ထုတ်ကုန်အမည်: 3300 XL 8 mm Proximity Probes
ဘရုံဒ်နာမည်: Bently Nevada
မိုဒယ်နံပါတ်: 330103-00-11-10-02-00
မူရင်းနေရာ: အမေရိကန်ပြည်ထောင်စု
အာမခံချက်- 12 လ
WhatsApp ကို ကြည့်ပါ။ +86 18020776782
အီးမေးလ်- [email protected]
အကြ overview
| ထုတ်ကုန်အမည် | 3300 XL 8 mm Proximity Probes |
| ဘရာน်ဒ်အမည် | Bently Nevada |
| မော်ဒယ်နံပါတ် | 330103-00-11-10-02-00 |
| ဆင်ကြွလာရာနေရာ | အမေရိကန်ပြည်ထောင်စု |
| အာမခံချက် | 12 လ |
| ငွေပေးချေမှုနည်းလမ်းများ | T⁄T |
| ပို့ဆောင်မှု | DHL/UPS/EMS/Fedex... |
|
ရောင်းချမှု: |
အီးမေးလ် - |
ဝပ်စပ်: |
|
ဂျင်း ပေ |
| ထုတ်ကုန်အမည် | BENTLY NEVADA 330103-00-11-10-02-00 3300 XL 8 mm အနီးစပ်မှု ပရိုဘ် |
| ထုတ်လုပ်သူ | Bently Nevada |
| ထုတ်ကုန်အမျိုးအစား | 3300 XL 8 mm Proximity Probes |
| အစိတ်အပိုင်းနံပါတ် | 330103-00-11-10-02-00 |
| အရွယ်အစား | 1.8x1.6x114cm |
| အလေးချိန် | 0.08KG |
| ပေးပို့ရမည့် နေရာ | ဆီယာမ်၊ တရုတ် |
| မူရင်းနိုင်ငံ | အမေရိကန်ပြည်ထောင်စု |
| အခြေအနေ | အသစ်နှင့် မူရင်း စက်ရုံထုပ်ပိုးမှုတွင် ရှိသည် |
| အမျှော်မှန်းမှုမှ မှုန်းထားသော အရှည် | 0 mm |
| စုစုပေါင်း အမျှော်မှန်းမှုအမျှော်အမှန်း | ၁၁၀ mm |
| စုစုပေါင်းအလျား | ၁.၀ မီတာ (၃.၃ ပေ) |
| ကွန်နက်တာ - အမျိုးအစား | မိုက်ခရိုကောက်ရှ်ရယ် ClickLoc ချိတ်ဆက်ကိရိယာ |
| ကြိုး - အမျိုးအစား | စံကြိုး |
| အများဆုံး ဆွဲခေါ်အား | 330 N (75 lbf) |
| စွမ်းဆောင်ရည်စမ်းသပ်မှု ဖောင်းပွမှု | 10 kΩ |
၎င်း Bently Nevada 330103-00-11-10-02-00 3300 XL 8 mm အနီးစပ်မှု ပရိုဘ် သည် လည်ပတ်နေသော စက်မှုပစ္စည်းများတွင် ဝိုင်ယာရှဲဖ်၏ အနေအထားနှင့် ခြုပ်ခြုပ်ခြင်းကို တိကျစွာ တိုင်းတာရန်အတွက် ဒီဇိုင်းပုတ်ထားသော အများအားဖြင့် ထိတွေ့မှုမရှိသော အတိကျမှုမြင့်မားသော စင်ဆာဖြစ်သည်။ ဤစင်ဆာသည် 3300 XL စီးရီးအတွင်းပါဝင်ပြီး စက်မှုလုပ်ငန်းများတွင် အခြေအနေစောင်းကြည့်ခြင်းနှင့် ကာကွယ်ရေးစနစ်များတွင် အသုံးများပါသည်။
