Ainm an Táirghe:3300 XL 8 mm Proximity Probes
Ainm an Bhrainde:Bently Nevada
Uimhir an Mhodail: 330101-00-60-10-02-00
Tír Táirge: SAM
Barántas: 12 mhí
WhatsApp :+86 18159889985
Ríomhphost :[email protected]
Ainm Branda: |
Bently Nevada |
Cód Samhail: |
330101-00-60-10-02-00 |
Doras chuí: |
SAM |
Sonraí um phacáistiú: |
Nua ón bhfocail, sealadóireacht fhabhráin bunaithe |
Am múchta: |
ar stoc |
Téarmaí íocaíochta: |
T/T |
|
Bainisteoir Díol: |
Stella |
|
Seol ríomhphost: |
|
|
Teagmháil trí WhatsApp: |
| Paramadar | Sonraí teicniúla |
|---|---|
| Múnla táirge | 330101-00-60-10-02-00 |
| Branda | Bently Nevada |
| Sraith Táirge | broscaire Gairdheachta 3300 XL 8 mm |
| Cineál Caoilteachta an Phroib | 3/8-24 UNF |
| Cineál Coirnéil | Gan chuipris |
| Fad gan chasadh | 0.0 in |
| Fad iomlán an chúlchás | 6.0 in |
| Fad iomlán | 1.0 méadar (3.3 troigh) |
| Cineál Conneachta | Nascann Coaxial Beag ClickLoc |
| Cineál cábla | Cablach Caighdeánach |
| Diaméadar Sprioc | 8 mm |
| Raon Líneach | 2 mm (80 mils) |
| Socrú molta an spásail | -9 Vdc ag 1.27 mm (50 mils) |
| Freagraíocht freiceadáin | 0 go 10 kHz |
| Teocht Oibriúcháin | -52°C go +177°C |
| Materiál brúchán | Stáinléan AISI 303/304 |
| Cúlma uilíochta uchtarach | 0.7 kg meáchan an chórais iomlán |
| Rádiús Is Mó le haghaidh Cúlchur Cábhlach | 25.4 mm (1.0 in) |
Bently Nevada 330101-00-60-10-02-00is próib thráchtála ardghníomhachta deartha chun lámhach leanúnach ar choscadh agus ar shuíomh an róthair i mbaincanna rotharacha criticiúla. Mar chuid den tsraith chasta córas Trasduchtóra Trítháirgeachta 3300 XL 8 mm , soláthraíonn an sampla seo feidhmíocht shonraithe leathrúcháin ghréine a bheidh seasmhach do thurbiní, comhphrósóirí, puipí, agus feidhmeanna motóirí tionsclaíocha.
An 330101-00-60-10-02-00tá sé leathnaithe le hionad fíor-ghanbháin 3/8-24 UNF gan chumra, in éineacht le ceangalóir co-axial beag ClickLoc chun suiteáil shábháilte agus éifeachtach. Cabhraíonn a staid thar a bheith oiriúnach don siombail, a chumas iontaofa ar EMI agus a thógáil meicniúil iontaofa le feabhas a chur ar chosaint an mheaisín agus ar éifeachtacht an reáchtála réamhchúraim i dtimpeallachtaí tionsclaíocha dúnta.
Comhoiriúnach le comhpháirteanna eile den tsraith Bently Nevada 330101,330102, agus 3300 XL tacaíonn an t-ionad seo le hanailís cruinn do chrochadh, le monatóireacht aistriúcháin agus le monatóireacht fadtéarmach na stáide i ndaoine ghréasáin cumhachta, i ndaoine ola agus ceimiceála, i ndaoine muirí agus i dtionscal mórtháirgeála.
Q1: Cad é an príomhúsáid den 330101-00-60-10-02-00an bhrúis?
A1: Úsáidtear é go príomha chun tonnghuth agus suíomh na truiceáin a mheas i meicníocht thionscnaithe rothartha.
Q2: An bhfuil 330101-00-60-10-02-00an léiríonn sé cosaint cábla leathach?
