Ee-geedka: 3300 XL 8 mm Proximity Probes
Magac Kaabaha:Bently Nevada
Lambarka Mudelka:330101-00-60-10-02-00
Waddo ee La Abuuray: Maraykanka
Garanti: 12 Bilood
Whatsapp :+86 18159889985
Email :[email protected]
Magaca Brand: |
Bently Nevada |
Lambarka Modelka: |
330101-00-60-10-02-00 |
Dalka kaleyska: |
Dhalinyarada Amerikanka |
Furaha Talaalada: |
Cusub oo ah orijinaalka, oo ku dhaqmayn khasabta ah |
Wakhtiga aad ugu yaraysid: |
waxaa lagaa sameeyo |
Shurtida Casirada: |
T/T |
|
Mudirka Biyaha: |
Stella |
|
Ii email: |
|
|
Xiriirka WhatsApp: |
| Meesha | Faahfaahinta |
|---|---|
| Nooca alaabta | 330101-00-60-10-02-00 |
| Summad | Bently Nevada |
| Sharaxda Product Series | 3300 XL 8 mm Probe ee proximity |
| Nabada Qoorta Probe | 3/8-24 UNF |
| Qaybta Dheerka | La'aa qoys |
| Dheerirka Laga Togaynayo | 0.0 in |
| Dheerirka Guud ee Kase-ka | 6.0 in |
| Dhererka guud | 1.0 meter (3.3 ft) |
| Nooc casriga | Qorshooyinka Coaxial Yaryar ee ClickLoc |
| Noqon lambar | Kabelka caadi ah |
| Qaabka Qorshada | 8 mm |
| Furaha Xagga Dhexe | 2 mm (80 mils) |
| Goobta la isticmaalo la xusuusay | -9 Vdc ka dib marka 1.27 mm (50 mils) |
| Jawaabta Taarikhda | 0 ilaa 10 kHz |
| Caano Caano | -52°C ilaa +177°C |
| Awoodaha Qoorta | AISI 303/304 stainless steel |
| Waa kala duwan oo ka mid ah waa kala duwan | wuxuu leeyahay jumladooda oo dhan 0.7 kg |
| Qaabka Ugu Yarahaadka Qabalka | 25.4 mm (1.0 in) |
Bently Nevada 330101-00-60-10-02-00waa proximity probe oo leh qiyaas weyn ee ku dhufanaya in la hubiyo dhaqameedka iyo goobta shaft ee turbinada, compressorada, pumpada, iyo motorada industriyada. sistimka Ugu Dhowaansan ee 3300 XL 8 mm , taasoo si guul dar ah ugu sameysa qiyaas kasta oo eddy current ee turbinada, compressorada, pumpada, iyo wixii loo isticmaalo motorada industriyada.
Waxaa 330101-00-60-10-02-00waxay leedahay xiriirka 3/8-24 UNF ee ku jira quruxda dhaqso, laakiin maayo quruxda caadiga ah, oo la gumaanaya xiriirka coaxial ee weyn ee ClickLoc si loo sameeyo xiriirka iyo xiriirka naga saameynta. Xiriirka wanaagsan ee isku darada sida, xiriirka weyn ee ku jira EMI, iyo xiriirka mekaniik ee ku jira waxay caawinaan karaan in la furo xiriirka macaamiisha iyo in la furo xiriirka kaalinta haddii la eegayo xiriirka qaranka.
La xiriira marka la eego Bently Nevada 330101,330102, iyo 3300 XL quruxda kale, quruxdanu wuxuu ku saabsan yahay xiriirka saxda ah ee ku jira xiriirka, xiriirka ku jira xiriirka, iyo xiriirka kaalinta dhammaan xiriirka ee ku jira xiriirka, xiriirka, xiriirka, iyo xiriirka.
Su'aal 1: Waa maxay isticmaalka ugu muhiimsan ee 330101-00-60-10-02-00qaybta?
A1: Waa laga isticmaalo sida ugu weyn ee in lagu raacdo dhaqanka iyo goobta shaft ee qaybaha la jiray ee industriyada.
Su'aal 2aad: Waa 330101-00-60-10-02-00isku daynaya inay leedahay qaybta ilo-ku-saabsanaya kabelka?
A2: Maya, tani waxa uu soo bixi doonaa la isticmaalo qaybta ilo-ku-saabsanaya.
