіптік машиналар қорғау жүйелерінде кеңінен қолданылады.
Зонд айналымдық токтың сезімталдық технологиясын пайдаланады. Зонд ұшы өткізгіш айналмалы валға жақын электромагниттік өріс туғызғанда, вал бетінде айналымдық токтар индукцияланады. Бұл өрістегі өзгерістер зонд ұшы мен вал арасындағы арақашықтыққа пропорционал болады, сондықтан радиалды тербеліс, осьтік қозғалыс және жалпы вал орнын физикалық контактсіз нақты өлшеуге болады.
Құрылымдық тұрғыдан алғанда, зонд қатал өнеркәсіптік орталарға арналған. Оның ыстыққа төзімді PPS (полифенилен сульфид) ұшы мен тұрақтылық пен коррозияға төзімділік үшін штайнс болаттан (AISI 303/304) жасалған корпусы бар. Оның 75 Омдық үшосалы FEP-изоляциялы қабықшалы кабелі кедергіге төзімді, тұрақты сигнал беруін қамтамасыз етеді, сонымен қатар кедергіге, температураның өзгеруіне және механикалық кернеуге төзімді. Миниатюралы коаксиалды ClickLoc коннекторы сенімді, вибрацияға төзімді қосылу мүмкіндігін қамтамасыз етеді және орнату мен қызмет көрсетуді жеңілдетеді.
Зонд CSA, ATEX және IECEx стандарттары бойынша сертификатталған, сондықтан ол мұнай мен газ өндіруі мен химиялық өңдеу сияқты қауыпты өнеркәсіптік орталарға жарамды. Жоғары созылу беріктігіне ие (330 Н-ге дейін), ол орнату кезінде және ұзақ мерзімді пайдалану кезінде сенімді механикалық бүтіндікті қамтамасыз ету үшін әзірленген.
The Bently Nevada 330101-37-57-10-02-05 3300 XL 8 мм зонды бұл қауіпті айналмалы машиналарда валдың орын ауысуын, тербелісін және орнын дәл, үздіксіз бақылау қажет болған кезде кеңінен қолданылады, сондықтан қауіпсіз және тұрақты жұмыс істеу қамтамасыз етіледі. Ол әдетте газдық, булық және гидротурбиналар сияқты электр энергиясын өндіру жүйелерінде қолданылады, мұнда валдың дәл тербелісі мен осьтік қозғалысын өлшеу валдың тепе-теңдігінің бұзылуын, үйкеліс немесе центрге орналаспау салдарынан пайда болатын ақауларды болдырмау үшін маңызды. Мұнай мен газ кәсіпорындарында ол компрессорларда, сорғыларда және бөлгіштерде қатты және жоғары қауіпті жұмыс жағдайларында валдың динамикалық әрекетін бақылау үшін қолданылады. Сондай-ақ, зерттеу құрылғысы өндіріс, қазбалар, темір-қорғасын және цемент өндірісі ортасында электр қозғалтқыштар, беріліс қораптары және жетектелетін жабдықтарды бақылау үшін өнеркәсіптік зауыттарда орнатылады. Теңіз бен құрғақ жағалаудағы платформалар мен қайта өңдеу орталықтарында ол коррозияға төзімді және тұрақсыз ортада әсер ететін маңызды айналмалы активтердің үздіксіз күйін бақылауға қолданылады. Барлық осы салаларда ол механикалық тозу белгілерін ерте анықтау арқылы болжамды техникалық қызмет көрсету мен машиналарды қорғау жүйелерінде негізгі рөл атқарады, сондықтан операторлар тоқтап қалу уақытын азайта алады, сенімділікті арттырады және жабдықтардың қызмет ету мерзімін ұзартады.