ဤမော်ဒယ်သည် M10 × 1 အပြည့်အဝ ချောင်းထုပ်ထားသော ဒီဇိုင်းဖြစ်ပြီး စံနှုန်းအတိုင်း (အကာအကွယ်မဲ့) တည်ဆောက်မှုဖြစ်သည်။ ထို့ကြောင့် အပိုများသော ယန္တရားမှု ကာကွယ်မှုများ မလိုအပ်သော အထွေထွေ စက်မှုပတ်ဝန်းကျင်များတွင် အသုံးပြုရန် သင့်တော်ပါသည်။ ၎င်း၏ အထုပ်အိုးအလုံးစုံ အရှည်မှာ ၁၁၀ မီလီမီတာဖြစ်ပြီး စုစုပေါင်းအရှည်မှာ ၁.၀ မီတာ (၃.၃ ပေ) ဖြစ်သည်။ ထို့ကြောင့် တပ်ဆင်ရန် နေရာအများအပြားကို ရွေးချယ်နိုင်ပါသည်။ ပရိုဘ်သည် စိတ်ခေါ်မှုများကို ခံနိုင်ရည်ရှိသော မိုက်ခရိုကိုအော်ရှဲယ် ကွန်နက်တာ ClickLoc ကို အသုံးပြုပါသည်။ ထို့ကြောင့် ခြုပ်ခြုပ်မှုများကို ခံနိုင်ရည်ရှိသော ချောမ်းကျော်သော ဆက်သွယ်မှုများနှင့် စိတ်ခေါ်မှုများကို ခံနိုင်ရည်ရှိသော အချက်အလက်ပေးပို့မှုများကို ပေးစေပါသည်။
ဤပရိုဘ်ကို တူရဘိုင်းများ၊ ကွန်ပရက်ဆာများ၊ ပန်ပ်များနှင့် အခြားသော လည်ပတ်နေသော စက်ပစ္စည်းများတွင် အသုံးများပါသည်။ ထို့ကြောင့် အချင်းများ၏ မညီမျှမှု၊ မကျော်လွန်မှုနှင့် အချင်းများ၏ ရွေ့လျားမှု စသည့် ယန္တရားမှု ပြဿနာများကို အစောပိုင်းတွင် ရှာဖွေတွေ့ရှိနိုင်ပါသည်။ ထို့ကြောင့် စက်ပစ္စည်းများကို ယုံကြည်စိတ်ချရှိစွာ ကာကွယ်ရန်နှင့် ကြိုတင်ခန့်မှန်းပြုပြင်မှုများကို အောင်မြင်စွာ ဆောင်ရွက်နိုင်ပါသည်။
၎င်း 330103-00-11-10-02-00 အနီးကပ် ပရိုဘ် အပိုင်းအစများအားလုံး ချောင်းတွင် အက်ထရီးဒ် (threaded) ဖြင့် တည်ဆောက်ထားပြီး အက်ထရီးဒ်မပါသော အစိတ်အပိုင်း၏ အလျားသည် ၀ မီလီမီတာ ဖြစ်ပါသည်။ အများအားဖြင့် အမှုန်အမှုန်အိုင်းစီ (case) ၏ အလျားသည် ၁၁၀ မီလီမီတာ ဖြစ်ပါသည်။ စုစုပေါင်းအလျားသည် ၁.၀ မီတာ (၃.၃ ပေ) ရှိပြီး တပ်ဆင်မှုအတွက် ပေါ့ပေါ့ပေါ့ အသုံးပြုနိုင်သည့် ရွေးချယ်စရာများ ပေးစေပါသည်။ ပရိုဘ်သည် မိုင်ခရိုနီယူး ကော်ဇီယယ် (miniature coaxial) ClickLoc ကွန်နက်တာကို အသုံးပြုပြီး လုံခြုံသောနှင့် ခုန်ခါမှုကို ခံနိုင်ရည်ရှိသော ချိတ်ဆက်မှုအတွက် စံသတ်မှတ်ထားသော ကြိုးကို အသုံးပြုပါသည်။ ပရိုဘ်သည် အများဆုံး ဆွဲအား ၃၃၀ N (၇၅ lbf) ကို ထောက်ပံ့ပေးပြီး စမ်းသပ်မှုအတွက် စံသတ်မှတ်ထားသော အားခေါင်းစဥ်သည် ၁၀ kΩ ဖြစ်ပါသည်။ ဤယူနစ်၏ အရွယ်အစားသည် ၁.၈ × ၁.၆ × ၁၁၄ စင်တီမီတာ ဖြစ်ပြီး အလေးချိန်သည် ၀.၀၈ kg ခန့် ဖြစ်ပါသည်။
