Magaca Alaabta: 3300 XL 8 mm Qorshooyinka Qorsho
Magaca Brand: Bently Nevada
Lambarka Modelka: 330103-00-11-10-02-00
Meesha Asalka: Maraykanka
Damaanad: boqortooyada 12 Bulsho
Whatsapp: +86 18020776782
Iimaylka: [email protected]
faahfaahin
| Magaca alaabta | 3300 XL 8 mm Qorshooyinka Qorsho |
| Magaca Caruurta | Bently Nevada |
| Lambarka Model | 330103-00-11-10-02-00 |
| Gaalka Xarunta | Dhalinyarada Amerikanka |
| Warantii | boqortooyada 12 Bulsho |
| Wadajirka Lacagta | T/T |
| Gaadiidka | DHL/UPS/EMS/Fedex... |
|
Biyoolka: |
Email: |
WhatsApp: |
|
Jim Pei |
| Magaca alaabta | BENTLY NEVADA 330103-00-11-10-02-00 3300 XL 8 mm Proximity Probes |
| Sameynta | Bently Nevada |
| Nooca Alaabta | 3300 XL 8 mm Qorshooyinka Qorsho |
| ISIMKA QOOR | 330103-00-11-10-02-00 |
| Cabbirrada | 1.8x1.6x114cm |
| Miisaanka | 0.08kg |
| Goobta la soo diray | Xiamen, Siin |
| Dalka guurka | Dhalinyarada Amerikanka |
| Xaalad | Cusub & Asli ah ee ku jira qorshooyinka fabriga |
| Dheerirka Laga Togaynayo | 0 mm |
| Dheerirka Guud ee Kase-ka | 110 MM |
| Dhererka guud | 1.0 mitir (3.3 fuut) |
| Qorshooyinka - Qayb | Qorshooyinka Coaxial Yaryar ee ClickLoc |
| Kabalka - Qayb | kabelka caadi ah |
| Xisbiga ugu weyn ee Qorshooyinka | 330 N (75 lbf) |
| Kabadka Ilaalinta Xisbiga | 10 kΩ |
Waxaa Bently Nevada 330103-00-11-10-02-00 3300 XL 8 mm Qorshooyinka Dhexdooda waa qorshooyinka dhexdooda ee leh xisbiga sare ee aan la jirin in ay xiiso qeexdo goobta shaft iyo dhaqanka (vibration) ee alaabta la isticmaalo. Waa qayb ka mid ah 3300 XL series, oo la isticmaalo badan ee ilaalinta haljirka iyo nidaamka siyaasadda.
Tani waxay leedahay xiriirka M10 × 1 oo dhan oo la qaybinayo, oo la sameeyo siyaasadda (la xariirin) ee caadiga ah, taasoo ka dhigan karaa ammaanka iyo xagga iyo qaybaha ugu badan ee industriyada, halkaas oo noqon karaa in la isticmaalo xagga iyo qaybaha ugu badan ee industriyada, halkaas oo noqon karaa in la isticmaalo xagga iyo qaybaha ugu badan ee industriyada, halkaas oo noqon karaa in la isticmaalo xagga iyo qaybaha ugu badan ee industriyada, halkaas oo noqon karaa in la isticmaalo xagga iyo qaybaha ugu badan ee industriyada, halkaas oo noqon karaa in la isticmaalo xagga iyo qaybaha ugu badan ee industriyada, halkaas oo noqon karaa in la isticmaalo xagga iyo qaybaha ugu badan ee industriyada, halkaas oo noqon karaa in la isticmaalo xagga iyo qaybaha ugu badan ee industriyada, halkaas oo noqon karaa in la isticmaalo xagga iyo qaybaha ugu badan ee industriyada, halkaas oo noqon karaa in la isticmaalo xagga iyo qaybaha ugu badan ee industriyada, halkaas oo noqon karaa in la isticmaalo xagga iyo qaybaha ugu badan ee industriyada, halkaas oo noqon karaa in la isticmaalo xagga iyo qaybaha ugu badan ee industriyada, halkaas oo noqon karaa in la isticmaalo xagga iyo qaybaha ugu badan ee industriyada, halkaas oo noqon karaa in la isticmaalo xagga iyo qaybaha ugu badan ee industriyada, halkaas oo noqon karaa in la isticmaalo xagga iyo qaybaha ugu badan ee industriyada, halkaas oo noqon karaa in la isticmaalo xagga iyo qaybaha ugu badan ee industriyada, halkaas oo noqon karaa......
Waxay badan yahay waxa loo isticmaalo turbaan, kumpresor, pumpi iyo qaybaha kale ee la jirto, halkaas oo ku saabsanaya in la ogaado xagga ugu horreeya ee dhibaatooyinka mekaanika ah sida ka duwan, ka dhigan, iyo dhaqanka shaafka, taasoo ka caawinaa in la hagaajiyo macaamiisha si aad u fudud, iyo in la sameeyo maamulka isku daynta.
Waxaa 330103-00-11-10-02-00 qaybta la xiriira waxay leedahay dhismaha la tiiyay oo dhan, oo leh qirro aan la tiiyay 0 mm, iyo dheerirka guud ee kubadka 110 mm. Wuxuu leeyahay dheerirka guud ee 1.0 mitir (3.3 fuut), taasoo sida caadi ah ugu sameeyaa fursadaha soo galka. Qorshaha wuxuu isticmaalaa kooniktor ClickLoc ka mid ah coaxial yar, iyo kabel caadi ah si loo xidho xidhka iyo ku xidhka ka saaran qalbiga. Wuxuu ku xidhaan kartaa jibaaran ka badan ee 330 N (75 lbf), iyo waxay shaqeyn kartaa carruurtii isku daynta ee 10 kΩ. Kubaadkuna wuxuu leeyahay qiyaasaha yar ee 1.8 × 1.6 × 114 cm, iyo wuxuu ku jira mid 0.08 kg.
Ku xidhka sare ee heerka qaabka iyo qalbiga
Dhismaha la tiiyay oo dhan ee M10 × 1 wuxuu hubinaya in la xidho iyo la dhisso dhibaatada
Kooniktor ClickLoc wuxuu sabaabtaa xidhka aad u fiican, iyo xidhka ka saaran qalbiga
Dheerirka qorshaha la yaabaa in la siiyo fursadaha soo galka
Dhismaha kabelka caadi ah wuxuu ku xidhaan kartaa balanxada biyaha iyo shaqsiyada
Dhismaha qalbiga wuxuu leeyahay in la isticmaalo dhammaan wakhtiga industriyada
Raadinta alaabta la isticmaalo (turbines, compressors, pumps)
Alaabaha oo leh qalafka biyo (Fluid-film bearing machines)
Oogga iyo heerka industriyada
Ujeedada nabadgelyo iyo waxyaabaha nool iyo gaas
Waa xiriirka shaft, dhaqan iyo habeenka Keyphasor
Ugu sameysa isku dhafan iyo dhaqan ku saabsan mararka ah
Ugu sameysa heerka ugu horreeya ee kala duwan ee dhaqan, isku dhafan iyo dhaqan ka baxa
Ugu sameysa nidaamka ilooyinka maashinka iyadoo la sameeyo xogta caadi ah ee siinaya alaarmaha iyo guurka
Ugu yaraysa dhaqan, aamin iyo heshiiska gaarka ah ee maashinka
Ugu sameysa dhaqan ku saabsan oo la sameeyo xogta caadi ah ee maashinka