Məhsulun adı: 3300 XL 8 mm Yaxınlıq Probaları
Marka adı: Bently Nevada
Model nömrəsi: 330101-00-20-50-02-05
Əsas Yer: Birləşmiş Ştatlar
Zəmanət: 12 ay
WhatsApp:+86 18020776782
E-poçt: [email protected]
ETIKET
| Bently Nevada 3300 XL 8 mm Yaxınlıq Probasi | Yüksək Temperaturda İşləyən Yaxınlıq Probasi |
| 330101-00-20-50-02-05 | Paslanmayan poladdan hazırlanmış prob korpusu |
| Yaxınlıq probası | PPS Ucu Sensoru |
| Eddi Cərəyan Sensoru | ClickLoc Konnektorlu Probka |
| Titreşim Monitorinqi Probasi | CSA ATEX IECEx Sertifikatlı |
| Mil Yerdəyişmə Sensoru | Turbina Titreşim Monitorinqi |
| Fırlanan Maşınların Monitorinqi | Kompresor monitorinq sensoru |
| Sənaye Şəraitinin Monitorinqi | Maşınların Qorunması Sistemi |
| Təmassız yerini dəyişmə ölçməsi | Sənaye avtomatlaşdırma sensoru |
| 3300 XL seriyası probu | Proqnozlaşdırıcı Texniki Xidmət Avadanlığı |
The Bently Nevada 330101-00-20-50-02-05 bu, sənaye döner maşınlarında titrim və millərin yerdəyişməsini dəqiq izləmək üçün nəzərdə tutulmuş 3300 XL 8 mm yaxınlıq probasıdır. Bu proba maşınların qorunması və proqnozlaşdırıcı texniki xidmət tətbiqləri üçün etibarlı kontakt olmayan ölçmə performansı təmin edir.
Probun davamlı PPS (polifenilen sulfid) ucu və AISI 303/304 paslanmayan polad qabığı var ki, bu da üstün aşınmaya davamlılıq, korroziyaya qarşı müdafiə və uzunmüddətli sabitlik təmin edir. Onun 75 Ω-lu üçqat FEP ilə izolyasiya olunmuş kabelləri etibarlı siqnal ötürülməsini təmin edir; isteğe bağlı paslanmayan polad zırh isə çətin iş şəraitində əlavə mexaniki müdafiə təmin edir.
İşləmə temperatur aralığı -52°C-dən +177°C-ə qədər olan və CSA, ATEX və IECEx sertifikatlarına malik olan 330101-00-20-50-02-05 nömrəli prob turbinlər, kompressorlar, mühərrikler və digər kritik fırlanan avadanlıqlar daxil olmaqla tələbkar sənaye tətbiqləri üçün uyğundur.
|
Satış |
Elektron poçt |
|
|
Cim Pei |
|
Minimum sifariş miqdarı |
1 Adə |
|
Qiymət |
Winnie ilə əlaqə |
|
Paketləmə detalları |
Orijinal yeni Fabrika Qutusu |
|
Çatdırılma müddəti |
3–7 gün |
|
Ödəniş şərtləri |
T/T |
|
Gəmiçiliyin üsulu |
DHL / FedEx / UPS / TNT |
|
Təchizat Bacarığı |
Anbarda |
| Məhsulun adı | Bently Nevada 330101-00-20-50-02-05 3300 XL 8 mm Yaxınlıq Probaları |
| İstehsalçı | Bently Nevada |
| Məhsul Növü | 3300 XL 8 mm Yaxınlıq Probaları |
| Hissə Nömrəsi | 330101-00-20-50-02-05 |
| Ölçülər | 18x18x2 sm |
| Çəki | 0.2kg |
| Göndərmə yeri | Xiamen, Çin |
| Mənşə ölkəsi | ABŞ |
| Probucun Ucu Materialı | Polifenilen sulfid (PPS) |
| Probun Qutu Materialı | AISI 303 və ya 304 paslanmayan polad (SST) |
| Prob Kabelləri | 75Ω üçqat, flor-etilen propilen (FEP) |
| Zırh (hər iki tərəfdə isteğe bağlı) | FEP xarici qabığı olan elastik AISI 302 və ya 304 SST |
| Standart prob | -52°C-dən +177°C-ə (-62°F-dən +350°F-ə) qədər |
| Yivsiz Uzunluq Seçimi | 0,0 düym |
| Ümumi Korpus Uzunluğu Seçimi | 2,0 düym. |
| Ümumi uzunluq variantı | 5,0 metr (16,4 fut) |
| Konnektor və kabel növü variantı | Kiçik koaksial ClickLoc konektoru, standart kabel |
| Təşkilatın Təsdiqi Seçimi | CSA, ATEX, IECEx Təsdiqləri |
330101-00-20-50-02-05 nömrəli məhsulda hansı materiallardan istifadə olunur?
The 330101-00-20-50-02-05dayanıqlılıq, aşınmaya qarşı müqavimət və korroziyaya qarşı müdafiə təmin etmək üçün PPS prob ucuna və AISI 303/304 paslanmayan polad korpusa malikdir.
330101-00-20-50-02-05 nömrəli məhsulun işləmə temperatur aralığı nədir?
The 330101-00-20-50-02-05–52°C-dən +177°C-dək (–62°F-dən +350°F-dək) temperatur aralığında etibarlı şəkildə işləyir.
330101-00-20-50-02-05 nömrəli məhsulda hansı kabel növü istifadə olunur?
The 330101-00-20-50-02-05sabit və dəqiq siqnal ötürülməsi üçün 75 Ω-lu triaksial FEP izolyasiyalı kabel istifadə edir.
330101-00-20-50-02-05 nömrəli məhsulun kabellərinin uzunluğu nə qədərdir?
The 330101-00-20-50-02-05ümumi kabellərin uzunluğu 5,0 metr (16,4 fut) təşkil edir.
330101-00-20-50-02-05 hansı konnektor növündən istifadə edir?
The 330101-00-20-50-02-05təhlükəli və rahat quraşdırma üçün mini koaksial ClickLoc konnektorundan istifadə edir.
330101-00-20-50-02-05 təhlükəli mühitlər üçün uyğundurmu?
Bəli, 330101-00-20-50-02-05təhlükəli sənaye mühitlərində istifadə üçün CSA, ATEX və IECEx sertifikatlarına malikdir.