Ainm Táirge: súileann an t-ionsaí 3300 XL 8 mm
Ainm Branda: Bently Nevada
Cód Samhail: 330103-00-11-10-02-00
Áit Tionscnaimh: Na Stáit Aontaithe
Barántas: 12 Mís
Whatsapp: +86 18020776782
Ríomhphost: [email protected]
achoimre
| Ainm an táirge | súileann an t-ionsaí 3300 XL 8 mm |
| Ainm an Mharcála | Bently Nevada |
| Uimhir Modhún | 330103-00-11-10-02-00 |
| Áit Táirge | SAM |
| Garantí | 12 Mís |
| Modhanna Íocaíochta | T/T |
| Seachadadh | DHL/UPS/EMS/FedEx... |
|
Sales: |
Ríomhphost: |
WhatsApp: |
|
Jim Pei |
| Ainm an táirge | BENTLY NEVADA 330103-00-11-10-02-00 3300 XL 8 mm Proximity Probes |
| Déantóir | Bently Nevada |
| Cineál Ionlais | súileann an t-ionsaí 3300 XL 8 mm |
| Uimhir an Chuid | 330103-00-11-10-02-00 |
| Tomhas | 1.8×1.6×114 cm |
| Meáchan | 0.08kg |
| Cónaí um shioladh | Xiamen, An tSín |
| Dúnad | SAM |
| Stádas | Nua & Oiriúnach i bpacáiste an fhocail |
| Fad gan chasadh | 0 mm |
| Fad iomlán an chúlchás | 110 mm |
| Fad iomlán | 1.0 méadar (3.3 troigh) |
| Nascán – Cineál | Nascann Coaxial Beag ClickLoc |
| Cablach – Cineál | cablach Caighdeánach |
| An Tionchar Tarrthála Is Airde | 330 N (75 lbf) |
| Lucht Tástála Feidhme | 10 kΩ |
An Bently Nevada 330103-00-11-10-02-00 3300 XL 8 mm Proximity Probe is é seo croílann neamh-thagannach ard-chruinniúcháin a dheantar chun suíomh an róda agus an t-aithris a thomhas i meaisíní rothartha. Tá sé cuid den tsraith 3300 XL agus úsáidtear é go forleathan i gcoimeádáin tosaigh inbhuanaithe agus i gcórais cosanta.
Tá an modh seo le dearadh iomláncaithnigh M10 × 1 le tógáil chaighdeánach (gan chosaint), agus mar sin is oiriúnach é do thimpeallachtais indiústrialaí ginearálta ina bhfuil cosaint mheicniúil breise gan bheith riachtanach. Tá fad iomlán an chúpla 110 mm agus tá fad iomlán 1,0 méadar (3,3 troigh) aige, ag soláthar roghanna suiteála sábháilte. Úsáideann an bhréagán nascóir co-axial beag ClickLoc chun naisc sláintiúla a dhéanamh a bhfuil an-tionchar air ag drith, agus chun aistriú shínithe stádach a chinntiú.
Úsáidtear é go coitianta i dtuaircíní, i gcomhphrósóirí, i bpumpáin, agus i gcuid eile d’fhoréigean rothartha, áit a mbíonn sé in ann comharthaí luath ar fhadhbanna meicniúla a bhrath mar shampla neamhbhoirdiú, neamhshonrú, agus gluaiseacht an róda, ag tacú le cosaint uirlisí oiriúnach agus le cur chuige reatha maidir le húsáid réamhchúraim.
An 330103-00-11-10-02-00 bhréagán gairdiúil tá sé leagtha amach le tógáil iomlán le sreangbhearnaí ar fad, le fad gan sreangbhearnaí de 0 mm agus le fad iomlán an chúlchás de 110 mm. Tá fad iomlán an bhrainse ag 1.0 méadar (3.3 troigh), a sholáthraíonn roghanna suiteála soléire. Úsáideann an bhrainse nascóir co-axial beag le clis-locaidh le cabhlach chaighdeánach chun ceangal sláintiúil agus ina bhfuil tuirseacht ina gcoinne. Tacaíonn sé le neart tarraingthe uasta de 330 N (75 lbf) agus oibríonn sé le lucht tástála feidhme de 10 kΩ. Tá na dimensiónaí cumpana de 1.8 × 1.6 × 114 cm ag an aonad agus tá meáchan timpeall 0.08 kg aige.
Tomhas ard-chruinniúchta ar aistriú agus tuirseacht na ciorcail
Déanann an dearadh iomlán le sreangbhearnaí M10 × 1 cinntiú go dtugtar suíomh sláintiúil agus staible
Soláthraíonn an nascóir ClickLoc ceangail dhíobháilte agus ina bhfuil tuirseacht ina gcoinne
Fágann fad na brainse leathnaithe roghanna suiteála a fheabhsú
Cuirtear an dearadh caighdeánach cabhlach an córas i mbalans idir éifeacht agus costas
Tógáil chun fhadtéarmach úsáid i ngnóthaí tionsclaíocha
Monatóireacht airimeachta rothartha (turbsíní, comhphrionnairí, puimpí)
Méineanna le bioráin leathanaigh leathta
Sistéimeacha idirghníomhtha agus rialaithe
Ionaid giniúna fuinnimh agus ionaid ola & gás
Tomhas ar shuíomh na ciorcail, ar thuirseacht, agus ar thaispeántóirí Keyphasor
Ullmhaíonn sé comharthaí aistriúcháin agus crochta i rith an ama i ndáiríre
Ceadaíonn sé braitheanú luath ar phoill, mar shampla neamhbhualadh, mí-chothromú agus gluaiseacht an sreangáin
Tacaíonn sé le córais cosanta an mhaisín le ionchur oiriúnach do chomharthaí rabhaidh agus do chuirimh amach
Féadfaidh sé go mbeidh an t-equipéil níos sláintiúla, níos sábháilte agus níos éifeachtaí ó thaobh oibriúcháin de
Coimeádann sé feidhm comhartha stábla sa ghnáth-chomhthéacs tionsclaíoch