Өнім атауы: 3300 XL 8 мм жақындық сенсорлары
Бренд атауы: Bently Nevada
Модель нөмірі: 330101-00-60-10-02-00
Шығу елі: АҚШ
Кепілдеме: 12 ай
WhatsApp :+86 18159889985
Электрондық пошта :[email protected]
Бренд атауы: |
Бентли Невада |
Модель нөмірі: |
330101-00-60-10-02-00 |
Бастық саясаты: |
АҚШ |
Пакеттау мәліметтері: |
Таза жаңа Фабрикалық Жауапсыздандырылған |
Жеткізу уақыты: |
сапарда |
Төлем шарттары: |
T/T |
|
Сатыс басшысы: |
Стелла |
|
Электрондық пошта жіберіңіз: |
|
|
WhatsApp арқылы байланыс: |
| Параметр | Техникалық спекция |
|---|---|
| Қызметкер моделі | 330101-00-60-10-02-00 |
| Бренд | Бентли Невада |
| Өнімдер сериясы | 3300 XL 8 мм жақындық зонд |
| Сенсордың тісті бөлігінің типі | 3/8-24 UNF |
| Қорғаныс типі | Қорғаныс қабаты жоқ |
| Тісті емес ұзындығы | 0,0 дюйм |
| Жалпы корпус ұзындығы | 6,0 дюйм |
| Жалпы ұзындық | 1,0 метр (3,3 фут) |
| Қосылманың түрі | Кішігірім коаксиалды ClickLoc коннекторы |
| Кабельдің түрі | Стандартты кабель |
| Сенсордың диаметрі | 8 мм |
| Линейный диапазон | 2 мм (80 мил) |
| Ұсынылатын саңылау орнатуы | -9 В тұрақты ток, 1,27 мм (50 мил) |
| Сызықтық жауап | 0-ден 10 кГц-ке дейін |
| Жұмыс шамамен температура | –52°C-тан +177°C-қа дейінгі ауқымда |
| Зонд материалы | AISI 303/304 коррозияға төзімді болат |
| Шамамен салмағы | жалпы жүйе салмағы — 0,7 кг |
| Максималды кабель иілу радиусы | 25,4 мм (1,0 дюйм) |
Бентли Невада 330101-00-60-10-02-00бұл — айналмалы машиналардың вибрациясы мен валдың орнын үздіксіз бақылау үшін жоғары дәлдікті жақындық сенсоры; ол алдыңғы қатарлы 3300 XL 8 мм Жақындағы трансдюсер жүйесімен қолдануға арналған сериасының бір бөлігі болып табылады және турбиналар, компрессорлар, сораптар мен өнеркәсіптік электрқозғалтқыштар үшін тұрақты эдди токтық сезімталдық қамтамасыз етеді.
The 330101-00-60-10-02-00тұрақты 3/8-24 UNF резьбалық зонды дизайнын қамтиды, ол бронясыз жасалған және қауіпсіз және тиімді орнату үшін миниатюрлі коаксиалды ClickLoc коннекторымен біріктірілген. Оның оптималды сигнал тұрақтылығы, өте жақсы ЭМИ төзімділігі және сенімді механикалық құрылымы қатаң өнеркәсіптік орталарда машиналарды қорғауды және болжамды техникалық қызмет көрсетудің тиімділігін арттыруға көмектеседі.
Басқалармен үйлесімді Бентли Невада 330101,330102және 3300 XL сериясының компоненттері, бұл зонд қуат өндіру, мұнай мен газ химиясы, теңіз көлігі және ауыр өндіріс салаларында дәл тербеліс талдауын, орын ауыстыру бақылауын және ұзақ мерзімді жағдай бақылауын қолдайды.
С1: Бұл құрылғының негізгі қолданылуы қандай? 330101-00-60-10-02-00датчик пе?
A1: Ол негізінен айналып тұрған өнеркәсіптік машиналарда тербеліс пен валдың орнын бақылау үшін қолданылады.
С2: Егер 330101-00-60-10-02-00бұл модельде брондалған кабельдің қорғануы қамтыла ма?