A2: Ní hea, soláthraítear an sampla seo gan chosaint leathach.
Q3: Cén cineál ceangailteora a úsáidtear ar an mbrosnóir ghlacach seo?
A3: Úsáideann sé ceangailteora co-axial bheag ClickLoc chun suiteáil shábháilte a chinntiú.
Q4: An gcomhoiriúnach an mbrosnóir seo le córas an 3300 XL?
A4: Tá sé i ndiaidh a bheith iomlán comhoiriúnach le cáblaí sábháilteach 3300 XL agus le heagrasóirí Proximitor.
C5: Cén tionscal a úsáideann an 330101-00-60-10-02-00?
A5: Úsáidtear é go forleathan i gceantar na hinneallachta, an oiléin agus an gás, an t-iarbháil, an t-iarnród, agus na tionscail thionsclaíochta.
| Uimhir | Cur síos |
|---|---|
| 141078 | lámhleabhar an chórais trasduchtóra cothromaithe 3300 XL 8 mm agus 3300 5 mm le haghaidh tagairt maidir le suiteáil, oibriú agus cothabháil. |
| 175751 | cás iolrach 3300 XL as stáinsear, 12” × 12” × 6”, atá in ann go dtacaíonn sé le go dtí 8 eagrasóir Proximitor le ceangal DIN nó 6 eagrasóir le ceangal ar phainéal, le ceadúcháin ATEX ar fáil. |
| 176467 | cás iolrach 3300 XL as stáinsear, 12” × 8” × 6”, deartha chun tacú le go dtí 4 eagrasóir Proximitor i bhformáidí ceangail DIN nó ar phainéal. |
| 330181 | cás 3300 XL as stáinsear, 13” × 9.5” × 7”, atá in ann go dtacaíonn sé le go dtí 8 eagrasóir Proximitor le ceangal DIN nó 6 eagrasóir le ceangal ar phainéal do shuiteálacha i réigiúin mhaithiúla. |
| 02120015 | Sreang réimsí mór, 1.0 mm² (18 AWG), cábla trí-threoite le scáthadh agus le sreang díon mar a úsáidtear i dtionscail réimsí. |
| 138492-01 | Bosca ionadaithe le ceangal ar phainéal do shuiteáil an eagrasóra Proximitor 3300 XL. |
| 138493-01 | Bunog chur isteach ar DIN le haghaidh ionannúcháin don sheansóir Proximitor 3300 XL. |
| 148722-01 | plug tástála 3300 XL le sraitheanna tástála a bhfuil dathanna éagsúla orthu agus le plugaí banana chun feidhmíocht an sheansóra Proximitor a sheiceáil gan iarracht a dhéanamh ar na heilectróiníochtaí sa réigiún a bhaint. |
| 04310310 | screwbholt ciorcail-bhunaithe do sheansóir Proximitor 3300 XL, screwbholt 6-32 UNC a chruthaíonn teip ar an gcoinníoll chun an tseansóir a shuiteáil go slán. |
| 03200006 | Tape féin-chumascach silicéine do insiléadh nascán agus do chosaint timpeallachta i dtionsclaíochtaí. |
| 40113-02 | Bogearraí cosanta nascán do bhratacha 8 mm 3300 XL agus do chabhlacha leathnaithe, lena n-áirítear uirlisí suiteála agus cosantóirí nascán. |
| 136536-01 | Adaptóir cosanta nascán a cheadaíonn comhoiriúnacht le huirlisí suiteála ó réamh-1998 do chonaisctoirí 75Ω ClickLoc. |
| 40180-02 | Pacáiste a bhíonn 10 phairt de chosantóirí nascán ann do bhratacha 8 mm 3300 XL agus do chabhlacha leathnaithe. |
| 03839410 | cosantóir nascáin fir 75Ω triaxial do chosaint timpeallachta cabhlach leathnaithe. |
| 03839420 | cosainte nascanna triaxial 75Ω baninscneach do cheangal an bhrionnta agus do cheangal an tseansóra Proximitor. |