ဝိုင်ယာရှဲဖ် (shaft) ၏ နေရာရွေ့လျော့မှုနှင့် ခုန်ခါမှုကို အတိကျမှုမြင့်မားစွာဖြင့် တိုင်းတာခြင်း
M10 × 1 အက်ထရီးဒ်ပါသော အပိုင်းအစများအားလုံး ချောင်းတွင် တပ်ဆင်မှုကို လုံခြုံစေပြီး တည်ငြိမ်မှုရှိစေသည်
ClickLoc ကွန်နက်တာသည် ယုံကြည်စိတ်ချရပြီး ခုန်ခါမှုကို ခံနိုင်ရည်ရှိသော ချိတ်ဆက်မှုများကို ပေးစေပါသည်
ပရိုဘ်၏ အလျားကို တိုးမွှေးထားခြင်းဖြင့် တပ်ဆင်မှုအတွက် ပေါ့ပေါ့ပေါ့ အသုံးပြုနိုင်သည့် ရွေးချယ်စရာများ ပေးစေပါသည်
စံသတ်မှတ်ထားသော ကြိုးဒီဇိုင်းသည် စုံလင်မှုနှင့် စွမ်းဆောင်ရည်ကို ဟန်ချက်ညီစေပါသည်
အသက်တာရှည်စွာ စက်မှုလုပ်ငန်းများတွင် အသုံးပြုနိုင်ရန် ခံနိုင်ရည်ရှိသော တည်ဆောက်မှု
လှည့်ပတ်လုပ်ဆောင်သည့် စက်မှုပစ္စည်းများ စောင်းကြည့်ခြင်း (တာဘိုင်းများ၊ ကွန်ပရက်ဆာများ၊ ပန်ပ်များ)
အဆီပါဝင်သော ဘီယာစက်ကိရိယာများ
စက်မှု အလိုအလျောက်စနစ်များနှင့် ထိန်းချုပ်ရေးစနစ်များ
လျှပ်စစ်ဓာတ်အားထုတ်လုပ်ရေးနှင့် ရေနံနှင့် သဘောသုံးဓာတ်ငွေ စက်ရုံများ
ဝိုင်ယာရှဲဖ် (shaft) ၏ နေရာ၊ ခုန်ခါမှုနှင့် Keyphasor အညွှန်းတိုင်းတာမှုများ
အတိအကျရှိသော အချိန်နှင့်တစ်ပါတည်းဖြစ်သော ရွေ့လျားမှုနှင့် ကြွေးကြော်မှု စိတ်ခေါ်မှုများကို ပေးစေသည်။
မမှန်ခြင်း၊ မတ်မက်ခြင်းနှင့် ဝိုင်ယာရှား ရွေ့လျားမှု စသည့် အက်ကုသမှုများကို အစောပိုင်းတွင် ရှာဖွေတွေ့ရှိနိုင်ရန် အထောက်အကူပေးသည်။
အသိပေးခြင်းနှင့် စက်ပစ္စည်းများကို အလုပ်မလုပ်အောင် ပိတ်ပေးခြင်းတို့အတွက် ယုံကြည်စိတ်ချရသော စိတ်ခေါ်မှုများဖြင့် စက်ပစ္စည်းများကို ကာကွယ်ရေးစနစ်များကို အထောက်အကူပေးသည်။
စက်ပစ္စည်းများ၏ ယုံကြည်စိတ်ချရမှု၊ ဘေးကင်းမှုနှင့် လုပ်ဆောင်မှု ထိရေးရှိမှုကို မြင့်တင်ပေးသည်။
စက်မှုလုပ်ငန်းများတွင် အဖော်ပေးသည့် ပတ်ဝန်းကျင်များတွင် စိတ်ခေါ်မှုများ၏ တည်ငြိမ်မှုကို ထိန်းသိမ်းပေးသည်။