Q3: Waa maxay nooca ilo-ku-saabsanaya oo loo isticmaalo kuwaas oo ka horaysa?
A3: Waa laga isticmaalo ilo-ku-saabsanaya ClickLoc oo ka mid ah coaxial oo yar ee si loo galiyo si guul darro.
Q4: Waa tani ilo-ku-saabsanaya la isticmaalo nidaamka 3300 XL?
A4: Haa, wuxuu leeyahay isku dhafan 3300 XL kabelka la eegayo iyo saansarka Proximitor.
Q5: Kuwa aan la isticmaali karo qaar ka mid ah waxyaalaha 330101-00-60-10-02-00?
A5: Wuxuu la isticmaalaan badan ee qoyska ujeedada khaas, nafta iyo gas, biyaha, dhulka, iyo qoyska ujeedada industriyaal.
| Tirada | Sharaxaad |
|---|---|
| 141078 | 3300 XL 8 mm iyo 3300 5 mm Qoraalka xiriirka saansarka, xiriirka gaar ah ee ku saabsan sida la geliyo, la isticmaalo, iyo la daryeelo. |
| 175751 | 3300 XL qoraalka caadiga ah ee dhulka oo ka mid ah dhulka oo leh 12” × 12” × 6”, taas oo ku saabsan in la isticmaalo in lagu dhisayo 8 saansar Proximitor oo la isticmaalo ama 6 saansar Proximitor oo la isticmaalo, la heli karaa iyadoo la isticmaalo ATEX. |
| 176467 | 3300 XL qoraalka caadiga ah ee dhulka oo ka mid ah dhulka oo leh 12” × 8” × 6”, oo dhisayay si loo isticmaalo in lagu dhisayo 4 saansar Proximitor oo la isticmaalo ama la isticmaalo. |
| 330181 | 3300 XL qoraalka caadiga ah ee dhulka oo leh 13” × 9.5” × 7”, taas oo ku saabsan in la isticmaalo in lagu dhisayo 8 saansar Proximitor oo la isticmaalo ama 6 saansar Proximitor oo la isticmaalo, si loo isticmaalo goobta aan la xiriirin. |
| 02120015 | Xariirka maqal ee buurka, 1.0 mm² (18 AWG), xariirka 3-guud oo la jiro oo la jiro oo leh xariirka soo noqdaa si loo isticmaalo xariirka maqal ee buurka. |
| 138492-01 | Qoraalka la isticmaalo oo la dhisayo si loo isticmaalo qoraalka la isticmaalo oo la dhisayo si loo isticmaalo saansarka 3300 XL Proximitor. |
| 138493-01 | Qaabka la badalo ee DIN-mount ee la isticmaalo si loo dhislo 3300 XL Proximitor sensor. |
| 148722-01 | 3300 XL test plug oo leh koodiyo la xidhiyey midna ah iyo banana plugs si loo tijaabo karaa qeexitaanka Proximitor sensor kaas oo aan la joojiyo xagga qaybta ah ee dhismaha. |
| 04310310 | 3300 XL Proximitor sensor panel-mount screw, 6-32 UNC thread forming mounting screw si loo dhislo sensor kuwaad ku xaqiijinaya. |
| 03200006 | Silicone self-fusing tape ee la isticmaalo si loo qabto connector iyo si loo xidhiyo xagga dhaqameed ee kaalinta qaybta ah. |
| 40113-02 | Kiiyaadka loo isticmaalo si loo xidhiyo connector ee 3300 XL 8 mm probes iyo extension cables, oo leh tools ee la isticmaalo si loo dhislo iyo connector protectors. |
| 136536-01 | Connector protector adapter ee la isticmaalo si loo xidhiyo tools ee la isticmaalo ka hor ama 1998 ee la isticmaalo si loo dhislo 75Ω ClickLoc connectors. |
| 40180-02 | Bakayga leh 10 paar kaalinta connector protectors ee 3300 XL 8 mm probes iyo extension cables. |
| 03839410 | 75Ω triaxial male connector protector ee la isticmaalo si loo xidhiyo extension cable kaalinta xagga dhaqameed. |
| 03839420 | iloogta 75Ω ee ka mid ah triaxial female ee loo isticmaalo si loo xidho iloogta iyo sensor-ka Proximitor. |