A2: Жоқ, бұл модель брондау қорғанусыз беріледі.
С3: Бұл жақындық сенсорында қандай түрлі коннектор қолданылады?
A3: Оның сенімді орнатуы үшін миниатюралық коаксиалды ClickLoc коннекторы қолданылады.
Q4: Бұл сенсор 3300 XL бақылау жүйесімен сүйлесімді ме?
Ж4: Иә, ол 3300 XL ұзарту кабельдері мен Proximitor датчиктерімен толығымен сәйкес келеді.
С5: Қандай салаларда кеңінен қолданылады? 330101-00-60-10-02-00?
Ж5: Ол электр энергиясын өндіру, мұнай және газ, теңіз, болат өндірісі және өнеркәсіптік өндіріс салаларында кеңінен қолданылады.
| Саны | Сипаттама |
|---|---|
| 141078 | 3300 XL 8 мм және 3300 5 мм жақындықты өлшейтін трансдюсер жүйесінің орнату, пайдалану және техникалық қызмет көрсету бойынша нұсқаулығы. |
| 175751 | 3300 XL универсалды шаңғыттан жасалған корпус, 12” × 12” × 6”, максимум 8 DIN-орнатылатын немесе 6 панельге орнатылатын Proximitor датчиктерін қолдайды; ATEX сертификаттарымен жабдықталған. |
| 176467 | 3300 XL универсалды шаңғыттан жасалған корпус, 12” × 8” × 6”, максимум 4 Proximitor датчиктерінің DIN-орнатылатын немесе панельге орнатылатын конфигурациялары үшін арналған. |
| 330181 | 3300 XL шаңғыттан жасалған корпус, 13” × 9,5” × 7”, қауіпті аймақтардағы орнатулар үшін максимум 8 DIN-орнатылатын немесе 6 панельге орнатылатын Proximitor датчиктерін қолдайды. |
| 02120015 | Жалпы өндірістік өткізгіш сым, 1,0 мм² (18 AWG), 3 өткізгішті бұралған, экранирленген кабель және дренаж сымымен қамтамасыз етілген, өндірістік өткізгіш сымдарын қосу үшін қолданылады. |
| 138492-01 | 3300 XL Proximitor датчиктерін панельге орнату үшін ауыстырылатын орнату табақшасы. |
| 138493-01 | 3300 XL Proximitor датчиғын орнату үшін DIN-орнатулық тақтайшасының ауыстырылуы. |
| 148722-01 | 3300 XL сынақ қосқышы: Proximitor датчиғының жұмыс істеуін өрістегі сымдарды алып тастамай тексеру үшін түске боялған сынақ сымдары мен банан қосқыштары бар. |
| 04310310 | 3300 XL Proximitor датчиғын панельге орнатуға арналған винт: 6-32 UNC резьбалық қалыптау винты, датчикті сенімді орнатуға арналған. |
| 03200006 | Өнеркәсіптік қолданыста қосқыштардың изоляциясын қамтамасыз ету және оларды сыртқы әсерлерден қорғау үшін силиконды өзін-өзі біріктіретін лента. |
| 40113-02 | 3300 XL 8 мм зондтары мен ұзарту сымдары үшін қосқыш қорғағыш комплекті: орнату құралдары мен қосқыш қорғағыштары кіреді. |
| 136536-01 | 75 Ом ClickLoc қосқыштары үшін 1998 жылға дейінгі орнату құралдарымен үйлесімділікті қамтамасыз ететін қосқыш қорғағышы адаптері. |
| 40180-02 | 3300 XL 8 мм зондтары мен ұзарту сымдары үшін 10 жұп қосқыш қорғағышы бар жинақ. |
| 03839410 | ұзарту сымдарын сыртқы әсерлерден қорғау үшін 75 Ом үш осьті еркек қосқыш қорғағышы. |
| 03839420 | зонд сымдары мен Proximitor датчиктерін қосуға арналған 75 Ом үшқабатты әйел коннектор қорғағышы. |